Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Únikovka Pavilon č. 13 – hra o život

4,6 / 5 Escape Master Praha - Nusle  (mapa) 76 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Veronika Kobližková

Dobrý den, je možné koupit tuto únikové i pro 14tilete hráče, navíc když žádnou ještě neabsolvovali?

Escape Master

Dobrý den, doporučený věk je od 15ti let. 14ti letí hrát mohou (nezakazujeme to, je to na zvážení každého jedince), ale je nutný doprovod dospělé osoby. S pozdravem Escape Master

Betty Kamenská

Dobrý den, objednala jsem tuto únikovku a zaplatila 26.2. a doteď mi mi nepřišel voucher. Kde je chyba?

Escape Master

Dobrý den, kde je chyba netušíme, tento dotaz musíte vyřešit přímo se Slevomatem, my k těmto informacím nemáme přístup. S pozdravem Escape Master

Lukáš Semko

Dobry den, ak na vouchry je doba platnosti 28.2. a vy ste predlzili platnost do 30.4. je moj voucher splatny do toho 30.4. ? Dakujem

Escape Master

Dobrý den, Váš dotaz směřujete k jiné akci. Voucher, který máte, je pravděpodobně z jiné dřívější akce, jejíž platnost do 30.4. určitě není. S pozdravem Escape Master

Petra Kobližková

Dobry den, pokud ted koupim :)pro 6osob , jak dlouho poukaz plati? Dekuji

Escape Master

Dobrý den, voucher je platný do konce dubna. S pozdravem Escape Master

Lucie

Dobrý den, byla jsem u vás před časem na Pacientovi, jsou hry podobné nebo každá úplně jiná? Děkuji!

Escape Master

Dobrý den, každá hra je pochopitelně naprosto jiná.

Escape Master

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru