Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dejte sbohem pigmentovým skvrnám, žilkám i akné: ošetření přístrojem IPL

4,4 / 5 Studio estetické kosmetiky Ostrava  (mapa) 36 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Miluše Piačinová

Užívám krém Ketanol 5 % na kloub zápěstí . Nemám vyšetřenou pleť ,ale rozšířené žilky v obličeji ,také jsem po obstřiku gasserského ggl. .Vpravo pro neuralgii . Mohu přesto podstoupit IPL ošetření ? Přetrvává hypestesiev okolí úst .Děkuji za odpověď . Miluše .

Studio estetické kosmetiky

Přeji pěkný den,
doporučila bych konzultaci s vaším odborným lékařem,nevím jaké berete léky a přesnou diagnózu.

Lukaš UHLÍŘ

Zdravím chtěl sem se zeptat jestli kuže zčervena pokažde po zakroku a jak dlouho to zarudnutí zustane.

Studio estetické kosmetiky

Přeji pěkný den,
ano zarudnutí může být po zákroku ,podle citlivosti kůže i 2–3 hodinky.

Lída

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jakým způsobem můžu přidat hodnocení. Nějak nemůžu přijít, jak na to :-) Byla jsem velmi spokojená, tak bych to ráda sdělila i ostatním. Děkuji Lída.

Studio estetické kosmetiky
Svatka

Dobrý den, je ošetření vhodné i pro dívku 14 let? dcera má velké problémy s akné bohužel má po akné i jizvičky Děkuji

Studio estetické kosmetiky

Ano je,ale ošetření je trochu bolestivé a podle toho ,kolik zvládne vydržet je i výsledek:O))

Lenka

Dobrý den, chci se zeptat, jakou budu mít záruku, že IPL ošetření bude úspěšné (mám na viditelném místě rozšířené žilky asi v průměru 0,5 cm) a zda je výsledek trvalý? Děkuji za odpověď. Lenka

Studio estetické kosmetiky

Přeji pěkný den,výsledky máme velmi dobré ,ale záruku Vám nejde dát,u každého klienta je trochu jiný průběh.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru