Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské zdravotní pantofle KOKA s tvarovanou stélkou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Blanka Zedníčková

Dobrý den, objednala jsem si podle velikostní tabulky pantofle Koka modré ve vel. 40, potřebovala bych 39. Je možné je vyměnit. Děkuji

MaxiObuv

Dobrý den,
ano, rádi Vám boty vyměníme, kontaktujte nás prosím na e-mailu maxiboty@gmail.com.

Soňa

Dobrý den, je možné si objednané pantofle také vyzvednout osobně na adrese pro reklamace v Ústí n.L.? Často tam jezdím… Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Soňo, toto bohužel není možné. Pouze doručením dle vypsaných možností. Pěkný den

Alena Burešová

Dobrý den protože se nemohu dovolat, volím tuto variantu chci si objednat dámské polobotkyCabin3 hnědé 101 – 0504č.36 za 149Kč a pantofle Koka 101–0707č.36 za 379 Kč děkuji Burešová

MaxiObuv

Dobrý den,

bohužel, takové zboží na slevomat.cz neprodáváme. Pokud možno, kontaktujte mě na emailu maxiboty@gmail.com.

Marcela Štyaková

Dobrý den,
Jsou to pouze pantofle nebo některé mají vzadu řemínek? Děkuji.

MaxiObuv

Dobrý den,

akci máme jak pantofle tak sandále.

Dana

Dobrý den, budete mít ještě pantofle v béžové nebo hnědé barvě ve velikosti 41, popřípadě za jak dlouho. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, v rámci této akce jsou k dispozici jen uváděné varianty. Vámi poptávaná velikost je k sehnání na stránkách prodejce. Pěkný den, Tibor

Lenka

Dobrý den když si koupim u vás a bylo by to velke nebo malé jde vyměnit zboží i vratit penize . Zaruka je dva roky . Dekuji

MaxiObuv

Dobrý den,
ano, zboží je možné vyměnit a nebo můžete do 14ti dnů odstoupit od smlouvy.

Jarmila Mrocková

Dobrý den, prosím budou ještě modré ve velikosti 41? Děkuji.

MaxiObuv

Dobrý den,

bohužel momentálně je modrá již vyprodaná, napište mi prosím na email maxiboty@gmail.com a já Vás budu informovat, pokud ještě budou k dispozici.

drahoslava molnarova

DObrý den, mám dotaz ohledně barvy „modra“ na fotce vypadaji jako tyrkysova, je to tak? protože přesne tuhle barvu chci a nechci aby byly modre:-)

MaxiObuv

Dobrý den,
barva odpovídá fotce, jedná se o světle modrou barvu.

Drahomíra Srncova

Dobrý den, objednala jsem koka pantofle na jméno Drahomíra Srncova, chci se zeptat, kdy mi přijdou. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Drahomíro, pantofle by měly dorazit do pěti pracovních dní :-) přeji hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru