Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Soukromá chalupa poblíž Vranova až pro 14 osob: sauna s jezírkem i vířivka

4,4 / 5 Wellness chalupa Dešná Jižní Čechy (mapa) 25 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Soňa Tomanová

Dobrý den. byl by možný termín od 29.6.-6.7.2018 rezer­vovat? děkuji
vážný zájem,.

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den,

tento termín máme obsazený. Mohu Vám ovšem nabídnout termín v červnu od 18. do 21.6.2018, kde se nám uvolnilo místečko.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

Doležalová Tereza dolezalova@penzion-grasel.cz

Lucie Pořádková

Dobrý den,měla bych zájem o termín 18.5.-20.5.,máte volný termín?a jak je to s kouřením,kouřit se nemůže akorát uvnitř?Venku je kouření povoleno?
 Děkuji

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den,

tento termín máme obsazený. Mohu Vám ovšem nabídnout termín v červnu od 18. do 21.6.2018,
kde se nám uvolnilo místečko.
Kouřit se opravdu nesmí akorát ve vnitřních prostorách, ve venkovních to samozřejmě kouřit můžete.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

Doležalová Tereza
 dolezalova@penzion-grasel.cz

Roksana Kidoń

Hello, I would like to ask if cottage is free on 11–13 May 2018? Best Regards Roksana

Wellness chalupa Dešná

Hello,
this term is already occupied. I can offer you the dates 4th-6.6.2018, 13th-15th June 2018, 18–21 / 06/2018.

If interested, do not hesitate to contact me at dolezalova@penzion-grasel.cz.

Have a nice day

Doležalová Tereza

Karin

Dobrý den, prosím o informaci, zda máte volno v termínu 11.10. 2018 14.10. 2018
Je nám jasné, že objekt je nekuřácký, tohle respektujeme vždy, ale prosím o informaci zda je možné kouřit někde venku.
 Děkuji

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den,
v tomto termínu, máme chalupu již obsazenou.
Vnitřní prostory jsou všechny nekuřácké. Ve venkovních prostorách lze kouřit, za podmínky, že odpad z cigaret bude jen v popelnících. Na našich stránkách www.podcornstejnem.cz naleznete aktuální obsazenost. Věřím, že vhodný termín naleznete. Děkuji Tereza Doležalová

Milan

Dobry den mate volny termin 1–2.9 a 8–9.9 popr pobyt od čtvrtka do nedele? Dekuji waloszek

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den, oba tyto termíny máme bohužel již obsazené. Volné termíny jsou přes týden. Mohu Vám však nabídnout náš Penzion Grasel, který nabízí stejné využití Wellness služeb. www.penzion-grasel.cz, kde by se místečko o víkendu našlo. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz. Děkuji Tereza Doležalová

hanka

dobry den, chcem sa spytat, ci sa daju niekde zistit volne terminy na leto. vdaka

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den, oba tyto termíny máme bohužel již obsazené. Volné termíny jsou přes týden. Mohu Vám však nabídnout náš Penzion Grasel, který nabízí stejné využití Wellness služeb. www.penzion-grasel.cz, kde by se místečko o víkendu našlo. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz. Děkuji Tereza Doležalová

Magdalena Kosorinová

Dobrý den. máte volný termín 12.10.-14.10. a 19.10.-21.10.?
Děkuji za odpověď
Kosorinová

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den, oba tyto termíny máme bohužel již obsazené. Volné termíny jsou přes týden. Mohu Vám však nabídnout náš Penzion Grasel, který nabízí stejné využití Wellness služeb. www.penzion-grasel.cz, kde by se místečko o víkendu našlo. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz. Děkuji Tereza Doležalová

Jana Bílková

máte volný termín 4.8.2018 – 11.8.2018 pro 7osob +2 děti +2 psi?

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den, tento termín máme, bohužel již obsazen. Mohu Vám však nabídnou náš Penzion Pod Corštejnem. www.podcorstejnem.cz. V případě zájmu mě prosím kontaktujte pomocí emailu: dolezalova@penzion-grasel.cz. Děkuji Tereza Doležalová

Jana Bílková

Dobrý den,máte volný termín 4.8.2018–11.8.2018?.7dos­pělých +2 děti + 2psi?

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den, tento termín máme, bohužel již obsazen. Mohu Vám však nabídnou náš Penzion Pod Corštejnem. www.podcorstejnem.cz. V případě zájmu mě prosím kontaktujte pomocí emailu: dolezalova@penzion-grasel.cz. Děkuji Tereza Doležalová

Andrea

Dobrý den,mohu se zeptat proč je na chalupě takový nepořádek?Při příjezdu nás čekalo nefunkční topení,všude zima,nehorázný nepořádek,na zahradě samé psí výkaly,jídelna,cha­ta plná psích chlupů.V herně zima,doporučeno si zakoupit na vlastní náklady dříví.....V horních pokojích smrad z odpadů…

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den,
velice se omlouváme za vzniklé komplikace. Potíže byly způsobeny personálním pochybením.
Vzniklé problémy byly ihned řešeny a vykompenzovány po vzájemné domluvě ke spokojenosti obou stran.
S pozdravem Doležalová Tereza

kaca

dobry den našla jsem volny termín 18.6.-21.6. jaka by byla cena pobytu? tady pisete u ceniku do 31.5. a od 1.9.? dekuji Káča :-)

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den, pokud by jste měla zájem o cenovou nabídku v hlavní sezóně, prosím kontaktujte mě na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz nebo na telefonním čísle 775 704 669. Nebo mi napište své telefonní číslo, ráda se s Vámi spojím. Velice děkuj za odpověď. S pozdravem Doležalová Tereza

Lucie

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda je chata volná 7–10.6 případně Jája by byla cena.Dekuji

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den,
v tomto termínu bohužel máme již obsazeno. Mohu Vám však nabídnout naše další objekty – Penzion Pod Corštejnem (www.podcorstejnem.cz) nebo Penzion Grasel (www.penzion-grasel.cz). V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz. Přeji hezký den. Doležalová Tereza

Lukáš Novotný

dobry den, mate volnou chalupu v terminu 13.4. – 15.4.

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den,
v tomto termínu bohužel máme již obsazeno. Mohu Vám však nabídnout náš Penzion Grasel. www.penzion-grasel.cz
Naleznete zde stejný druh wellness jako v naší Wellness chalupě Dešná. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz. Přeji hezký den. Doležalová Tereza

Irena Zemanová

Dobrý den,
měli bychom zájem o návštěvu vaší chalupy, ale má to háček. Jsme šestičlenná rodina a každý z nás máme psa. Hafani jsou vychovaní, čistotní. Jeden pejsek je mini krysařík, dvě psí holky jsou malé plemeno, dvě holky střední velikosti a pouze jedna fena Růža je většího vzrůstu. Děkuji. Zemanová

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den,

v tomto určitě háček nevidíme. :) Pejsci jsou u nás vítaní. :)
Hezký večer přeje Tereza Doležalová – Wellness chalupa Dešná

Šarlota Dvořáková

Dobrý den, máte ještě volnou chalupu na termín na Velikonoce 30.3.-2.4.2018? Děkuji s pozdravem Dvořáková

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den,

je mi líto, ale v tomto termínu máme již obsazeno.

Mohu Vám nabídnout naše další dva penziony.
Penzion Pod Corštejnem
www.podcorstejnem.cz

Penzion Grasel
www.penziongrasel.cz

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat
na telefonním čísle 775 704 669,
nebo emailem dolezalova@penzion-grasel.cz.

S pozdravem

Doležalová Tereza

David Pětík

Dobrý den je chata volná 22.5.- 25.5.děkuji.

Wellness chalupa Dešná

Hezký večer,

bohužel v tomto termínu máme již obsazeno.
Mohu Vám však nabídnout naše penziony – Penzion Grasel nebo Penzion Pod Corštejtem, kde místečko ještě nalezneme – www.penzion-grasel.cz, www.podcorstejnem.cz
V případě zájmu mě prosím kontaktujte na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz nebo na telefonním čísle 775 704 669.

S pozdravem

Doležalová Tereza

Lucie

Dobrý den. Bylo by možné Vas požádat o informaci kolik lůžek je na každém z pokojů? Děkuji

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den,
v 1. patře je 1× dvoulůžkový a 1× třílůžkový pokoj.
V přízemí se nachází 2× dvoulůžkové, 1× pětilůžkové pokoj.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz
nebo na telefonním čísle 775 704 669.

S pozdravem


Doležalová Tereza

Michaela Pokorná

Dobrý den, je chalupa volná v termínu 14–21.7

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den,

bohužel tento termín je již obsazen. Mohu Vám však nabídnou náš penzion Grasel, www.penzion-grasel.cz
nebo náš Penzion Pod Corštejnem, www.podcorstejnem.cz.
Prosím kontaktujte mě na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz nebo na telefonním čísle 775 704 669. Děkuji

Přeji hezký den

Doležalová

Denisa

Dobrý den, je chalupa volna od 1.9 do 7.9 ?

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den,

bohužel tento termín je již obsazen.
Mohu Vám však nabídnou náš penzion Grasel,
www.penzion-grasel.cz ve kterém místečko nalezneme.

Prosím kontaktujte mě na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz nebo
na telefonním čísle 775 704 669. Děkuji

Přeji hezký den

Doležalová

sylva dvořáková

Chtěla bych se zeptat jak je to s cenou? Cena 4990,– je za chalupu a 3 dny ( 2 noci ) nezávisle na tom,kolik osob bude v objektu? Domácí zvířátka = pejsci jsou možní?
 Děkuji

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den,

ano, cena 4990,– je za chalupu a 3 dny (2 noci) až pro 14 osob. Cena je za objekt.
Domácí zvířátka jsou u nás vítána, ovšem je zde poplatek 100 Kč (za jedno zvíře) za noc.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz nebo
na telefonním čísle 775 704 669.

Přeji hezký den


Doležalová

Katerina Katerina

Dobry den, rada bych zeptala jestli tato chalupa je volna na Velikonoce – 31.03 do 2.04?
Dekuji!

Wellness chalupa Dešná

Dobrý den,
ano v době Velikonoc je Wellness chalupa Deštná ještě volná.
V případě zájmu mě kontaktujte na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz nebo na telefonním čísle 775 704 669.
Přeji krásný den. Doležalová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru