Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jaro na jihu Moravy: 3–4 dny v apartmánech pro rodinu i skupinu přátel

4,8 / 5 Penzion Kateřina Jižní Morava (mapa) 32 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana Novotna

dobry den, nez koupim voucher bych se chtela poradit. Jsme tri dospele osoby s 4 detmi zajimalo by me kdyby jsme meli vlastni postylky zda by jsme za pobyt deti platili a asi by jste nam doporucila apartman pro sest ze ano? dekuji

Penzion Kateřina

Dobrý den,
jak jsou staré Vaše děti?
Bohunská.

Ivana Růžková

Dobrý den, chci se informovat, zda byste měli volné 2–3 ks 2 lůžkové pokoje nějaký víkend v dubnu, děkuji.

S pozdravem Ivana Růžková

Penzion Kateřina

Dobrý den paní Růžková,
v dubnu máme volný pouze 6-ti lůžkový apartmán ve velikonočním termínu 27.4.-30.4.2018. Ostatní víkendy jsou až do srpna beznadějně vyprodány. Volno je pouze v pracovní dny.
S pozdravem
Blanka Bohunská.

Penzion Kateřina

Dobrý den paní Růžková,
v dubnu máme volný pouze 6-ti lůžkový apartmán ve velikonočním termínu 27.4.-30.4.2018. Ostatní víkendy jsou až do srpna beznadějně vyprodány. Volno je pouze v pracovní dny.
S pozdravem
Blanka Bohunská.

Miroslava

Dobrý den, chtěla bych vědět, který volný víkend konec května a začátek června máte volný děkuji /dvojlůžkový pokoj/ Mirka

Penzion Kateřina

Dobrý den,
na přelomu května a června máme bohužel obsazeny všechny víkendy. Volno máme pouze od 13.5. do 18.5.2018. Je mi líto, že pro Vás nemám příznivější zprávu.
Blanka Bohunská.

Veronika Č.

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak je to s případnými doplatky za energie. Předem děkuji, Veronika Č.

Penzion Kateřina

Dobrý den,
doplatky za energie nejsou. Energie jsou započítány v ceně.
Bohunská.

Viktorie C

Dobry denn, chtela jsem se zeptat zda by jste meli volny volny pokoj pro dva dospele a dve deti v terminu od 29.3–2.4 ?
dekuji moc

Penzion Kateřina

Dobrý den, v tomto termínu bohužel volno nemáme, pouze o týden dříve.
S pozdravem
Blanka Bohunská.

Veronika Dvořáková

Dobrý den, je možné objednat ubytování pro tři dospělé osoby a miminko (4 měsíce)? Lze si přiobjednat dětskou postýlku? Pokud ano, kterou z vybraných nabídek máme vybrat? Jednalo by se o vikend 23.3.-25.3. Děkuji

Penzion Kateřina

Dobrý den, doporučuji koupit voucher na dvoulůžkový apartmán na 2 noci. Třetí osobu si pak doplatíte na místě za 400 Kč/noc. Je ale nutné mi napsat do mailu na blankabohunska@seznam.cz, abych s Vámi počítala do čtyřlůžkového apartmánu. Dětské postýlky k zapůjčení bohužel nemáme.
Bohunská.

Radka Janošová

Omlouvám se, popletla jsem datum. Měla jsem na mysli samozřejmě víkend tedy 2.3–4.3… Janošová

Penzion Kateřina

Ano, není problém.
Bohunská.

Radka Janošová

Dobrý den, měli bychom zájem o ubytování pro 4 osoby v termínu 1.3.-3.3. Je to ještě možné? Děkuji Janošová

Penzion Kateřina

Ano, je to možné. Zaplaťte si voucher online a zítra Vás budeme očekávat.
Bohunská.

Vlasta

Dobrý den, jsme dva páry a prosíme apartman s dvěma ložnicemi, nebo dva apartmány pro dvě osoby v terminu od 5.7.- 8.7.2018. Prosím o výpočet. Děkuji

Penzion Kateřina

Dobrý den,
ve Vámi požadovaném termínu máme bohužel penzion plně obsazený.
Blanka Bohunská.

Černá

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné rezervovat si dvoulůžkový pokoj i přes to, že bychom měli dvě děti ve věku 2 a 4 roky a svoji vlastní cestovní postýlku. Předem děkuji za odpověď.

Penzion Kateřina

Dobrý den,
ano, to je možné.
Bohunská.

KaplánekFrantišek Kroměříž

Jsme 2dospělí+3děti 9,12,14let,Chceme strávit Velikonoční prázdniny společně,
ve dnech 30.3 až 2,4.2018. Zda-li to možno realizovat a za kolik?

Penzion Kateřina

Dobrý den,
o Velikonocích máme bohužel všechny apartmány obsazeny. Je mi líto, že pro Vás nemám příznivější zprávu.
S pozdravem
Blanka Bohunská

Stanislava Jakubů

Dobrý den,
je možno si také objednat 3 lůžkový pokoj pro 3 dospělé osoby ?
 Děkuji

Penzion Kateřina

Dobrý den,
ano, je to možné, vyberte si termín a já Vám vypočítám adekvátní částku.
Blanka Bohunská.

Elena

Dobrý den, a co varianta 6 osob v šestilůžkovém apartmánu? Ta by nebyla? Je nás šest – 2 dospělí a 4 děti. Děkuji za odpověď.

Penzion Kateřina

Dobrý den,
v šestilůžkovém apartmá si můžete další osoby připlatit za 400 Kč/osoba/noc.
S pozdravem
Blanka Bohunská.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru