Nabídku Jízda za volantem legendy: Ford Mustang 2015 mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Řiďte svůj sen: jízda za volantem legendárního sporťáku Ford Mustang 2015

4,8 / 5 Autoplácek s.r.o. (3 pobočky) Kolín  (mapa) 58 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
What The Hell...

Dobrý den? Zajímá mě jestli ten 30 minutový okruh jede majitel vozu, nebo jiná osoba pověřená majitelem s námi v pronajatém voze?

Autoplácek s.r.o.

Dobrý den,

vůz je v majetku naší firmy. Ve většině případů se projížděk účastním přímo já (majitel firmy), případně, mám-li jinou, neodkladnou činnost, jede s autem jeden z našich zaměstnanců,

přeji krásný večer,

FM :)

Klara Bockova

Dobrý den, je nutná podmínka 21 let, když dotyčný vlastní ŘP a je aktivním řidičem?
 Děkuji

Autoplácek s.r.o.

Dobrý den,

Po nepříjemných zkušenostech s nezkušenými řidiči jsme věkovou hranici na 21 let, avšak ve výjmečných případech jsme schopni nechat řídit i 20ti letého řidiče. Mladší řidiče bohužel v zájmu naší i vaší bezpečnosti za volant nepouštíme, ani pouštět nebudeme.

Přeji krásný den,

 FM

Aneta

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak je to s cenou toho paliva? Jestli si ho každý účastník dotankovává sám nebo ta cena paliva je obsažena v té ceně?? Děkuji Kubovičová

Autoplácek s.r.o.

Dobrý den,

Na výběr jsou dvě varianty.

  1. bez paliva – zákazník nastupuje do vozu s plnou nádrží, po skončení jízdy pak natankuje nádrž do plnac 
  2. vč. Paliva zákazník palivo vůbec neřeší

Fm :)
Jana

Dobrý den, lze využít i v neděli. Děkuji

Autoplácek s.r.o.

Dobrý den,

ano, většina projížděk je uskutečňována v sobotu a neděli :)

Kateřina

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je na nějakém úseku trasy možnost jet i 200km/h? Děkuji

Autoplácek s.r.o.

Dobrý den,

Jelikož projížďky probíhají na veřejných komunikacích za poného provozu, jsme nuceni dodoržovat silniční předpisy :)

 FM

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru