Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Staňte se hvězdou parketu: Kurz latinskoamerických tanců pro ženy

4,7 / 5 tanecnibezobleku.cz Praha - Žižkov  (mapa) 18 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jindra

Doplňuji dotaz – nejde mi o to, zda je pro začátečníky či pokročilé, to jsem si přečetla, jde mi o to, zda mi jakožto pokročilé v tanci přinese něco nového a „zlepšení hodného“. Děkuji

Tanec v Praze

Dobrý den,
rozumím, co tím myslíte. Kurz je spíše určen pro začátečnice, případně pro ženy, které si chtějí zatancovat, zrelaxovat anebo hledají příjemnou pohybovou aktivitu. Myslím si, že jestli jste letitá tanečnice, tak Vám to nic nového nepřinese. Spíše bych Vám doporučila individuální lekce. Pokud by Vás individuální forma zaujala a chtěla se domluvit, klidně nás kdykoliv kontaktujte. Přeji hezký den. Iveta

Jindra

Dobrý den, v jaké taneční místnosti se tančí? Jsou v ní zrcadla? Jakým způsobem kurz probíhá? Jsem letitá tanečnice, momentálně nemám tanečního partnera a jde mi o to, zda mi kurz přinese něco nového, např. vylepšení techniky (paží, projevu) atd., nebo zda je určen pro začátečníky v tančení. Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru