Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Bezešvé podprsenky s push-up efektem pro sport i běžné nošení

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Alena

Dobry den, zadny email jsem neobdrzela. Zbozi prislo ale nesedi mi a budu vracet. Staci zaslat na vasi adresu bez faktury ? Dekuji Alena

Módní šperky

Dobrý den, ano stačí se nám podepsat a případně napsat nejlépe číslo objednávky při vracení

Věra Schmidová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak mi může podprsenka „sedět“ (mám velikost 70A) a zrovna sedět velikosti 75D, nebo 80A?
Děkuji.

Módní šperky

Dobrý den,

podprsenky jsou z pružného materiálu.

Petra Procházková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy konečně zboží dostanu. Objednávala jsem 12. 4. Voucher ze slevomatu 13. 4. a objednávka přijata 16. 4. Od té doby se nic neděje. Datum doručení má být 3.5., což asi těžko stihnete. Číslo objednávky 7059686352.
Procházková

Módní šperky

Dobrý den, omlouvám se Vám, dnes zboží expedujeme

Lucia Domina

Dobrý den, zvolila jsem špatnou velikost a podprsenka je mi malá, jak postupovat při výměně? Děkuji

Módní šperky

Dorý den, stačí poslat k nám zpět a napsat žádost ohledně výměny

Hannah Hills

Hezky den, je podprsenka bez kostic, prosim? :) Dekuji

Módní šperky

Dobrý den, ano podprsenka je bez kostic.

Aja

Dobrý den,
v obálce nebyl zaprvé paragon a zadruhé není na podporsence žádná cedulka s údajem o praní. Hodně zvláštní. Takže, lze prát na 40? Lze do sušičky? Děkuji.

Módní šperky

Dobrý den, faktura je zaslána e-mail v den odeslání. Na podprsenky se snažíme lepit štítky s materiálem a pokyny k prání, je možné se jsme to přeskočili či se to odlepilo. Na 40 stupnu můžete určit prát, ale do sučišky raději ne

Michaela Hofmannova

Zdravím, nosím 75e mám si vzít vel M nebo L.
Děkuji Hofmannova

Módní šperky

Dobrý den, obávám se, že kvůli velikost košíčků Vám podprsenka již nebude, je to push-up tedy má celkem velkou výplň

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru