Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pohyb i sladký relax: 3–4 dny v Jeseníkách se snídaněmi i bazénem a saunou

4,4 / 5 Hotel Stará Pošta Jeseníky (mapa) 58 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Michaela Hadašová

Dobrý den bylo by možné poukaz zaslat v nějaké dárkové podobě hlavně bez ceny? Chci to fakt manželovi jako dárek,předem děkuji za odpověď Hadašová

Hotel Stará Pošta

Dobrý den,
s tímto požadavkem se zkuste obrátit na slevomat.
S pozdravem Hotel Stará Pošta***

Michaela Hadašová

Dobrý večer,prosím tedy o rezervaci termínu od 8.5. – 10.5. Moc děkuji Hadašová

Hotel Stará Pošta

Dobrý den,
vytvořím Vám předběžnou rezervaci dvoulůžkového pokoje Standard v termínu od 8.5. – 10.5.2018.
Po zaslání kódu voucheru Vám bude rezervace potvrzena a prosím o zaslání Vašeho telefonního čísla pro doplnění rezervace.
Ale to bych Vás již poprosila poslat e-mailem. S pozdravem Hotel Stará Pošta***

Hadašová Michaela

Dobrý den koupila jsem dnes poukaz k vám do hotelu na slevomatu a psala jsem e-mail i volala.ale nikdo mi to na recepci nebere,tak jsem se chtěla ujistit,jestli termín8.-10.5 popř. 22.-24.5. Máte místo pro dva na pokoj standart děkuji za odpověď Hadašová

Hotel Stará Pošta

Dobrý večer,
oba dva termíny jsou volné. Ale bohužel na všechny dnešní e-maily je odpovězeno a telefony taktéž. Na všechny nepřijaté hovory voláme zpětně z pevné linky.
S pozdravem Hotel Stará Pošta***

Mališková

Dobry den
Chci se zeptat zda máte volný termín pobytu od 17.5 –20.5 2018 pro dva a 1 dítě věk 8 měsíců.
 Děkuji

Hotel Stará Pošta

Dobrý den,
v termínu od 17.5. – 20.5.2018 máme r volné dvoulůžkové pokoje Standard. V případě zájmu volejte na call centrum 606 150 150 nebo pište na info@hotelstaraposta.cz. Přeji hezký den

Jaroslav Šebesta

Dobrý den, obec Domašov již není ve Slezsku, že pobyt inzerujete na severní Moravě?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave, ano máte pravdu Domašov je v Jihomoravském kraji, ale tato nabídka je pro penzion, který sídlí na adrese: Filipovice 27, Bělá pod Pradědem, 79085. Tato oblast již spadá do Severomoravského kraje a tak nevím žádný problém v zařazení nabídky. Krásný den, Jana

Libor

Dobrý den,
Chci se zeptat jestli je u vás volný termín od 30.3 do 1.4
Předem děkuji za odpověď

Hotel Stará Pošta

Dobrý večer,
prozatím máme volné termíny. Ohledně rezervace volejte buď na call centrum 606 150 150 nebo pište na info@hotelstaraposta.cz.
Přeji hezký večer

Alena Ruszová

Máte volní termín od 30–31.3 do 2.4 . Děkují za odpověd.

p.Ruszová

Hotel Stará Pošta

Dobrý večer,
prozatím máme volné termíny. Ohledně rezervace volejte buď na call centrum 606 150 150 nebo pište na info@hotelstaraposta.cz.
Přeji hezký večer

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru