Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Krajem jezer i hor Rakouska: v ceně 3* hotel, polopenze, doprava i vstupy

4,5 / 5 CK Travel Club ČSAD Tišnov Alpy - Rakousko (mapa) 16 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ľudmila Bíliková

Dobrý deň, poprosím o informáciu, či sú v ponuke aj trojposteľové izby, nakoľko máme záujem cestovať 2 dospelé osoby a 1 chlapec 12 ročný.
S pozdravom Ľudmila.

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Krásný den, ubytování pro 2 dospělé osoby a dítě je zajištěno v dvoulůžkových pokojích s přistýlkou (vhodná pro děti do 15 let věku). S pozdravem CK Travelclub ČSAD Tišnov

Lidka Basovníková

Dobrý den, zájezd se mě moc líbí, ale zrovna tento termín mě nevyhovuje. Chtěla jsem se zeptat, jestli se plánují i jiné termíny. Děkuji Basovníková

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Krásný den, bohužel další zájezd budeme realizovat až v sezóně 2019. Děkuji za pochopení. CK Travelclub ČSAD Tišnov

Dana Brandejsová

Mohu u objednávky tohoto zájezdu uplatnit Poklad v hodnotě 100 kreditů?

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, 100 kreditů máte do kategorie Gurmán a požitkář, které se na zájezdy nevztahují :) Krásný den, Tibor

Šarka Perková

Dobrý den,nechápu,jak mám poukaz uplatnit do 19.4.,když zájezd je až 30.6. Děkuji

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den, do 24 hodin od zakoupení voucheru zašlete dle instrukcí na trip@csad-tisnov.cz požadované údaje, následně Vám vystavíme cestovní smlouvu a zašleme k podpisu, tím pádem bude voucher u naší ck uplatněn.
S přátelským pozdravem Ck Travelclub ČSAD Tišnov

Jirka

Máme zájem o zájezd, ale je pro mě velmi důležité jaký bus to bude protože jsem vyšší postavy a v některých busech není dost místa na nohy a jízdu bych nevydržel. Garantu je CK typ busu a jaký to je? Děkuji.

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den, na zájezd pojede autobus Neoplan Tourliner, detailní plánek a foto naleznete zde: http://www.csad-tisnov.cz/dopravni-sluzby/dalkova-autobusova-doprava/nepravidelna-autobusova-doprava/

S přátelským pozdravem Ck Travelclub ČSAD Tišnov

Helena Belatková

Dobrý den, velmi zajímavá nabídka. Mám dotaz – odkud a v kolik hodin se odjíždí z Brna a v kolik je pravděpodobný návrat. Jsem vázána na dopravu z jiného města. Děkuji Helena

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den, předpokládaný odjezd z Brna je v 7:30 hod. – staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand, příjezd tamtéž okolo 21 hod. S přátelským pozdravem CK Travelclub ČSAD Tišnov

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru