Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Relax pro dva v privátním wellness s vířivkou a saunou: 120 či 180 minut

4,8 / 5 Privátní wellness Relax Český Těšín  (mapa) 19 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
AB

Dobrý den, zakoupila jsem si 2 vouchery. Jeden jsem využila, druhý jsem měla jako dárek, který mi však byl vrácen. Mohu tento nevyužitý voucher vrátit? Budou mi vráceny peníze? Případně jak postupovat?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Anastázie, nějaké řešení určitě nalezneme. Ozvu se Vám, krásný den, Jana

Martin

Dobry den, na domovskych strankach tam maji uvedeno wellness apartman kde je i dalsi pokoj s posteli. V cene tohoto voucheru je jen virivka a sauna, nebo je co cely ten apartman jak je na jejich strankach? Dekuji za odpoved

Privátní wellness Relax

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. V ceně tohoto voucheru je zahrnut pronájem celého apartmánu i s veškerým vybavením (postelí, vířivkou, saunou a kuchyňkou) tak jak je to na webu apartman-relax.cz.
Hezký den přeje Denis

Andrea

Lze využít pro 4 osoby místo 2?

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, tato nabídka je určena jen pro 2 osoby. Myslím si, že do tohoto typu vířivky by se ani 4 lidi nevešly. Hezký den Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru