Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dárková krabička s květem orchideje a dovozem chlazeným vozem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Markéta Blechová

Dobrý den, zde píšete, že doprava je speciálně upravenými vozy atd. A na svých stránkách máte prý zlevněné růže, které nyní nejsou ani zlevněné. Jinak píšete: Všechny růže jsou čerstvé a poskytujeme na ně plnou záruku stejně jako na ostatní květiny. Nic z toho není pravda. Objednala jsem si tedy dokonce 4 objednávky. Nejen, že přijel na konci určené doby a hledal v mrazu alespoň 5 minut, přijel obyčejným autem, kde kytky byly i na sedadle spolujezdce. Ke zde zakoupené krabičce nebyl ani přidán sáček s výživou ani vzkaz pro sousedku, která ten den měla narozeniny. A růže AVALANCHE + 90 cm(XXL) a další 40 cm byly i se slevou dražší, než bych koupila v supermarketu, takže mě zarazil stav té nejdražší a to, že ani jedna nevoněla. Jelikož jsem měla nejvyšší čas vyrazit na objednanou lékařskou proceduru, tak jsem čekala již oblečená v bundě s vázami s odstátou vodou a v ruce nůž, jen jsem růže seřízla a s kurýrem odjela výtahem, kde jsem mu podepisovala papíry. Po rozbalení té nejdražší mě však čekala již místo bílé už na vršku zahnědlá, tak se ani nerozvinula a do dvou dnů odešla úplně. Zkusila jsem volat hned druhý den ráno, jenže obsazeno, ale to se před Valentýnem nedivím. Proč vůbec někdo zabalí už nahnědlou růži? Stejně jsem jí druhé kamarádce dát nemohla a mě to také zkazilo radost – máme totiž narozeniny 4 a zase 4 dny po sobě. A jak to, že se chlubíte speciálními auty a přijelo obyčejné?

Šárka

Dobrý večer. Děkuji za odpověď. Nyní už je možnost jen 14.2.? Na 13.2. už je pozdě?

Florea

Dobrý večer, ano je potřeba vždy objednat den předem do 17:00. Takže momentálně až na 14.2. Krásný den.

Šárka

Dobrý den. Doručení 2 krabiček na stejnou adresu 13.2. znamená dopravné 60Kč nebo 120 Kč.?

Florea

Dobrý den, pokud je to na stejnou adresu, platíte samozřejmě pouze jednu dopravu 60 Kč. Krásný den.

Šárka Čížková

Dobrý den,
Chapu to dobře ze když objednam dovoz 12.2.bude zdarma po cele ČR?

Florea

Dobrý den, ano tento den doručujeme po celé Čr zdarma. Krásný den.

Lidka Dankova

Kolik krabicek je mozne objednat na jeden dovoz?

Florea

Dobrý den, počet který objednáte není nijak omezen. Krásný den,

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru