Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Hodinové dovádění na trampolínách v aréně: všední dny i víkend

4,8 / 5 ENHA Freestyle Ostrava - Slezská Ostrava  (mapa) 2 121 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Lenka

Zdravím,je možnost si pronajmout celý areál na hodinu pro sebe? Popř cena

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, pro individuální poptávku kontaktujte přímo obchodníka na e-mailu info@enha.cz nebo telefonu 727 989 696. Pěkný den, Tibor

Tereza

Dobrý den,
zvrtla jsem si u Vás kotník a nevím zda zvládnu využít vouchery (kvůli stálé bolesti kotníku), které mám do konce května. Jde nějak výjimečně prodloužit platnost? Záznam o úrazu máte. Děkuji Tereza

ENHA Freestyle

Dobrý den, prosím pošlete Vaše vouchery na info@enha.cz a dořešíme to.
 Děkuji

Jan Polášek

Rezervace je nutná, nebo můžu přijít na pas blind?

ENHA Freestyle

Dobrý den, doporučujeme rezervaci (nutná není). V případě že bude kapacita sportoviště naplněna budete muset čekat (i několik hodin).

Lenka

Dobrý den, mám zájem o vouchery, poprosím jen o info jestli je stanovena na trampolínách maximální váha nebo je to bez omezení? Děkuji za odpověď

ENHA Freestyle

Dobrý den, max. nosnost je 120 kg.

Radka Záviská Slonková

Dobrý den, mám dvě malé děti, které hodinu skákat nevydrží. Bylo by možné koupit jeden voucher s tím, že by prostřídaly?

ENHA Freestyle

Dobrý den, střídání zákazníků na jedno vstupné, stejně jako v jakémkoliv jiném podobném zařízení, možné není.
Hezký den

Monika Štěpánová

Dobrý den, chci si koupit vouchery na čtvrtek 29.3. Děti mají prázdniny, ale svátek to není. Mám koupit víkendový vstup nebo na všední den? Děkuji. Štěpánová

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Štěpánová,

pro čtvrtek 29.3. zakupte voucher na vstup ve všední dny.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Vlček

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda se jedná o atrakci pro děti nebo je vhodná i pro dospělé. Díky

ENHA Freestyle

Dobrý den, jsme sportoviště, kde si můžou zaskákat jak děti, tak dospělí. Trénují u nás i profesionální sportovci, máte možnost si objednat i služby trenéra.
Hezký den

Marcel

Dobrý den, bude otevřeno o velikonocích? A jaký koupit voucher, pokud bychom chtěli jít na Velký pátek nebo Velikonoční pondělí? Děkuji za odpovědi.

ENHA Freestyle

Dobrý den. Ano, bude otevřeno i o velikonocích. Bude sváteční / prázdninový provoz, budou tedy platit víkendové ceny.
Hezký den

Katka Černá

Dobrý den, včera jsem koupila tři vouchery na víkend a zatím mi na mail nic nedošlo. Můžu poprosit o zaslání voucherů o mail.
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko, vouchery jsem Vám na e-mail poslala znovu, zkuste se podívat do Spamu, Hromadné nebo Promotions. Své vouchery také můžete najít na svém účtu v sekci Mé nákupy. Krásný den, Míša :-)

Žaneta Podolska

Dobrý den,kupovala jsem u vás voucher dne 23.2 pro dvě děti,na účet 238400856/0300 částka 258 kč'.Do dnešního dne nic nepřišlo.na email…S pozdravem Podolska

ENHA Freestyle

Dobrý den, vouchre kupujete od Slevomatu a tudíž by Vám měli být zaslané ze Slevomatu. Uvedený účet nepatří ENHA FREESTYLE, ale s největší pravděpodobností Slevomatu. Obraťte se proto přímo na p. Křelinu: velvyslanec@slevomat.cz
Hezký den
Ivan Kohút, ENHA FREESTYLE

Karla Latková

Dobrý den,zaplatila jsem si víkendový voucher tento pátek a ještě mi na email nic nedorazilo je to v pořádku?? Dorazí později?? Psalo mi to že platba byla úspěšná…

Slevomat.cz

Dobrý den, Karlo, Vaše vouchery jsem Vám znovu zaslal na Váš email, věřím tomu, že již bude vše v pořádku. Hezký den, David. :-)

Lucie

Dobrý den, chci se zeptat, kdy končí tato akce na Slevomatu? Voucher platí v ENHA do 31.5.2018 ..,ale není mi jasné, kolik času mám na zakoupení…(myslím platnost vouchru na slevomatu). Nikde jsem to nenašla. Děkuji Za info Lucie

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, před koncem nabídky se Vám u ní zobrazí odpočet. Ještě nějaký čas máte, ale moc bych to neprotahovala. :-) Krásný den, Míša

Drahomíra Žurková

Dobrý den, před chvíli jsem objednávala 2 vouchery, ale vytiskl se mi pouze jeden. Kde najdu ten druhý? Vouchery mi nepřišli ani na email. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Drahomíro, vouchery jsem Vám odeslala na e-mail znovu, radši koukněte i do Spamu. Jinak je také lze najít po kliknutí nahoře na Váš účet a Mé nákupy. Krásný den, Míša :-)

Monika

Dobry den,
Pokud pujdu s dvema syny, starsi 6 roku bude skakat a koupim mu voacher, muzu s mladsim (3 roky) na nej cekat v kavarne a detskem koutku? Nebo musime mit taky voacher?
Dekuji za odpoved

ENHA Freestyle

Dobrý den, vstupné platí pouze skákající, doprovod si může oddechnout u dobré kávy. Mladší děti můžou využít náš dětský koutek. Vstup na bar a do dětského koutku není zpoplatněn. Budeme se na vás těšit. Hezký den

Eliška

A ještě jeden dotaz, je to vhodné i pro dospělé?

Slevomat.cz

Dobrý den, Eliško, dospělí na trampolíny mohou, takže Vám nic nebrání v dovádění s dětmi ;) Hezký den, Klára

Eliška

Dobrý den, kavárna je i pro veřejnost, kdybych šla jako doprovod?

ENHA Freestyle

Dobrý den, ano, bar je přístupný i pro veřejnost / doprovod. Bez nutnosti platit vstupné.
Hezký den

Eleanor Eleanor

Da se kdyztak doplatit kdybychom meli voucher na tyden a sli bychom o vikendu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Eleanor, samostatnou vstupenku můžete koupit i přímo na místě, ale již to bude mimo naší akci a ceny budou rozdílné. Hezký den, David. :-)

Jana

Dobrý den, musí platit i doprovod dítěte, který nebude skákat?

ENHA Freestyle

Dobrý den, vstupné u nás platí pouze skákající osoby. Doprovod se může usadit v občerstvovacím baru s výhledem na celé sportoviště:-) Krásný den, Iveta K.

Lenka

Pisete i o víkendu ale voucher je platny.jen během tydne?jak to tedy.je

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, máme dvě varianty tohoto voucheru, stačí rozkliknout varianty a už jen vybrat, kdy chcete jít skákat. Hezký den, David. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru