Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Nastartujte den masáží: dopolední thajská masáž v centru Plzně

4,7 / 5 Relax Studio Plzeň  (mapa) 180 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Lucie Váchalová

Dobrý den, nenabízíte thajskou masáž i v odpoledních hodinách? Nebo o víkendu? Děkuji

Relax Studio Pražská

Dobrý den,
samozřejmě Thajské masáže Vám můžeme nabídnout za plnou cenu v odpoledních hodinách i o víkendu. Pokud chcete za tuto akční cenu 399,– Kč, může být čerpána jen v určených časech a to od 9–12.00 hod (znamená poslední masáž nejpozději od 11.00hod) ve všední dny. Tak jak máme uvedeno v podmínkách.
S přáním hezkého dne.
Relax Studio Galerie

Andrea

Děkuji za odpověď. Mohu se rovnou zeptat, zda by byla volná dvě místa v pátek 23.3. cca od 11 hodin? Děkuji, A.

Relax Studio Pražská

Dobrý den, v pátek 23.3. máme poslední 2 volná místa na Galerii Slovany v 10.30 hod. Prosím o včasné potvrzení rezervace na tel. čísle: 722 221 449, jelikož se může masáž obsadit. Děkuji. S přáním hezkého dne. Relax Galerie Slovany

Andrea

Dobry den, je možné masírovat dva lidi současně? Chtěli bychom přijít s přítelem, tak ať na sebe nemusíme čekat. Děkuji, A.

Relax Studio Pražská

Dobrý den,
ano je možné dvě masáže ve stejný čas. Můžete si zamluvit i společnou místnost, pokud bude volná. Prosíme o včasnou rezervaci.
S přáním hezkého dne.
Relax Studio Galerie

Bundová

Dobrý den, platí to i na sobotu a neděli? Děkuji

Relax Studio Pražská

Dobrý den, akce je platná pouze ve všední dny. S pozdravem tým RELAX.

Dagmar Tůmová

Dobrý den,po telefonickém rozhovoru,kdy už se nestačím objednat do termínu ,kdy končí platnost voucheru do 18.3.,ale bylo mi oznámeno,ze voucher platí pouze do patku to jest 16.3.Poslednich 14 dnů jsem měla virozu,takže jsem se nemohla objednat.Můj dotaz znr zda by bylo možné voucher prodlouzit.Dě­kuji Tůmová

Relax Studio Pražská

Dobrý den, stále ještě vám můžeme nabídnout možnost masáže vyjímečně v čase 14:00. Do pátku 16.3. 2018. V případě, že vám termín nevyhovuje, zkuste se domluvit přímo se Slevomatem. S pozdravem tým RELAX

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru