Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2 vstupenky do kina Lucerna na Čertoviny – novou pohádku Zdeňka Trošky

4,8 / 5 Kino Lucerna Praha - Nové Město  (mapa) 241 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Nada Tkachuk

Dobrý den , minulý týden jsem zaplatila za kino na 25.3. Stále jsem nemám vaucer. V mých nákupech žádný vauchr nemám ani záznam ze jsem ho kupovala. Dostanu ho dnes.

Děkuji

Tkačuk Naďa

Slevomat.cz

Dobrý den, Naďo, pravděpodobně došlo k chybě v průběhu platby a peníze se Vám vrátí v blízké době na účet. Pokud chcete mít jistotu, že představení stihnete, můžete voucher zakoupit u nás na stánku v OC Nový SMíchov, kde Vám ho rovnou i vytiskneme. Rádi Vás uvidíme ;) Hezký den, Klára

Šárka Gribáčová

Dobry den, mam dotaz-je nas pet, dva dospeli a tri deti, pokud zakoupim dva vouchery je mozne si paty listek zaplatit na miste?
Dekuji za info, prijemny den preje Šárka Gribáčová

Kino Lucerna

Dobrý den,

Ano určitě, pátou dětskou vstupenku si můžete zakoupit na místě v pokladně kina za 115 Kč.

Děkujeme

Kino Lucerna

Alena Novotná

Dobrý den,
měla bych o tuto slevu zájem, ale až v měsíci dubnu 2018, koupím hned, ale představení potřebuji až v dubnu.
Děkuji Novotná

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, tato nabídka je právě jen na tyto představení (březnová). Jediné co Vám mohu doporučit je, abyste si zadala odběr novinek od tohoto poskytovatele. Krásný den, Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru