Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Skvělá zábava pro nejmenší: 16 jízd v dětském vláčku na Žofíně včetně občerstvení

4,8 / 5 Dětský vláček Praha - Nové Město  (mapa) 769 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Martina Ehespannerová

Dobrý den, asi před měsícem jsem koupila voucher, ale nic mi nikam nepřišlo, po objednání se mi objevil kód, který jsem pro jistotu hned vyfotila, ale do emailu nic, můžeme se domluvit jak to dořešit? Děkuji a krásný den, Martina

Dětský vláček

Krásný dobrý den, Martino, zkuste kouknout do spamu, jestli vám e-mail nespadl do nevyžádané pošty. Každopádně stačí, když na vláček dorazite i s vyfocenym kódem. Těšíme se na Vaši návštěvu. S pozdravem, Marketa

Gábi

Dobrý den,
jakou platnost má prosím pernamentka a stačí mít voucher vyfocený v telefonu?
Děkuji za odpověd

Dětský vláček

Krásný dobrý den, permanetka platí do 31.10.2018. Ano, stačí vyfocený, jen je důležité, aby z fotky byl dobře čitelný jeho kód pro uplatnění. Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu. Markéta

Soňa B.

Dobrý den, v sobotu 17.3. jsem koupila a zaplatila jeden voucher a zatím mi na mail nic nedoslo. Stala se někde chyba nebo voucher ještě dorazí? Děkuji Soňa

Slevomat.cz

Dobrý den, Soňo, zkontrolujte prosím i záložku „spamy“ a jinou nechtěnou poštu ve Vašem emailu. Vouchery jsem Vám ale pro jistotu poslala ještě jednou. Krásný den :)

Hana P.

Dobrý den,
těch 16 jízd, je možné ,,vybrat ,, na víckrát, není nutno hned při první návštěvě?
Děkuji Hanka

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko, za voucher dostanete permanentku, kterou můžete využít i v jiných dne + na jednu permanentku může přijít více osob, ale škrtne se více návštěv. Hezký den, David. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru