Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dárkový voucher do vyhlášené české restaurace: cokoli z menu v hodnotě 500 Kč

4,8 / 5 Babiččina beseda Praha - Klánovice  (mapa) 600 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Alena

Dobrý den. Tato zajímavá nabídka mi utekla. Budete ji ještě někdy (event. v blízké době) opakovat? Děkuji a zdravím, A.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, mrzí mě, že jste nabídku nestihla, bohužel Vám nemůžeme zaručit, že se bude ještě opakovat. Nemusíte ale zoufat- stačí si nastavit upozornění na nabídky partnera a pokud se znovu objeví, už Vám neunikne ;) Hezký den, Klára

Kateřina Malíková

Dobrý den, když koupím voucher za 500, ale 2 hlavní jídla mnou vybraná budou stát 600, pak mohu běžně doplatit? Nemusím tedy kupovat další voucher?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, pokud spořádáte dobroty ve vyšší hodnotě, než v jaké je Váš voucher (vouchery) nemusíte se bát, přeplatek doplatíte na místě v hotovosti ;) Hezký den, Klára

Vera

Dobrý den, rádi bychom zážitek u vás spojili s prozkoumáním přírody okolo.
Můj dotaz zní: můžeme se u vás najíst i s dobře vychovaným pejskem schovaným pod stolem? 🐾
 Díky

Babiččina beseda

Dobrý večer,samozřej­mě…i jeho rádi nakrmíme))))
Děkujeme a těšíme se.

Milena

Rozumím nabídce dobře?
Mohu si koupit voucher v hodnotě 500 Kč za 348 Kč
nebo voucher za 799 Kč na meníčko pro 2 i s nápojem a kávou?
Druhá možnost se totiž zobrazí až po rozkliknutí další nabídky.
Děkuji M.

Slevomat.cz

Dobrý den, Mileno, ano rozumíte velmi správně, máme dva různé vouchery na jeden podnik. První voucher, který u nás stojí 348,– tak si za něj můžete vybrat úplně cokoliv hodnotě 500 korun (kromě nápojů). Ovšem, pokud se Vám zalíbil druhý voucher, tak pro ten platí, že pro Vás budou připraveny pokrmy, které jsou vypsané u nabídky. Hezký den, David. :-)

Jiří B

Dobrý den,je možno zakoupit 2 vouchery a spojit je ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, můžete si koupit více voucherů a uplatnit je najednou. :) Vouchery se dají totiž sčítat. Hezký den, Janča

Petr Flener

cokoliv z jídelního lístku,, znamená že se voucher vztahuje i na nápoje?
děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, voucher se bohužel vztahuje pouze na to, co sníte. Nápoje si musíte dokoupit zvlášť. Alespoň tak ale můžete vyzkoušet víc lahůdek ;) Hezký den, Klára

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru