Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dejte zimě vale: Jarní prohlídka a kompletní přezutí kol včetně vyvážení

4,3 / 5 Art Garage Praha - Hrdlořezy  (mapa) 276 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Vláďa

Dobry den, na jakem cisle se muzu objednat? Uz 4 dny mi nikdo nezveda ani jeden telefon, ktery je uvedeny zde i na webu. Na emaily take nikdo nereaguje,Děku­ji Vláďa

Slevomat.cz

Dobrý den, Vláďo, obchodníka jsme kontaktovali s tím, že nyní by již mělo být vše v pořádku. Zkuste se dovolat nyní. Pokud se Vám toto nepodaří, budou Vás pracovníci, jakmile dokončí svoji práci, kontaktovat nazpět. Pěkný den, Tibor

Marie

Dobrý den, už dva dny se nemohu dovolat. Psala jsem i sms a 2 emaily a bez reakce. Chci se domluvit na termínu..Kde se mám objednat? Děkuji Marie

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, pokusím se situaci prověřit a dám Vám vědět. pěkný den, Tibor

Petr Donát

Dobrý den, potřebuji přezout 16" pneu – můžete mi dát vědět, jak jste na tom termínově? Potřebuji to zvládnout do příštího pátku. Děkuji. Petr D.

Art Garage

Dobrý den,
můžete nám prosím poslat Vaše mobilní číslo na info@artgarage.cz pro upřesnění termínu.

Děkujeme Tým Art Garage.

Ivan

Dobrý den,
chtěl bych přezut nové pneumatiky na nové Alu kola. Ty zimní jenom sundáte a ponechat v autě
 Děkují

Art Garage

Dobrý den,
můžete nám prosím poslat Vaše mobilní číslo na info@artgarage.cz pro upřesnění termínu.

Děkujeme Tým Art Garage.

Tomáš Vejvoda

Dobrý den,
Na kolik vyjde přezutí zadní pneu na moto Kawasaki GPZ 500?
Pneu mám svojí…

Díky, Vejvoda

Art Garage

Dobrý den,
vzledem k tomu, že se jedná o moto, doporučujeme koupit nejlevnější voucher za 199 Kč.

Děkujeme Tým Art Garage

Jan

Dobry den, na jakem cisle se muzu objednat? Uz 4 dny mi nikdo nezveda ani jeden telefon, ktery je uvedeny zde i na webu. Na emaily take nikdo nereaguje, na adrese ve Vysocanech dokonce zadny servis neni.

Art Garage

Dobrý den,
moc se omlouváme za komplikace, máme sezonu přezouvání a tím spojený velký nápor klientů, na všechny zmeškané hovory se snažíme zavolat zpět. Adresa naseho servisu je:
Art Garage s.r.o.
Českobrodská 34/7 Praha 9, Hrdlořezy
telefon: 775448423
Stejná adresa je uvedena jak na voucheru, tak na našem webu www.artgarage.cz

Ještě jednou se omlouváme za komplikace.
Děkujeme Tým Art Garage

Martin

Dobrý den, telefony máte nedostupné a na emaily nereagujete. Email posílal jsem včera dopoledne i s telefonem na sebe, ale žádná odpověď ani zpětné zavolání. Jak se s Vámi můžu spojit a objednat se na přezutí auta? Děkuji Martin

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, právě vyzkoušeno a telefon funguje a zpětné volání taktéž. Klidně vyzkoušejte :) Pěkný den, Tibor

Ivana Hruba

Dobry den, na telefon se neda dovolat a na mail mi nikdo neodepsat. Je jeste mozne se jeste nejak objednat na prezuti? Dekuji za odpoved.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, právě vyzkoušeno a telefon funguje a zpětné volání taktéž. Můžete vyzkoušet. Pěkný den, Tibor

Jirásek

Na kdy můžu objednat kompletní přezutí 16" pneumatik na jednom voze ?
Prosím v odpoledních hodinách.
A je v ceně i montáž na osu a z osy ?
Děkuji za odpověď.
Jirásek

Art Garage

Dobrý den, pane Jirásek,
můžete nám prosím poslat Váš mobilní kontakt na info@artgarage.cz a my se Vám rádi ozveme.

Děkujeme Tým Art Garage

Jana

Dobrý den,
týká se tento voucher obou Vašich poboček? (Tedy i Vysočan?)
Děkuji!

Art Garage

Dobrý den,

voucher se týká pouze pobočky v Hrdlořezích.

Děkujeme Tým Art Garage

Ivana Šťastná

Dobrý den, o víkendu standardně nemáte otevřeno – není to možné ani po domluvě? Děkuji za odpověď. IŠ

Art Garage

Dobrý den,

bohužel máme o vikendu zavřeno.

Děkujeme Tým Art Garage

Cowok

Dobrý den,

ještě tedy jednou pro ujasnění. Mám dvě sady 16" kol – zimní, která budou demontována a letní, u kterých budu chtít vyměnit pneumatiky za nové (přivezu si je) a následně tyto disky s novými pneumatikami namontovat na auto. Je možné na toto použít voucher za 299 Kč (tedy kompletní přezutí 15–16" pneumatik)? A zahrnuje tento voucher i cenu za závaží, které na disky s novými pneumatikami budete upevňovat?

Děkuji za vysvětlení

 C.

Art Garage

Dobrý den,

ano, je to možné a v cena je konečá bez dalších poplatku.

Děkujeme Tým Art Garage

Viktoria Rocheva

Dobrý den!
Chci se zeptat kdyz budu kupovat kompletní přezutí 17–18 za 499 kolik by k tomu stalo uskladnení kol?
 Dekuji

Art Garage

Dobrý den, klasická cena uskadnění na jednu sezonu je 1210 Kč, ale lze však koupit voucher i na uskladnění a ten je v hodnotě 299 Kč sezona.

Děkujeme ArtGarage

Maky

Dobrý den, v případě zájmu o výměnu pneu run flat o rozměrech 205/60 R16 si mohu koupit voucher – Kompletní přezutí pneumatik velikosti 15“-16“ plus doplatím na místě 149,– Kč jako RFT příplatek?

Art Garage

Dobrý den,
ano.

Děkujeme tym ArtGarage

Petr Bendl

Dobrý den.Mám alu disky 17" obuté zimní a chci na ně dát letní +závaží vyvážení.Jednalo by se o sundání kol z auta,sundání z disku zimních gum,nandání letních,vyvážení dofouknutí a nasazení na auto. Jedná se tedy o voucher za kompletní přezutí pneumatik velikosti 17" 18" za 499,– ?Děkuji za info

Art Garage

Dobrý den,
ano, je to tak.

Děkujeme Tým ArtGargae

František Fillip

Dobrý den, je možné využít voucher na kompletní přezutí tak, že z vozu sundáte 4ks zimní pneu a na jiných obutých letních discích přezujete na jiné letní pneu, které potom s těmito disky namontujete na vůz? Je to v podstatě demontáž a montáž 4ks pneu na vůz a rovněž 4ks pneu z disku. Nevím jestli to popisuji srozumitelně.Snad ano.Děkuji

Art Garage

Dobrý den,
určitě to žádný problém není.

Tým ArtGarage

Aleš

Dobrý den, dodávka je, pokud se nepletu, také osobní automobil. Ale v popisu píšete, že na dodávky se to nevztahuje (velikost 16''). Kolik by tedy stálo přezutí dodávky (nejmenší transit Custom) s vyvážením? Děkuji

Art Garage

Dobrý den Aleši,
ano, máte pravdu. Důvod proč se promo akce nezvtahuje na dodávky je kvuli špátné manipulaci v našich prostorách. Vzhledem k tomu, že máte trasit Custom, tak to není žádný problém, tudíž platí cena voucheru na velikost 16".
Děkujeme Tým ArtGarage.

František Fillip

Dobrý den, je v ceně voucheru i samolepící závaží??? Děkuji za odpověď Fillip

Art Garage

Dobrý den Filipe,
ano i závaží.
Děkujeme Tým ArtGarage

Luboš P.

Já jsem obsah pochopil, takže jsem voucher na přezutí kol do velikost 14´´ a voucher na přehození kol do velikost 17´´ zakoupil. Bohužel jste text neopravili, takže se připravujete o klienty. (Na první pohled to vypadá, že se týká pouze plechových kol). Vaše nabídka je zajímavá tím, že jako jedna z mála obsahuje vyvážení včetně závaží. Mnozí se nechají nachytat na přízniviou cenou přezutí a pak jsou překvapeni doplatkem i 100–200 Kč za závaží.

Art Garage

Dobrý den Luboši,
děkujeme za feedback. Na všem už se pracuje a budeme se těšit na Vaší návštěvu.
Tým ArtGarage

Libor

Dobrý den, potřeboval bych kompletně přezout 15´´ a chtěl bych se zeptat, zda vedle vyvážení je už v ceně také závaží nebo se doplácí zvlášť? Případně kolik? Děkuji. Libor

Art Garage

Dobrý den Liborem,
cena už je kompletní i s vyvážením a včetně závaží.
Děkujeme Team ArtGarage

Luboš

Nabídka je bohužel nejasná, "Výměna pneu a plechových disků do 17´´ znamená podle popisu výměnu ALU i plechových disků, tedy celých kol, s vyvážením. (Výměna pneu se tedy nekoná).
Za stejnou cenu 199 Kč je pak nabízeno kompletní přezutí pneumatik do velikosti 14´´ na plechových i ALU discích. Bylo by vhodné to v nadpisech upřesnit – výměna (přehození) obutých kol x přezutí pneu.

Art Garage

Dobrý den Lubuši,
jestli je to nejasné, tak to se moc omlouváme, nabídka se několikrát měnila, tak nám tohle asi uniklo. Necháme to hned opravit. „Výměna pneu a plechových disků do 17“ je myšleno prohození kol s vyvážením. Jakou máte velikost kol?
Děkuji Beneš

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru