Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Hubnoucí nebo wellness pobyt: lymfodrenáže, zábaly, masáže a kosmetika

4,8 / 5 Villa Renan Karlovy Vary (mapa) 25 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Magda Kožušníková

Dobrý den, měla bych také zájem o zaslání možností dalších procedur včetně cen – slevy?

Villa Renan

Dobrý den,
nabízíme různé kosmetické a zkrášlovací procedury. Máme i spoustu zajímavých druhů masáží. Pošlete mi, prosím, Váš e-mail a já Vám obratem pošlu ceník a propagační materiály.
Ing. Romana Doktorová

Irena

Dobrý den, máte prosím někde ceník doplňkových procedur?

sleva 40–50 % na další procedury (liposukce, kavitace, radiofrekvence, vakuum, laser, ošetření pleti přístrojem aqua glo)

 Děkuji

Villa Renan

Dobrý den, ráda Vám ho zašlu na Váš e-mail. Pošlete mi, prosím, na Vás kontakt.

Yvona Pilařová

Dobry den,
Chtela bych jet s mamkou a mým 7mi měsíčním synem,je to možné ? V rámci balíčku pro dva? Popřípadě je možné něco připlatit za synka?

Villa Renan

Dobrý den, stačí Vám jeden balíček. Rádi Vás uvidíme. Přijeďte.

Petr vorisek

Dobrý den je možnost objednat manželku na víkend od 16.3.Děkuji

Villa Renan

Dobrý den,
ano, mám ještě volný pokoj i termíny. Dejte mi, prosím, vědět, zda Vám to mám rezervovat.
Děkuji.
Ing. Romana Doktorová

Slevomat.cz

Dobrý den,Petře, můžete si vybrat možnost „Koupit na termín“ u které si vyberete které dny Vám vyhovují a rovnou tak vytvoříte rezervaci. Hezký den, Klára :)

Iveta

Dobrý den, mohu tento pobyt využít o velikonočních svátcích. Od pátku do neděle?

Děkuji Iveta

Villa Renan

Dobrý den,
bohužel v pátek mám beznadějně vyprodáno, ale mohla bych Vám nabídnout poslední pokoj v termínu 31.3. – 2.4., tj. od soboty do pondělí, kdy je svátek.
Dejte mi, prosím, vědět, jestli Vám mám pokoj držet.
S přáním krásného dne
Ing. Romana Doktorová

Villa Renan

Dobrý den,
mám volno pouze od soboty do velikonočního pondělí. Zatím Vám to držím. Je to poslední volný pokoj, DBL. Pokud nyní budete objednávat termínovanou variantu, tak Vás to určitě nepustí, ale můžete koupit víkendový pobyt – netermínovaný a poslat mi číslo voucheru a já Vám z nezávazné rezervace udělám fixní.
Jen mi, prosím, dejte co nejdříve vědět, jestli máte o ten poslední pokoj zájem.
S přáním krásného večera. R. Doktorová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru