Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sušená hovězí šunka Basturma naložená ve směsi koření

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lukáš Zelený

Dobře, zaplaceno. Riskl jsem to, tak prosím nezklamte ze Slovomatu :D

Delitos Group

OK, děkuji :)

Lukáš Zelený

Zdravím, vzal bych půl kila, ale v pátek odpoledne odjíždím. Jaká je šance na včasné doručení?

Delitos Group

Pěkný den, pokud dnes objednáte a slevomat nám do středy objednávku potvrdí, hned ve středu zbozí pošleme, tím pádem je ve čtvrtek u Vás, garanci na spediční služby Vám dát ovšem nemůžeme. Děkujeme.

Markéta Ficelová

Dobrý den, právě jsem objednala šunku. Chtěla bych ji vcelku, vidím, že někdo ji má krájenou. Děkuji

Delitos Group

Pěkný den.
Basturma v nákroji je pouze ve variantě 90g (jak je uvedeno v akci), všechny ostatní varianty (které je nyní možno objednat) jsou vcelku. Pokud jste tedy objednala nyní určitě Vám přijde Basturma vcelku.
Děkujeme za Vaši objednávku.

Marta Dušková

Dobrý den, mohu koupit už teď jako dárek a vydrží to do konce června? Díky. Hezký večer. Nějak jsem to nepochopila

Delitos Group

Pěkný den. U nyní zasílané varianty 500g je datum min. trvanlivosti do září 2018, u varianty 300g je datum min. travanlivosti do července 2018.
Děkujeme za Váš zájem

Zbyněk

Dobrý den. Používáte též koření sumah jak je u originálního receptu z arménie?

Delitos Group

Pěkný den.
V originální receptuře sušeného hovězího masa nazývaného Basturma koření sumah (sumac) Arméni nepoužívají. Pokud jde o nakládání masa určeného na grilování (šašlik) čemuž také lidé v Arménii říkají Basturma, tak opravdu občas sumah přidávají jako náhražku citrónové šťávy.
Děkujeme za Váš zájem.

Majka

Dobry den, posielate aj na Slovensko? Aka je cena postovneho? Dakujem.

Delitos Group

Bohužel zasílání je v akci nastaveno pouze na ČR. Přesto děkujeme za Váš zájem.

Petr Krcmar

Dobrý den, mám otázku, přijde mi ta šunka v celku jako na obrázku?? Ty plátky vypadají moc silně. Děkuji za odpověď Krčmář Krčmář

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, šunka Vám přijde v celku. Krásný den, Jana

Petra Petra

Nelze ji vyzvednout osobně v prodejně?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, šunku lze bohužel objednat pouze přes Poštu nebo Zásilkovnu. Na takovouto delikatesu se ale určitě vyplatí pár dní počkat ;) Hezký den, Klára

Delitos Group

Dobrý den, vzhledem k probíhající rekonstrukci obchodu, není v této akci možný osobní odběr. Děkujeme za pochopení.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru