Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Steaky z divokého lososa z volného moře: 100% maso bez chemie a přidané vody

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Lucie

Dost vysoké postovne , kdyby byla možnost třeba osobního odběru nebo ulozenka apod tak by to neodradilo od koupě tolik lidi… chtěla jsem koupit ale to postovne je šílené to už není žádná sleva za tu cenu se to prodává normalne všude… takže sleva nesleva teda…

Bonfood.cz

Dobrý den,
zcela jistě se to neprodává všude, na moři zmraženého divokého lososa máme v nabídce jenom my, pokud se někde prodává filet z gorbušy,je to dvakrát zmražená Čína. Zákazníci si nekupují jen jeden kilogram, obvykle si vybírají z celého eshopu. Dopravu po celé republice není možné zajistit zdarma,resp. pokud by se to promítlo do ceny,byla by příšerná.Uloženka pro mražené zboží by byla katastrofa, kdo by platil nevyzvednuté a rozmražené zboží?
s pozdravem
Pavel Domkář

Sylvie Černá

DObrý den,

do kdy jsou platné kódy na slevu ve Vašem obchodě ? Mám v plánu si dnes koupit vouchery, ale objednávka by proběhla asi později jak dlouho platí ?Děkuji Sylvie Černá

Slevomat.cz

Dobrý den, Sylvie, voucher je potřeba uplatnit do 14. 2. 2018. Hezký den Jana

Zdenka

Mohu si koupit více voucherů na Vaši nabídku lososa a zaplatit jedno poštovné? Děkuji.

Bonfood.cz

samozřejmě, můžete si koupit víc voucherů a ještě si do objednávky přidat na našich stránkách další,libovolné zboží, dopravné platíte jen jednou

Sylvie Černá

Dobrý den kolik porcí je v jednom balení ?A jak jsou balíčky velké? Děkuji

Bonfood.cz

balíčky mají 1 kg a steaků je tam,podle velikosti tak 4–6, plus mínus

Tom Ronymaniak

Škoda nemožnosti osobního odběru.. A tak vysoké dopravné kazí celou akci, je to škoda :(

Bonfood.cz

Vysoké dopravné? Je třeba být realista,150 korun po celé republice je naprosté minimum, je nutné si uvědomit,kolik stojí dnes poslání doporučeného dopisu. Většina zákazníků si neobjednává jen jeden produkt, takže dopravné rozpustí.
s pozdravem
Pavel Domkář

Bonfood.cz

Dobrý den, osobní odběry jsme museli zrušit se zavedením EET, protože většina našeho zboží je vážená a kvůli přeplatkům bychom museli na každé místo zajistit kasu, což by se nám nevyplatilo, takže bohužel… Děkujeme za pochopení. Přeji Vám krásný den! Nella Domkářová

Hana

Dobrý den, nenašla jsem voucher na dopravu a rovněž odkazujete na jiné nabídky tohoto podniku, které jsem rovněž nenašla. děkuji za info

Bonfood.cz

Dobrý den,
voucher na dopravu není,ta se vám napočítá automaticky sama při objednávce. Nabídku ostatních produktů najdete na www.bonfood.cz

Vašek Havlin

Osobní odběr je možný?

Bonfood.cz

Dobrý den,
ne, místa osobních odběrů jsme zrušili se zavedením EET, vybavovat je kasami,kvůli doplatkům za pár korun bylo nereálné.
s pozdravem
Pavel Domkář

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru