Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Manuální lymfodrenáž nohou v délce 60 minut

4,3 / 5 Poradna Zdraví - Markéta Šírková Říčany  (mapa) 5 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Ludmila Krupkova

Dobrý den jsem na vozíku a chtěla bych se zeptat zda máte zvedací lehátko a je k Vám bezbarierový přístup děkuji Krupkova

Poradna Zdraví - Markéta Šírková

Dobrý den,

již jsem včera odpovídala telefonicky. Je mi líto, zcela bezbariérový přístup nemám. S pozdravem, Markéta Šírková

Pavlína

Dobrý večer, základem lymfatické masáže je otevření cest i v horní polovině těla, Vy se zaměřujete jen na nohy?
Děkuji za odpověď.

Poradna Zdraví - Markéta Šírková

Dobrý den,

lymfatický systém oproti cévní soustavě nemá svou pumpu, což je pro cévní soustavu srdce. Tok lymfatického systému je tedy regulován výhradně pohybem těla a potom také zvenku – např. drenáží. Podstatou je vyčištění příslušných mízních uzlin, na těle je jich mnoho, nejzákladnější jsou na krku, v popaždí, třísla. Poté se speciálními pohyby – jemnou technikou, protože lymfa je hned pod kůží – stimuluje tok lymfy. \lymfatické cévy se rozšíří, lymfa může proudit rychleji a současně s sebou zrychlený tok stáhne z cév „nečistoty“. Toto rozšíření cév se potom díky zrychlenému proudění lymfy dostane do celého těla. Ale jak jsem již psala, je třeba aktivovat mízní uzliny. Na začátku je tedy nutné otevřít a aktivovat mízní uzliny na krku – provádím drenáž dekoltu a mízních krčních uzlin a poté přecházím na nohy. Tam jsou opět vyčištěna třísla – uzliny a poté se stimuluje tok lymfy. K celé proceduře přispívá také následné ošetření skořicovým zábalem.

Takže u každé drenáže je třeba nejprve začít uzlinami na krku, dekolt, což provádím. Na úvod je také vhodné dýchací cvičení, které samo o sobě aktivuje lymfatický systém a drenáž je tak účinnější.

Veškeré další dotazy ráda zodpovím telefonicky: 734 442 6601.

Hezký den,

Markéta Šírková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru