Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Krásné Jeseníky: 3denní pobyt v rodinném penzionu na Bludovečku s polopenzí

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Restaurace a penzion Bludoveček Severní Morava (mapa) 99 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Tereza Procházková

Dobrý den,
měli byste volný pobyt v termínu 11. – 14.5.?
Děkuji Procházková T.

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den, bohužel tento termín je vyprodán

Alena

Dobrý den, ráda bych se informovala, zda máte volný termín pro 2+ 1 tříleté dítě v termínu 4.-6. květen. Dále bych se chtěla zeptat, zda dítě platí pobyt za noc také, přistýlku nepotřebujeme, dítě stále spí s námi. Děkuji moc za odpověď

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den, tento termín máme obsazen. Pokud spí dítě s vámi, nic neplatí, ale nutno doplatit na místě snídani. Pěkný den

Pavlína Štréglová

Dobrý den. Ráda bych se zeptala na ubytování se dvěma dětmi (2 a 4 roky). Už to tady zaznělo, že dvě přistýlky nejsou vzhledem k velikosti pokojů možné (vyjma apartmánu, kde by byl třeba ještě jeden voucher, jestli jsem to pochopila dobře). Zajímá mne kombinace přistýlky a postýlky. To by byla také nerealizovatelná varianta? Děkuji, P. Štréglová

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den,
ano, tato varianta by šla, bez nutnosti kupovat 2 voucehry. Pošlete mi prosím požadavek na e-mail restaurace@nuget.cz a pošlu vám podrobnosti. Pěkný den

Helena

Dobrý den,

píšete, že si termín rezervujeme sami obline, ale chybí aplikace online rezervace. Jinak bych se ráda zeptala, zdali by šla vyměnit snídaně na pokoj za bufetovou snídani? Děkuji předem za odpověď.

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den, aplikace Termino je k dispozici stále,využilo ji již přes 80 zákazníků. Snídaně lze vyměnit za bufetovou. Pokud si nevíte rady s objednávkou, napište mi požadavek na email : restaurace@nuget.cz, ráda vám poradím s objednavkou

Zuzana

Dobrý den, nevisím možnost online rezervace, jak odpovídátev jiném dotazu. Je možné, rezervovat pokoj se dvěmi přistýlkami pro děti do 12ti let? Na kolik by pak přišla výsledná cena včetně i jídla pro ně. Děkuji a pěkný den. Zuzana

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den, naše pokoje jsou menší a jde pouze 1 přistýlka za 250 Kč/den se snídaní . Pokud byste měli zájem,mohu vám nabídnout rodinný apartmán, zde byste i pro děti museli koupit voucher v ceně, jakou zvolíte variantu -v týdnu nebo o víkendu. Pěkný den

Ondra

Dobrý den. Volný dvoulůžkový pokoj na termín od 27.4 do 29.4 ?

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den, dotazy na kapacitu pište na restaurace@nuget.cz nebo volejte uvedený telefon. Děkuji

Barbora Cinkrautová

Dobry den, chci se zeptat, naaaahodou nemate dva volne pokoje od 30.3. – 1.4. 2018??
Dekuji Cinkrautova

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den, tento termín je již dlouho vyprodán, jedna se o prodloužený velikonoční víkend

Klara

Reaguji jeste jednou na svuj dotaz. Bud spatne koukam, nebo proste nevim, jak na slevomatu koupit pobyt bez vybrani terminu. Poradite? Dekuji

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den, klikněte na on-line rezervaci u nabídky a otevře se vám kalendář Termino, a tam si najdete volný termín. Pokud se vám to nepodaří ,napište požadavek na restaurace@nuget.cz a pomůžu vám s rezervací

Pavlorková Lucie

Dobrý den,prosím máte volný termín v posledním týdnu v červenci?Od pondělí do pátku. Prosila bych i spočítat cenu za dva dospělé a dceru 12let s polopenzí. Děkuji Pavlorková

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den, akce trvá do konce června. Pokud požadujete ubytování v červenci, napište mi požadavek na email :restaurace@nu­get.cz

Klára

Dobrý den,

ráda bych pobyt koupila jako dárek s otevřenou možností rezervace termínu. Systém mi ale pouze nabízí možnost online rezervace termínu. Je možné koupit pobyt bez předchozí rezervace termínu?

Děkuji Klára

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den, ano, šlo by to, zakoupíte si voucher přímo na slevomatu a poté provedete rezervaci ubytování dle dostupné kapacity

Renata Handlová

Dobrý den, nikde jsem se nedočetla zda jsou pokoje v patře, či některé jsou v přízemí, manžel má zhoršenou pohyblivost, proto raději volíme ubytování v přízemí, či s výtahem.
Děkuji za odpověď
Handlová

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den, všechny pokoje jsou v prvním patře. Výtah u nás není.

Barbora

Dobrý den, máte volný dvoulůžkový pokoj v termínu od 30.3–2.4 ? A pokud ano kolik bychom doplatili za jednu noc k ceně voucheru?

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den,
bohužel tento termín je vyprodán. Pokud byste chtěli pobyt prodloužit, napište mi na e-mail: restaurace@nuget.cz
Pěkný den, Maturová

Macková Šárka

Dobrý den,mohu se prosím zeptat zdali vouchery prodloužíte i po dobu letních prázdnin?Moc děkuji

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den,
platnost aktuálních voucherů je do konce 30.6, na letní prázdniny s nabídkou slevomatu nepočítáme. Děkuji

Danka Zrůbková

Dobry den, jsme dva dospěli a 4 deti (14, 9, 8, 3), když koupím dva vouchery, je možné ubytování ve dvoupokojovem apartmánu nebo musíme mít dva samostatné pokoje?

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den,
jelikož je vás 6 osob, je nutné koupit 3 vouchery, apartmán po domluvě by byl možný, dle dostupných kapacit. Jeden pokoj byste měli ale zvlášť.Děkuji

Zuzana

Dobrý den, máte prosím neperove periny a nějaké vybavení pro děti? Je možnost jídelní židličky, dětskou postylku? Máte herní koutek nebo venku hřiště? Kolik budu doplácet za stravu 2,5leteho dítěte? Ještě poprosím jaké jsou prosím večeře (konkrétně jídlo) Děkuji moc

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den,

  • peřiny jsou nepéřové
  • vybavení pro děti – k dispozici bedýnka s hračkami, venku menší hřiště
  • dětská židlička a postýlka s dispozici ( postýlka za příplatek 250 Kč/ noc)
  • děti do 3 let jsou zdarma ( bez nároku na jídlo a stravu), pokud byste chtěli snídani + 60 Kč
  • na večeři: Řízky dle výběru, steak s grilovanou zeleninou, jelení guláš, zeleninové salát, sm. sýr, a jídla dle aktuální nabídky
Jana Tlamichova

Dobry den,
meli by jste volny vikend v kvetnu pro rodinu-2dospeli a dve deti /11 a 14let/? Muzete mi,prosim,rici kalkulaci?
 Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, veškeré termíny v květnu, které jsou volné si můžete prohlédnout v online rezervaci u nabídky. Cena přistýlky je 250 Kč za dítě na den. Přistýlka (matrace) je určena pro děti do 12 let. Za starší dítě by byla potřeba individuální domluva přímo s penzionem. Hezký den, David. :-)

Soňa Velešíková

Dobrý den, je možné zakoupit pobyt z FKSP – poslat Vám objednávku od zaměstnavatele a ten by mi vybraný pobyt uhradil převodním příkazem?

Děkuji Soňa Velešíková.

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den, pošlete mi požadavek na e-mail : restaurace@nuget.cz i s telefonním kontaktem, spojím se s vámi a domluvíme podrobnosti. Maturová Ludmila

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru