Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vstupenky do polského zábavního Dream Parku Ochaby pro celou rodinu

4,7 / 5 Dream Park Ochaby Ochaby  (mapa) 297 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Kohutová Jana

Dobrý den.Koupila jsem si roddinné vstupné přes slevomat a nepřišlo mi nic na email žadný voucher.Zakoupila jsem to přes účet to bylo zaplaceno dne 2.4.2018 799 kč Děkuji Kohutová

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, vidím, že jsme Vám vouchery posílali 31.3.2018. Nyní jsem Vám je poslal ještě jednou. Podívejte se také do složky Spam nebo Hromadné, kam občas vouchery zapadnou. Vouchery najdete taky ve svém účtu na Slevomatu v sekci Mé nákupy. Pěkný den, Tibor

Zdena

Dobry den,chtela jsem se zeptat od ktereho mesice mate otevren,dekuji Zde­na

Petra Volná

Dobrý den, dcera má 3 roky, vstupné je zdarma? 4 roky bude mít v listopadu.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, nabídka vstupu zdarma platí pro děti do tří let. Pokud Vaše dcera tuto hranici již překročila, platí pro ni klasické dětské vstupné :) přeji krásný den

Hýlová

Dobrý den. Pokud nyní (16.3.2018)zakoupím voucher-je možno jej uplatnit již o Velikonočních svátcích? Děkuji E.H.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Hýlová,

platnost voucheru je až od 1.5. 2018, dříve není možné voucher využít.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Marcela

Dobrý den, prosím, mohou do zábavného parku prosím i pejsci? Děkuji Marcela

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, bohužel pejsci ani jiná zvířata do parku nesmějí. Hezký den, David. :-)

Tibor

Dobrý den chtěl bych se zeptat jakou vstupenku koupit když je manželka na invalidním vozíku je ZTP/P a já jsem jako průvodce, využití atrakcí u manželky je nulové z důvodu ochrnutí, chceme jít se 4 dětmi vstupenky u dětí víme, děkuji za odpověď.

pavlína

Dobrý den,chci se zeptat,jestli se dá do paku dosatat i jinak než autem (autobusové/vlakové spojení).Děkuji za odpověď…pavlína

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno, přímo u areálu se nachází autobusová zastávka Ochaby Wielkie…Nejbližší vlakové spojení je v obci Szkoców a nebo Pierściec. Pěkný den, Tibor

Kateřina

Dobrý den,
chci se jen ujistit, že chápu správně vstup pro děti do 3 let.Dcera narozená 3/2015 a do parku bychom chtěli jít v červnu?Má tedy vstup zdarma i když už bude mít 3 roky?Dále se chci zeptat jestli je možné voucher uplatnit i přes prázdniny červenec-srpen?děkuji za odpověd

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino,dítě do 3 let, narozené i v roce 2015 do dovršení 3 let věku, mají vstup zdarma, což v červnu již bohuželnebude případ Vašeho dítěte. Dále je v nabídce uvedeno, že voucher není možné využít od 1. 7. do 31. 8. 2018. Krásný den, Tibor

Michaela

Dobry den, jake vstupenky koupit, kdyz mame dve deti ve veku 3 roky a 6 mesicu. Staci dva dospeli? Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo,

ano, v tomto případě stačí zakoupit 2× variantu pro dospělé. Děti do 3 let mají vstup zdarma :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Lucie

Dobrý den, chci se jen ujistit, ze chápu správně vstup děti do 3 let. Uvadite, ze je zdarma, včetně děti narozených v roce 2014. Tozn., ze syn narozen 4/2014 bude mít vstup zdarma, i když půjdeme v září, kdy bude mít 3,5 roku? Protože na jejich stránkách jsem tuto informaci neobjevila. Tak at nejsem překvapena. Děkuji. Hezký den.

Lucie

Dobrý den, chci jen upřesnit k předchozímu dotazu, ze syn bude mít 4,5 roku. Byl to překlep. Děkuji za odpověď. Hezký den.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie,

vstup zdarma platí pro děti do 3 let (včetně). V textu je chyba v uvedeném roce, jelikož nabídku již inzerujeme delší dobu a popis se neměnil. Děkujeme za upozornění :) Tedy pro děti od 4 do 16 let je potřeba zakoupit již vstupenku.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

adelajda1@seznam.cz adelajda1@seznam.cz

Dobrý den přeji, atrakce jsou všechny.v ceně vstupného? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, po zakoupení voucheru jsou již po vstupu do parku všechny atrakce zdarma, vyzkoušet můžete jakékoli a klidně i opakovaně. Přeji hezkou zábavu, Simča

Marcela Huláková

Dobrý den, ukvapeně jsem objednala a koupila vouchery, viz obj. č. (var.symbol) 8060538712 za 1297,– Kč. Je možné, že mi vrátíte platbu na účet a já objednám jiné varianty? Děkuji za odpověď.

Marcela Huláková

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, koukala jsem, že už je to vyřešené. :-) Krásný den, Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru