Nabídku Vystoupení plné testosteronu: Dream Men Show mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rozzáří ženám oči a zrychlí dech: žhavá podívaná Dream Men Show

4,4 / 5 DreamMenShow.cz Praha - Žižkov  (mapa) 242 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Katka

Dobrý den,
dostala jsem 2 vouchery na Vaši akci jako dárek, bohužel jsem v tu dobu na služební cestě a moc si přeji show vidět. Nelze ho vyměnit v klubu za jiný termín? Děkuji za odpověď Katka

DreamMenShow

Dobry den, omlouvame se ale bouzel vsechny ostatni terminy jsou jiz vyprodane a neni misto navic, mame v planu delat dalsi akci na prahu ale nejme schopni vam momentalne rict ktery datum,..Hezky den DMS

Lenka Černíková

Dobrý den Včera jsem si koupila 7voucheru na shopu a i zaplatila převodem Jen mě zajímá ohledně míst jak to bude Na podobnou akci jedeme poprvé Děkuju za informaci Černíková Lenka

DreamMenShow

Dobrý den, místa nejsou číslována ani neděláme rezervace, přijďte prosím na 19h,. At si jako skupinka najdete místa vedle sebe. Hezky den DMS

Lenka Černíková

Mám prosbu potřebuji 7listků na vtip místa a ukazuje mi to že už není nic

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, všechny lístky na VIP jsou rezervovány, je možné že se nějaký uvolní, kvůli nezaplacení v čas, ale s tím bych moc nepočítala. Je mi líto, už zbyli jen ty normální. Hezký den, Janča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru