Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Kurzy focení se zrcadlovkou pro nováčky i pokročilé

4,8 / 5 Studio100 Praha - Nové Město  (mapa) 91 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kristýna

Dobrý den, chtěla bych kurz dát jako dárek, jen jsem si všimla, že na fotografování II. není momentálně žádné volné místo, bude ještě nějaký termín na který se obdarovaný může pak přihlásit? Děkuji za odpověď

Studio100

Dobrý den,

ano určitě bude.

Průběžně doplňujeme nové a nové termíny všech našich kurzů. Během pár dnů budou vypsány nové i na tento.

Hezký den
team STUDIO100

Tůmová

Dobrý den,
mám doma zrcadlovku Canon EOS 1100D. Neni dnes již příliš zastaralá pro kurz?
Fotila jsem s ni jednu dobu častěji, ale žádným funkcím a nastavení nerozumím, jsem samouk. Většina fotografii končila na automatu a já bych chtěla fotit opravdu pekne fotky. Jaký kurz doporučujete?

Studio100

Dobrý večer,
tento foťák rozhodně není na kurz zastaralý a ještě parádně může posloužit. Pokud jste jak píšete „začátečnice“ vybírejte z kurzů „Zrcadlovka Canon“ nebo „Fotografování I.“ Oba kurzy jsou pro vás vhodné. Krásný večer
team STUDIO100

Michaela

Dobrý den,
ráda bych voucher pořídila jako dárek, ale nejsem si jistá úrovní kurzu. Lze to případně ještě změnit po konzultaci s obdarovaným?
Děkuji, Michaela

Studio100

Dobrý den,

to je určitě možné. Klidně můžete věnovat poukaz a až po obdarování se nám může obdarovaný ozvat a vybereme vhodný kurz.
Hezký den
team STUDIO100

Veronika

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či sa dá dohodnúť aby sa kurz konal až cez letné prázdniny. Chcela by som ho kúpiť sestre ako darček, no ona naň može prísť až v lete.
Ďakujem, Veronika

Studio100

Dobrý den,
to půjde určitě zařídit. Můžete se nám ozvat na email info@studio100.cz.

Krásný den
team STUDIO100

Studio100

Dobrý den,
to půjde určitě zařídit. Můžete se nám ozvat na email info@studio100.cz.

Krásný den
team STUDIO100

Jakub

Dobrý den, jsem takový věčný začátečník, ale zas né úplný, jaký kurz doporučujete? A jsou termíny kdy těch kurzů?

Studio100

Dobrý den,

konkrétní termíny a jejich obsazenost najdete přímo na našem webu www.studio100.cz/kurzy
Průběžně doplňujeme nové a nové termíny.
Doporučuji vám kurz Fotografování I. Zde si už určitě zažijete focení a termíny – clona, čas, ISO, korekce expozice, WB, ostření, malá a velká hloubka ostrosti,…
Budeme se těšit

team STUDIO100

Markéta Bochinová Borlová

Dobrý den, chtěla bych kurz pro začátečníky, mám kompakt Nikon Coolpix B700, mohu se kurzu účastnit, když to není zrcadlovka? Děkuji za odpověď. Markéta

Studio100

Dobrý den,

ano určitě můžete. Nejlepší by byl kurz Fotografování I. Krásný večer
Standa STUDIO100

Radmila

Dobry den, bihuzel kamarad neumi cesky. Muze kurz byt I v anglictine? Predem dekuji za odpoved!

Studio100

Dobry den. Tento skupinovy kurz bohuzel neni mozne vest paralelne i v anglictine. Ale muzete se nam ozvat na info@studio100.cz a muzeme domluvit individual v anglictine. hezky den. standa STUDIO100

Maria

Dobry den, rada by som vedela ci clovek musi mat vlastnu zrcadlovku? Alebo si ju moze zapozicat behem kurzu?
Dakujem.
 Maria

Studio100

Dobrý den,

za 100kč na den půjčujeme zrcadlovku NIkon.
Hezký den

 Standa

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru