Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

FlixBusem po ČR i Evropě: 20–50% sleva na vnitrostátní i mezinárodní spoje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Častý dotaz
Adél

Dobrý den, koupila jsem voucher na slevu vnitrostátních jízdenek, ale když zadám na stránkách FlixBusu trasu Praha – Brno – nejde mi voucher uplatnit. Kde je prosím chyba?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
pokud Vám voucher na slevu vnitrostátních jízdenek nejde využít, pravděpodobně jste vybrala linku, která je řazena mezi mezistátní linky s tím, že její zastávky jsou i Praha – Brno. Zkuste prosím vybrat jiný čas odjezdu.

Kristyna

Koupila jsem několik voucherů na 30% slevu, a dnes jsem využila poslední 2. Pro jednodušší platbu jsem jeden využila přes mobilní aplikaci, ten druhý jsem hledala nejdříve přes web – a v tom mě to trklo, na mobilní aplikaci se z 30% slevy stala jen 20%. Jde jen o pár korun, ale dost mě mrzí, že si musím hlídat výši slevy, na kterou mám nárok, na více místech.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, prosím kontaktujte zákaznickou podporu Slevomatu. V případě, že jste zakoupila voucher poskytující slevu ve výši 30%, není možné, aby se výše slevy lišila v závislosti na tom, kde jízdenky zakupujete. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Zdenek Konarik

Včera jsem uskutečnil první cestu na jízdenky zakoupené na voucher. Autobus vyjel z Florence o 25 minut později. Byl špinavý / nestačili ho uklidit po minulé jízdě/. Nástup měl být z čísla 25, ale řidič zastavil jinde a naháněl cestující z 25. na nové stanoviště.
Měl jsem i jízdenky z voucheru 50%, nikdy spoj nedojel včas. Hodnotit se tato nabídka nedá, protože voucher použitý před měsícem, ještě není uplatněn.
Na trase Plzeň Praha poskytuje Flix bus slevu 20% i bez voucheru ze slevomatu.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdenku, velmi mě mrzí, že jste měl s nabídkou takovou špatnou zkušenost. Věřím, že šlo jen o výjimku a příště si cestu užijete. Jako kompenzaci jsem Vám nechala na profilu malé překvapení ;) Hezký den, Klára

Edita

Dobrý den když jsem si chtěla koupit teď cestu z Brna do Prahy pro pět osob a dam voucher odecte se mi sleva nějak minus sto něco ale když chci zaplatit aji kartu mam overenou tak mi to napíše ze něco není v poradku můžete mi poradit prosim dekuji

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, velice se Vám za vzniklý problém omlouváme. Bohužel nejsme schopni tento problém momentálně vyřešit, ale naši kolegové na něm usilovně pracují. V případě, že byste si jízdenky i přesto ráda zakoupila, je nezbytné použít k nákupu jinou platební kartu. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Edita

Dobrý den muži se zeptat když si koupím voucher pro pět osob a pojede pět osob kolik tedy mě ta cesta bude stát do Prahy??dekuji

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, viz Váš dotaz níže. Přeji Vám příjemné cestování s FlixBusem. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Lukáš Malina

Vy nejezdíte přes Hradec Králové – tak to jste teda fakt super dopravce…

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Hradec Králové prozatím v naší zelené síti nemáme. Pracujeme na neustálém rozvoji a věříme, že se zastávky FlixBusu v Hradci Králové brzy dočkáte. Váš námět předáváme na oddělení plánování sítě. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Mirek Černý

Dobrý den. Je možné na 1 jízdenku uplatnit 2 slevove kupóny?

Slevomat.cz

Dobrý den, Mirku, bohužel to není možné. Krásný den, Jana

Zdenek Konarik

Dobrý den, koupil jsem zde dva vouchery. Jeden jsem již využil dávno. Tento voucher je pořád veden v objednávkách (čeká na využití). Poté tedy nelze ohodnotit služby – přesnost jízdy. Poskytovatel asi ví proč to dělá, nebyla by dobrá reklama – hodnocení služeb, kdy ani jednou nedojeli včas.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz. Velice nám mrzí, že jste nebyl spokojený se službami FlixBusu. V případě zájmu nás prosím kontaktujte přes kontaktní formulář na https://www.flixbus.cz/o-nas/kontakt. Zjistíme, zda je pro nás možné problém vyřešit k Vaší spokojenosti. Co se týče samotného hodnocení akce, ráda bych Vás informovala, že všichni zákazníci, kteří vouchery využili či využijí, budou mít možnost akci hodnotit. Avšak každý kód je nutné zadávat v systému manuálně a z důvodu velkého počtu voucherů jsme byli nuceni hodnocení zpřístupnit až ke konci března. K dnešnímu dni je hodnocení k dispozici pouze těm, kteří používají mobilní aplikaci Slevomatu. Děkujeme za pochopení. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Blanka Kaczmarczyková

Dobrý den,chtěla bych se zeptat kolik by stála jízdenka z Ostravy do Jihlavy a zpět pro dva lidi v době 30.3. A jestli to je možné. Děkuji

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, ceny se lisí v závislosti na vybraném autobusovém spojení. Zadejte Vámi zmíněné údaje na https://shop.flixbus.cz/ a vyberte si takové autobusové spojení, které Vám nejvíce vyhovuje. Přeji Vám příjemné cestování s FlixBusem. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Jana

Dobrý den,
je prosím někde na Vašich stránkách možné zjistit zcela jednoduše, kudy (přesně přes jaké zastávky) a s časem zastavení jede jakýkoliv (všechny) autobusy v síti?? Nikde se mi ještě nepodařilo najít tuto základní věc – prohledávám Vaše stránky, i v aplikaci, ale základní informace o tom, odkud kam autobus jede, resp.kde všude zastavuje nemohu nikde najít a to je pro mě dosti zarážející… :-( pak také není možné zjistit, který je a který není spoj dle Vašich pravidel tzv.„mezinárodní“ a to mi vadí, děkuji.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, pro úplný přehled autobusových spojení napište do kolonky „dopravce“ naši společnost, tj. FlixBus, na těchto webových stránkách http://portal.idos.cz/Search.aspx?mi=7&c=7. Dopravce FlixBus CZ obsluhuje linky vnitrostátní, zatímco ostatní patří mezi linky mezinárodní. Přeji Vám příjemné cestování s FlixBusem. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Eliška Pospíšilová

Dobrý den, tento voucher platí jen do konce března bude se pak nabídka znovu opakovat i dubnu?

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, děkujeme Vám za Váš projevený zájem. Prozatím akce tohoto typu není plánována na měsíce nadcházející. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Beru Hořínková

Dobrý den, mohu zakoupený voucher darovat? Že by jej použila jiná osoba? Děkuji :)

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Hořínková,

voucher můžete samozřejmě také darovat. Stačí když obdarovaná osoba bude znát kód daného voucheru a může jej na slevu z jízdného využít :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Hana

Dobrý den, koupila jsem zde dva vouchery. Jeden jsem již využila 22.2.2018 (č.rezervace 8058925299) na cestu Praha-Liberec a zpět. Tento voucher je pořád veden v objednávkách (čeká na využití). Je to správně? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko, vouchery si uplatňuje sám poskytovatel slevy a tak je možné, že si jej uplatní později. Krásný den, Jana

Kristýna Petrová

Dobrý den,
zakoupila jsem si dva vouchery na vnitrostátní linky a u obou mi to hlásí, že voucher je neplatný. Snažila jsem se jak přes PC, tak přes svoji aplikaci na trase ČB-Praha. Máte pro to prosím nějaké vysvětlení?
Děkuji,
K. Petrová

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Petrová,

kódy obou voucherů by měly být v pořádku. Je možné, že jste vybrala linku, která je řazena mezi mezistátní linky se zastávkami v ČR. Zkuste zvolit jiný čas odjezdu a pokud by problém přetrvával, napište nám, prosím, email na: vip.podpora@slevomat.cz

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Hana

Dobrý den,

platí poukaz 30 % sleva na vnitrostátní linky i na trasu Praha, Florenc – Karlovy Vary, terminál? Děkuji za odpověď

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, na této trasy momentálně najdete jak mezinárodní, tak vnitrostátní autobusová spojení. Seznam všech vnitrostátních spojení najdete na: http://portal.idos.cz/Down.aspx?f=pdf/L142101_171210_207022.pdf. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Roman

Dobrý den, po hodině marného snažení o objednání jízdenek to vzdávám a i na dále budu raději jezdit s RegijoJetem a ČD. Strčte si svoji nabídku za klobouk i s nesmyslnou hláškou: Vámi data jsou neplatná. Zkontrolujte svoje odeslané údaje. (AD02)

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, velice se Vám za vzniklý problém omlouváme. Bohužel nejsme schopni tento problém momentálně vyřešit, ale naši kolegové na něm usilovně pracují. V případě, že byste si jízdenky i přesto rád zakoupil, bylo by nezbytné použít k nákupu jinou platební kartu. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Zdeňka Hadrbolcová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké jízdenky bych si měla koupit, když se potřebuji dostat z Karlových Varů do Jindřichova Hradce. Našla jsem pouze spoje K.Vary-Praha, Praha – České Budějovice nebo Brno. Jiná možnost není? Děkuji za odpověď.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz. Bohužel k dnešnímu dni nemáme v nabídce autobusové spoje zahrnující Jindřichův Hradec. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Monika

Dobrý den, omylem jsem uplatnila slevový kód na mezinárodní jízdné na vnitrostátní jízdenky (zakoupila jsem oba) a teď mi ona mezinárodní sleva velice chybí :( Samozřejmě jde o mou chybu, nicméně stejně bych se ráda zeptala, zda-li je nějaká možnost nápravy – z nyní přebývajícího ČR voucheru nějak vykouzlit mezinárodní ideálně. Dopravci přímo jsem již též psala a čekám na odpověď. Předem děkuji za informace a pěkný den přeji, Monika

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko. :) Vidím, že už jste pravděpodobně celou záležitost vyřešila s kolegou Vojtou, jelikož vidím všechny Vaše vouchery jako neuplatněné. Kdybyste potřebovala ještě s čímkoliv dalším pomoci, určitě se na nás obraťte a něco opět vymyslíme. ;) Janča

Jana

dobrý den, mám zakoupený voucher a ráda bych využila nedělní spoj Plzeň-Praha a zpět. Na aut. nádraží je jízdní řád kde je odjezd z Plzně ve 12.00 , ale když chci objednat lístky tak mi naskočí odjezd v 10.55. to stejné je i z Prahy. podle jízního řádu z Florence odjíždí 18.30 a mě se ukazuje 19.00 .Prosím o informaci které časy platí.Děkuji Jana

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz. Časy, které jste obdržela na autobusových nádražích jsou správné a také se shodují s těmi, které najdete na našich webových stránkách. Pokusila jsem se udělat rezervaci na neděli 25.2.2018 a v našem systému jsem našla následující autobusová spojení: Plzeň CAN – Praha Florenc: 12:00 – 13:35 a Praha Florenc – Plzeň CAN: 18:30 – 20:05, viz https://www.flixbus.cz/jizdni-rady-zastavky-autobusu/plzen. Avšak od 4.3.2018 přijde v platnost náš nový jarní jízdní řád, kde se časy můžou lišit. Přeji Vám příjemné cestování s FlixBusem, Kateřina, FlixBus

Petra Čtrnáctá

Dobry den, plati slevy i na spoj Praha-Cheb? V Rozpisu ani jizdnim radu zde neni, ale online na vasich strankach tento spoj existuje..

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, Vámi zmiňované autobusové spojení je součástí mezinárodní linky. Pokud tedy chcete na toto spojení využít slevu, je nutné zakoupit voucher poskytující slevu na mezinárodní autobusová spojení. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Lenka

Dobrý den,našla jsem,že se týká linky Praha – Plzeň, v opačném směru Plzeň – Praha ne?
Pokud bych potřebovala 32 jízdenek (školní děti, výlet), je to možné?
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko,

tato nabídka se týká slevy na vnitrostátní spoje, trasu Plzeň-Praha tedy můžete využít 🚌 V nabídce naleznete odkaz pro stažení jízdních řádů :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Lucie Prášilová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jak je to jízdenkami v jedné objednávce – zdali je jízdenka na každou cestu pro každého cestujícího zvláště nebo dohromady? Například 10 lidí by jelo z Českých Budějovic do Prahy a potom z Prahy by jelo zpátky do Budějovic už jen 5 lidí . Ostatních 5 lidí by jelo z Prahy do Brna. Tak jestli by byl problém s tím, že se rozdělili a potom ostatní jedli jinam, kdyby se to všechno kupovalo na jeden nákup. Děkuji za odpověď.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Při rezervaci jízdenek na https://shop.flixbus.cz/ si můžete zvolit různý počet osob při výběru různých tras. Např. jeden nákup se může skládat z 10 jízdenek na trasu mezi Českými Budějovicemi a Prahou, 5 jízdenek na trasu mezi Prahou a Českými Budějovice atd. V průběhu rezervace pouze stačí změnit počet dospělých cestujících. Přeji Vám příjemné cestování s FlixBusem, Kateřina, FlixBus

Jana Lugerová

Dobrý den,
mám zakoupené 4 jízdenky Olomouc-Katowice autobusové nádraží,3.3.2018,od­jezd 6:25 hod.
Můžete poradit s dopravou na mezinárodní letiště v Katowicích? Zajišťujete i tuto dopravu?
 Děkuji

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, naše autobusové linky mají v Katovicích pouze jednu zastávku a to právě na autobusovém nádraží. Momentálně dopravu na mezinárodní letiště v naší nabídce nemáme. Přeji vám příjemné cestování s FlixBusem. S pozdravem, Kateřina, FlixBus

Hanka Malinka

Dobrý den,

jak mám rozpoznat, co je vnitrostnátní a co už je mezinárodní? Jedná se mi o cestování v ČR. děkuji :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko, vnitrostátní linky jsou následující: linka 850 – Praha – Brno, linka 851 – Praha – Plzeň, linka 852 – Praha – Liberec, linka 853 – Praha – České Budějovice / Český Krumlov (další zastávky Benešov, Tábor, Písek), linka 854 – Praha – Karlovy Vary (zastávka Lubenec), linka 855 – Praha (letiště) – Brno. Dále si v nabídce také můžete stáhnout pdf s jízdními řády (najdete jej vpravo nad popiskem „Můžete využít do:“ Hezký den, Tereza.

Miroslav Krupička

Dobrý den, prosím Brno – Olomouc je trasa vnitrostátní nebo mezinárodní. Děkuji

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, tato linka je součástí mezinárodních autobusových spojení. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Jana

Ale zde přeci nejde o použití slevy, nýbrž peněz které jsem zaplatila za předchozí jízdenku..,navíc problém je, že jak onen voucher, který jsem zde na slevu nakoupila má omezenou platnost a také onen kupón s penězi má omezenou platnost. A nemohu je v takovém případě pak využít oba dva..
Tomu se opravdu říká – nechci slevu zadarmo.. :-(
Jsem z tohoto přístupu zklamaná.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, omlouvám se, ale jak již bylo řečeno v mé předešlé odpovědi, náš systém neumožňuje použití dvou různých kódů při jedné objednávce. Kód z Vaší stornované jízdenky a zakoupený slevový kód musejí být využité ve dvou různých nákupech. Děkuji Vám za pochopení. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Jana

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat prosím, jak mohu využít ten nakoupený voucher, když jsem to políčko pro nákup vyplnila kódem pro uplatnění peněz ze stornované jízdenky?!? Tak jak tedy slevu vůbec využít?

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Bohužel systém neumožňuje použití více jak jednoho kódu při nákupu, aby se předešlo zneužívání uplatnění více slev najednou. Omlouvám se za komplikace, ale pevně věřím, že Váš slevový kód využijete při Vašem dalším nákupu. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Ondra

Dobrý den, sleva 50% je již vyprodaná. Dá se očekávat, že bude v nabídce za nějakou dobu znovu? Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Ondro, momentálně nemáme k dispozici přímé informace, zda bude nabídka obnovena či prodloužena, ale určitě se o to můžeme do budoucna pokusit. Aby jste o nic nepřišel můžete kliknout na políčko „
Upozornit na nabídky tohoto podniku“ tím budete mít jistotu, že o žádné nové nabídky nepřijdete. Hezký den, David. :-)

Dildora Kadyrova

Dobry den. Chteli jizdenky od prahy do berlina na 2 dospelyh a 2 dite ( 10 mes a 3 roky). Jaka cena bude? Zpatecni

Slevomat.cz

Dobrý den, Dildoro, co se týče ceny, je to trošku složitější. Ceny se liší, časem ale i od cílové destinace (Berlín – Wannsee, Berlín aut.st. atd). Níže Vám vložím odkaz, kde se můžete podívat na případné ceny. Hezký den Jana

 https://shop.flixbus.cz/search?rideDate=12.02.2018&backRide=1&backRideDate=12.02.2018&adult=2&children=2&bike_slot=0&route=Praha-Berlín&departureCity=1374&departureStation=&arrivalCity=88&arrivalStation=&_locale=cs

Simona Klíčová

Dobrý den, koupila jsem 5 voucheru a u všech mi to píše, že je kód neplatny, kde je problém?

Slevomat.cz

Dobrý den, Simono,
pokud Vám voucher na slevu vnitrostátních jízdenek nejde využít, pravděpodobně jste vybrala linku, která je řazena mezi mezistátní linky. Zkuste prosím vybrat jiný čas odjezdu.

Magda Hela

Dobrý den,

kde naleznu na stránkách Flibux linku 851 ? Nevím, v jaký čas jezdí.

Děkuji.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, jízdní řády všech našich autobusových linek lze najít na našich webových stránkách. Jízdní řády z Plzně najdete na https://www.flixbus.cz/jizdni-rady-zastavky-autobusu/plzen. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Magda Hela

Jste velmi rychlá. Děkuji. Přesto jsem nenašla tu zmiňovanou linku. Proto jsem se na Vás obrátila.

Iveta

Dobrý den,je nás 15 a z toho 3 děti.V květnu odletame na dovolenou.Odvezli by jste nás z ČB do Prahy na letiště a za 10 dní zpět do ČB?A na kolik by nás to prosím vyšlo.DĚKUJEME předem za odpověď S pozdravem M.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, seznam všech našich autobusových linek najdete na našich webových stránkách https://www.flixbus.cz/. Pouze si vyberte autobusové spojení, které Vám nejvíce vyhovuje. Následně zadáte počet dospělých a počet dětí. V systému si můžete zakoupit i zpáteční jízdenky jako součást jednoho nákupu. Přeji Vám příjemné cestování s FlixBusem. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Lucie

Dobrý den, pokud není možné si rezervovat sedadla a pojedu s dítětem z Prahy Roztyl do Č.Budějovic (předpokládám, že spoj začíná v Praze Florenci), nemám potom zaručeno, že budeme sedět vedle sebe?

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz. V našich autobusech mají cestující s dětmi přednost při obsazení sedadel k sezení. Nemusíte se tedy vůbec obávat, že byste Vy a Vaše dítě neseděly vedle sebe. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Eva

Dobrý den, platí vnitrostátní jízdenka pro cestu České Budějovice-Praha a zpět? Děkuji.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, ano, tato trasa je součástí našich vnitrostátních autobusových spojení. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Lucie

Dobrý den, v košíku mám 3 jízdenky mezi Prahou a Českými Budějovicemi na různá data pro 2 osoby. Sleva se mi načítá pouze u té první cesty (a to pro obě osoby). Operátor Flixbusu tvrdí, že se sleva vztahuje pouze na 1 cestu. Pokud ale platí na celý košík, měla by se uplatnit u celé mé objednávky, že? Děkuji za vysvětlení.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, v případě, že je sleva uplatnitelná na Vámi zvolené jízdenky, poté platí na obsah celého košíku. Prosím, obraťte se přímo na podporu Slevomatu, která Vaši situaci vyřeší k Vaší spokojenosti. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Eva

Dobrý den, mohu tuto nabídku použít na vnitrostátní jízdenku Český Krumlov – Praha a zpět Praha Český Krumlov? Nebudete přidávat již vyprodanou 50% slevu?
Děkuji.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, Vámi zmiňovaná trasa patří mezi vnitrostátní atuobusová spojení. V takovém případě lze uplatnit voucher poskytující slevu ve výši 30ˇ% nebo 50% na vnitrostátní jízdenky. Počet nabízených voucherů nemáme v úmyslu navyšovat. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Kateřina

Hezký den, lze mezinárodní slevu uplatnit mezi jednotlivými francouzskými městy? :)

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, ano, voucher poskytující slevu na mezinárodní jízdenky lze využít mezi jednotlivými městy v zahraničí, například ve Francii. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Lucie

Dobrý den, mohu voucher 50% sleva na jízdné vnitrostátní linky uplatnit na jízdenku z Brna do Prahy? V pdf co zasíláte lidem, v této debatě, je jen směr z Prahy do Brna.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. V následujícím souboru http://portal.idos.cz/Down.aspx?f=pdf/L172100_171210_207024.pdf nejdete spoje směřující z Brna do Prahy až na straně druhé. Na tyto vnitrostátní spoje se Vámi zmiňovaná sleva vztahuje. Přejeme Vám příjemné cestování s FlixBusem. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Jana

Dobrý den , chtěla jsem uplatnit poukaz z Prahy do Karlových Varů , v košíku – dva dospělí , jedno dítě , cena se mi nezměnila – cena stále 322,50 Kč , zakoupen voucher na 50% slevu na vnitrostátní jízdenky FlixBus.Děkuji za odpověď.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, zkoušela jsem provést stejný nákup, jaký jste zmiňovala ve svém dotazu a sleva mi byla přiznána. Obraťte se prosím přímo na podporu Slevomatu. Pevně věřím, že Váš problém vyřeší k Vaší spokojenosti. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Stanislav Hudák

Dobrý den,
rád bych se zeptal zda je v Brně možné získat jízdenku i jinak než platbou kartou. Děkuji

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, v Brně je možné zakoupit jízdenku v našem FlixBus stánku na autobusovém nádraží Brno, Hotel Grand. Ve stánku lze platit jak kartou, tak hotově. Při nákupu jízdenky je možné uplatnit slevový kód. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Tomas

Dobrý den, chci se vás zeptat, zda platí akce na Slevomatu využití 50% sleva na cestu tam i nazpět například: Ostrava – Praha, Ostrava – Olomouc, Ostrava – Brno . Jsem z FM a výchozí nástupiště by byla právě Ostrava. Pokud by tato sleva platila tak pak… je možné si pak zakoupit jízdenku, tedy rezervovat například na léto? A poslední věc, zda 50% sleva se vztahuje např pro 4 osoby?, nebo musí být 4×50% voucher, a pak zda 50% sleva je na cestu tam i nezpět, nebo musím mít 2× slevu 50% abych měl zaplacenou slevu tam i nazpět.k Děkuji a hezký den

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, sleva se vždy vztahuje na celý košík. Avšak voucher, který poskytuje 50% slevu, lze využít pouze na vnitrostátní autobusová spojení, jejichž seznam je v popisu nabídky. Pokud ve Vašem košíku budou jak jízdenky na vnitrostátní, tak na mezinárodní spojení, sleva bude poskytnuta pouze na ty vnitrostátní. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Jiří

Lze uplatnit slevu na celý nákup (např. 2 jízdenky), nebo pouze na jednu jízdenku?

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, slevu lze uplatnit na celý nákup. Avšak na košík lze uplatnit pouze jeden jediný slevový kód. Není možné uplatnit slevu na vnitrostrání linky a zároveň na linky mezinárodní. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Jana Sehnalíková

Pokud je tedy linka Praha-Brno vnitrostátní, proč mi při zadávání slevového kódu aplikace ukazuje, že je poukaz neplatný?? Volala jsem včera ohledně tohoto dotazu na Vaši zákaznickou linku, operátorovi jsem téměř nerozuměla a on mě asi taky ne – nemluvil dobře česky – a ohledně akce na Slevomatu nic nevěděl, nepodal mi tedy žádnou informaci. Děkuji za odpověď!

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, většina autobusových spojení mezi Prahou a Brnem je vnitrostátních. Výpis vnitrostátních linek najdete zde: http://portal.idos.cz/Down.aspx?f=pdf/L172100_171210_207024.pdf. Zbytek je součástí linek mezinárodních. Pevně věříme, že si v seznamu najdete takové autobusové spojení, které Vám bude vyhovovat. Pokud by se tak nestalo, prosím kontaktujte Slevomat, který s Vámi situaci vyřeší k Vaší spokojenosti. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Lucie

Dobrý den, před 21 hodinami jsem položila dotaz ohledně rozsahu a ceny nabízeného občerstvení a byla jsem odkázána na zákaznickou linku. Tam jsem dnes volala, ale paní mi žádné informace podat nemohla a nabídla, že bude volat zpět. Zpět opravdu volala a to s informací, že občerstvení je možné koupit u řidiče za 1 až 2 eura. Na dotaz, co si za ty peníze můžu koupit, neuměla odpovědět, prý asi nějaké chipsy. Ptala jsem se dále, jestli nabízejí nápoje a jaké. Dostala jsem odpověď, že neví, že to se to dovím u řidiče. S operátorkou byla celkově horší domluva, působila, že nerozumí dobře česky. Mám z této nabídky pocit amatérství a moc přesvědčivě na mne rozhodně nepůsobí.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Naše autobusy se zaměřují na pohodlné a kvalitní cestování, nikoliv na zajišťování občerstvení. Na českých linkách je k dispozici pro zakoupení voda, Coca Cola, Red Bull, Pivo, Fanta a lehké občerstvení jako slané krekry nebo gumoví medvíci, v cenách od 25–60 Kč. Pokud cestujete do zahraničí, pak se nejlépe informujte přímo u řidiče. Nabídka není jednotná. Děkujeme za pochopení, Kateřina, FlixBus CZ

PW

Praha-Brno → vnitrostátní nebo mezinárodní linka???? Děkuji

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, většina autobusových spojení mezi těmito městy je vnitrostátní. Výpis vnitrostátních linek najdete zde: http://portal.idos.cz/Down.aspx?f=pdf/L172100_171210_207024.pdf. Zbytek je součástí linek mezinárodních. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Jiří

Dobrý den, mohu uplatnit slevu na lince z Českých Budějovic do Prahy? Děkuji

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, tato autobusová linka je uvedena na seznamu linek vnitrostátních. Musíte si tedy zakoupit voucher, který poskytuje slevu na vnitrostátní jízdenky. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Martin

Dobrý večer. Všechny spoje ve slevě začínají v Praze,nebo to platí třeba z Liberce do Prahy. Může se u Vas uplatnit studentská sleva s isis karty. Dekuji Martin

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý večer, pro žáky do 14 let včetně a studenty od 15 do 25 let včetně je na uplatnění studentské slevy třeba platný žákovský nebo studentský průkaz vystavený dopravcem pro dojíždění na požadované trase. Sleva platí pouze pro dojíždění z místa bydliště do místa studia. ISIC kartu momentálně neakceptujeme. Co se týče Vašeho dotazu k uplatnění voucheru, pokud je sleva na vybrané autobusové lince uplatnitelná, tak v obou směrech (např. Praha – Liberec, Liberec – Praha). S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

marie Kadubcová

Chtela jsem listek ze Salzburku do Brna,cesta trva asi 13hodin,kudy vede trasa??Je to moc hodin!!

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, mezi Vámi zmiňovanými destinacemi existuje více autobusových spojeních. Lze tedy najít i takové, které trvá méně jak 13 hodin, např. tuto neděli 11.2.2018. Přehled všech autobusových spojení ze Salzburku najdete na https://www.flixbus.cz/jizdni-rady-zastavky-autobusu/salzburk. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Jarka Svet

Dobry den,jsem poprve na vasich strankach.Nikde jsem nenasla odkaz na rezervaci mistenky.Muzete mi prosim napsat,jak to u vas funguje?Dekuji.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, ve všech autobusech FlixBusu máte garantované komfortní sedadlo s nastavitelnými opěradly a extra velkým prostorem pro nohy. Ve většině našich autobusech není možné rezervovat konkrétní sedadlo předem. V případě, že si chcete zajistit své oblíbené sedadlo, doporučujeme dostavit se na zastávku co možná nejdříve před odjezdem autobusu. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Kateřina Bednářová

Dobrý den, s voucherem 50% sleva na vnitrostátní jízdenky jsem chtěl koupit jízdné Brno-Praha a zpět, bohužel po uvedení kodu voucheru a žádosti o uplatnění slevy zůstala cena stejná. Můžete prosím poradit? děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, většina autobusových spojení mezi Prahou a Brnem je vnitrostátních. Výpis vnitrostátních linek najdete zde: http://portal.idos.cz/Down.aspx?f=pdf/L172100_171210_207024.pdf. Zbytek je součástí linek mezinárodních. Pevně věříme, že si v seznamu najdete takové autobusové spojení, které Vám bude vyhovovat. Přejeme hezký den

Michal Mesicek

Brno-Ostrava je vnitrostatni nebo mezinarodni???

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, omlouváme se, ale tato autobusová linka je součástí linky mezinárodní a proto není uvedena v seznamu linek vnitrostátních. Abychom se ujistili, že nedojde k nedorozumění, vypsali jsme pro naše zákazníky seznam vnistrostátních autobusových linek, na který se voucher vztahuje. Děkujeme za pochopení. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Pavla

Dobrý den,
Ostrava-Praha je mezistátní nebo i vnitrostátní spoj? Ať si mohu zakoupit správný voucher.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vás dotaz. Vámi zmiňovaná linka není součástí vnitrostátních spojení. V tomto případě bude tedy vhodné koupit voucher poskytující slevu na linku mezinárodní. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Hana Fabiánová

Mohu cestovat i s malým pejskem (Yorkshire teriér) v tašce?

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, z bezpečnostních důvodů není bohužel v našich autobusech přeprava zvířat povolena. Výjimku tvoří asistenční psi doprovázející postižené cestující, po předložení příslušných certifikátů. Asistenční psi jsou přepravováni zdarma, ale musí být nahlášeni nejpozději 36 hodin před odjezdem na naší zákaznické lince +420 228 880 0­01. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Lucie

Dobrý den, ráda bych požádala o ceník poskytovaného pohoštění na palubě.
Děkuji.

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, ceník dostupného občerstvení k dispozici online nemáme a v rámci jednotlivách států se liší. Kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na www.flixbus.cz/o-nas/kontakt, kde Vám tyto informace mohou dohledat. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Jana S.

Dobrý den, zakoupila jsem voucher na 30% slevu na vnitrostátní dopravu a chci si koupit jízdenku z Prahy do Brna. Bohužel při zadávání kódu mi aplikace ukazuje, že poukaz není platný. Co teď s tím? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, většina autobusových spojení mezi Prahou a Brnem je vnitrostátních. Výpis vnitrostátních linek najdete zde: http://portal.idos.cz/Down.aspx?f=pdf/L172100_171210_207024.pdf. Zbytek je součástí linek mezinárodních. Pevně věříme, že si v seznamu najdete takové autobusové spojení, které Vám bude vyhovovat. Přejeme hezký den

P.

ve vašem výpisu vnitrostátních jízdenek není olomouc? to je trasa praha -olomouc brána jako mezinárodní???

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, omlouváme se, ale tato linka je součástí linky mezinárodní a proto není uvedena v seznamu linek vnitrostátních. Abychom se ujistili, že nedojde k nedorozumění, vypsali jsme pro naše zákazníky seznam vnistrostátních autobusových linek, na který se voucher vztahuje. Děkujeme za pochopení. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Dominika Bělová

Dobrý den,
mohu využít voucher pro vnitrostátní dopravu pro jízdy po Itálii (např. Bergamo-Verona) nebo je to omezeno pouze na ČR?
Děkuji Bělová

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, pokud chcete využít slevu na Vámi zmiňované spojení, musíte si zakoupit voucher na slevu na mezinárodní jízdenku. Tento voucher Vám poskytne slevu ve výši 20%. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Hana Vopalecká

Dobrý den,je možný s vaší společností přímý spoj České Budějovice – Cheb (popřípadě Františkovy Lázně) dne 25.3.2018 a zpáteční spoj dne 22.43.2018. Děkuji vám za informaci Hana Vopalecká

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, bohužel na Vámi zmiňované autobusové spojení sleva nebude poskytnuta v plné výši. V našem systému se nejedná o vnitrostátní linku, ale o kombinaci linky vnitrostátní a součást linky mezinárodní.
Pokud jste si u nás zakoupila voucher na vnitrostátní jízdenku, sleva Vám bude odečtena pouze z trasy České Budějovice – Praha. Vnitrostátní linky jsou následující:
linka 850 – Praha – Brno,
linka 851 – Praha – Plzeň,
linka 852 – Praha – Liberec,
linka 853 – Praha – České Budějovice / Český Krumlov (další zastávky Benešov, Tábor, Písek),
linka 854 – Praha – Karlovy Vary (zastávka Lubenec),
linka 855 – Praha (letiště) – Brno.
S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Ermakorová Zuzana

Dobrý den. Brno – Zlín a opačně asi zatím nejezdí podle mapy. A v budoucnu se zde bude jezdit? Otázka na dopravce.
Díky Zuzka

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, děkujeme Vám za zájem o naši síť zelených autobusů. Na rozvoji pokrytí sítě neustále pracujeme, bohužel Vám nyní nemůžeme říct, jestli toto spojení uvedeme do provozu a kdy. Pokud máte zájem o novinky, přihlašte se prosím k odběru našeho newsletteru na https://www.flixbus.cz/servis/newsletter. Informace o nových spojeních Vám budeme pravidelně zasílat. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Marketa

Dobry den, mohou byt na voucher na mezinarodni dopravu koupeny vstupenky pro cca 20 studentu?
Muze byt termin odjezdu az po uplynuti platnosti voucheru (tedy zakoupen nyni, odjezd v dubnu 2018)?
Budou vouchery k dispozici po delsi dobu, nebo je jich omezene mnozstvi?
Moc dekuji. Marketa

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, ano, sleva vám bude odečtena z ceny celého košíku. Samotný voucher je platný do 31.3.2018, ale zakoupit můžete jakékoliv jízdenky z aktuální nabídky, tedy i na cesty po 31. 3. 2018. Platnost akce je do 20.3.2018, nebo do vyprodání voucherů. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Hana Prochazkova

Dobrý den, děti platí také jízdenku, nebo do kolika let jezdí děti zdarma? Mám dceru – 4 roky. Děkuji
Procházková

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, v každé zemi platí pro cestování s dětmi jiná pravidla. Pro cestování v rámci ČR cestují zdarma dětu do věku 5 let. Pro další informace o slevách se prosím podívejte na stránku https://www.flixbus.cz/servis/faq. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru