Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dopolední thajská masáž dle výběru v nákupním centru Galerie Slovany

4,8 / 5 Relax Studio Galerie Plzeň  (mapa) 240 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Dan

Dobrý den, je možné zakoupit poukaz a pak udělat objednávku v Vašem online systému? Nebo je nutno objednat telefonicky.

Relax Studio Galerie

Dobrý den,
rezervaci si můžete udělat on-line na našich internetových stránkách. Je nutná registrace.
Relax studio Galerie

Aneta

Dobry den, mohla bych se zeptat, zda je ještě volný tento pátek (23.3) pro dvě osoby cca od 11 hodin? Chtěli bychom přijít relaxovat s přítelem. Děkuji a přeji hezký den. Aneta

Relax Studio Galerie

Dobrý den,
v pátek 23.3. máme poslední 2 volná místa na Galerii Slovany v 10.30 hod.
Prosím o včasné potvrzení rezervace na tel. čísle: 722 221 449, jelikož se může masáž obsadit.
Děkuji.
S přáním hezkého dne.
Relax Galerie Slovany

Milan Pop

Dobrý den, koupil jsem manželce s termínem do 18.3.2018. nestihne to z důvodu nemoci. Je možno prodlouži termín?

děkuji
Milan Pop

Relax Studio Galerie

Dobrý den pane Pope,
je mi líto, my bohužel nemůžeme prodloužit termín platnosti. Zkuste se domluvit se Slevomatem.
S přáním hezkého dne.
Relax Studio Galerie

Eva

Dobrý den ,bylo by možné v jeden den ve stejný čas udělat masáž jak pro mě tak i pro partnera?

Relax Studio Galerie

Dobrý den, samozřejmě je to možné, zavolejte na recepci. S pozdravem tým RELAX

Danka Majerová

Dobrý den,
dnes jsem byla na thajské masáži. Byla jsem velmi spokojená, Je možné se příště objednat ke stejné masérce?
Děkuji Majerová

Relax Studio Galerie

Určitě můžete, pokud víte jméno, nebo číslo masérky, popřípadě vám ho zjistí recepční. S pozdravem RELAX GALERIE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru