Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotokniha v tvrdých plátěných deskách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Petra

Dobrý den, koupila jsem si voucher a úplně jsem nedodržela postup. Nainstalovala jsem si program a vytvořila album, kde jsem z poloviny vložila fotografie pro fotoknihu, pak jsem si uvědomila, že je podle instrukcí potřeba stáhnout i šablonu. Tu jsem stáhla dodatečně, bude to mít nějaký negativní vliv, když budu dále tvořit fotoknihu a pak ji zašlu k tisku? Děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
některé šablony již v programu jsou. Pokud vytváříte knížku v šabloně FKT-A4, tak je to v pořádku. Kdyžtak nás kontaktujte na info@cdsm.cz, zanechte tel. číslo a ozveme se Vám.

CDSM, Brodmannová

Martina Benešová

Dobrý den, změní se cena při zvolené variantě: Fotokniha A4 v tvrdých deskách, 92 stran za 569,– pokud budu chtít na desky vlastní fotografie a text? Děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
to je potom jiný produkt, zasílám odkaz: https://www.cdsm.cz/fotokniha-a4-na-vysku/exkluzivni-sita-fotokniha-a4-na-vysku
Vouchery na tyto knihy budou od zítra zde na Slevomatu ke koupi a cenově je to podobné.

Brodmannová, CDSM

Kateřina Janalíková

Dobrý den, lze udělat s jinými deskami než plátěnými? Myslím obyč s fotografií a textem na hřbetu.
 Děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
ano, v nabídce máme také tyto:https://www.cdsm.cz/fotokniha-a4-na-vysku/exkluzivni-sita-fotokniha-a4-na-vysku
Pro více nás kontaktujte na info@cdsm.cz.

CDSM, Brodmannová

Petra K.

Dobrý den, je možno na koženkový potah nechat i natisknout text?Pokud ano, tak v jaké ceně?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
možné to je. Buď stříbrná nebo zlatá ražba. Řádek stojí 100 Kč, další řádek potom je za 150 Kč. Lze i ražba na hřbet v ceně 150 Kč.

CDSM, Martina Brodmannová

Lucie

Dobrý den, dají se fotky prokládat textem? A pokud ano, je to v ceně?
 Děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

jestliže si fotoknihu vytvoříte sama v programu CDSM Designer, kde se dají i vkládat texty, tak je to v ceně fotoknihy. Jestliže však budete vložení textu požadovat od našeho grafika, je tam poplatek do 30 slov za 50 Kč, 30 – 100 slov za poplatek 70 Kč.

S pozdravem Klára Brabcová, CDSM.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru