Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jednodenní koupání v moři na ostrově Krk v Chorvatsku, termíny červen–září

4,2 / 5 CK České kormidlo Krk - Chorvatsko (mapa) 831 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
SIMONA HOLOUŠOVÁ

Dobrý den budete přidávat nějaké termíny ještě na září. Děkuji Simona

Slevomat.cz

Dobrý den, Simono, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Lenka

Dobry den, prosim, je stale volny termin 27–29.8.2018 pro dve osoby?Dekuji

Iveta

Dobry den, chtela bych se zeptat jestli je mozne vyuzit cesty do Chotvatska, pokud ja a kamaradka mame obcanstvi mimo EU?

CK České kormidlo

Dobrý den, v tomto případě doporučuji navštívit stránky MZV a zjistit, zda na Vaše občanství můžete cestovat i bez víza, či jej potřebujete.

Romana Ficuová

Dobrý den, mám dotaz, co když se den před odjezdem dozvíme z předpovědi, že bude v destinaci celý den pršet a chladno, pojede se i přes nepřízeň počasí, nebo se najde jiný vhodný termín ke koupání?

CK České kormidlo

Dobrý den, jede za každé situace. Zatím se nám nestalo, že by bylo tak špatné počasí.

Lucie H.

dobrý den, pláž blízko hotelu, kde je výstupní místo je placená? děkuji.pěkný den

Pavlína

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na dvě volná místa v termínu od 26.7.-31.8. nebo 3.-5.8. děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, v termínu od 6.8. volno máme, termíny víkendové nepořádáme.

Šárka

Dobrý den, prosím orientační čas příjezdu do ČR v termínu při termínu 6.8 – 8.8 děkuji

Martina

Dobrý den chci se zeptat jestli je možné ten jednodenní zájezd u Vás zaplatit zaměstnaneckou benefit plus kartou,Děkuji a přeji hezký den

CK České kormidlo

Dobrý den, ano lze.

https://www.slevomat.cz/cafeteria

Ili Pawerová

Hezký den, je lepší vzít si Kuny nebo stačí mít sebou Eura?

CK České kormidlo

Dobrý den, je lepší mít kuny, v mnoha obchodech v Chorvatsku ještě eura vůbec neakceptují.

Soňa

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli budete pořádat jednodenní koupání i přes víkend, Pa – Ne? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Soňo. V tomto případě je bohužel potřeba vybrat si jeden z nabízených termínů. Koukal jsem, že všechny termíny se odehrávají ve dnech pondělí – středa. Možnost vycestovat na jednodenní koupání o víkendu zde bohužel nemáme. Hezký zbytek dne přeje, Honza.

Petra

Dobrý den, chci se zeptat jestli je volný termín 20–22.7.2018 pro dvě osoby, nástup z Mikulova. Jak je to s ubytováním prosím? Děkuji

Slevomat.cz

Hezký den, Petro, bohužel tento termín nemáme v nabídce. Co se týče koupání, tak je bez ubytování. cesta je plánována přes noc pak celý den koupání na pláži a večer se opět odjíždí zpět.
Mějte se krásně

Alena Takacsova

Dobry den. Chci se zeptat 23,7, odjezd Z jihlavy je od Billy? A autobus nas doveze az na misto nebo budeme přestupovat v Brne?My mame nastupovat v Jihlave,a počitame s tim,že od Billy, docetla jsem se, že Pavov, to ani nevime kde je.Do Jihlavy jedeme autobusem,tak at jeste nekde nezabloudime. Dekuji za odpoved

CK České kormidlo

Dobrý den,

záleží na počtu klientů z Jihlavy, pokud je počet vyšší než 8 odjíždí se od Billy. Pokud je méně, než 8 klientů je nutné nastoupit na nástupním místě Jihlava – Pávov.

Děkuji za pochopení

Denisa Nikola Renčínová

Odkud se jede z Prahy?

CK České kormidlo

Dobrý den, Praha – Opatov stanice metra C. Hezký den

adela

dobry den, kdyz delam objednavku u ck a napisu kod slevomat pise mi to ze je kod neplatny?

CK České kormidlo

Dobrý den, toto slovo se vkládá do poznámky, ne do kódu. Děkuji za pochopení.

Ludmila .

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte ještě volná 3 místa (2 dospělí a 1 dítě 14 let) na termín od 16..7. Pokud ano, lze je u Vás zabukovat, než je zaplatím. Mockrát děkuji.

CK České kormidlo

Dobrý den, v červenci už je k dispozici pouze termín 30.7.2018. Hez­ký den

Lucie Sobotova

Dobry den jak se prosimnplnibtermin 20.8??A nástupní místo je benzine pavov??dekuji

Kotek David

Dobrý den, máte ještě 2 volná místa z Prahy na 23.7.2018 ? děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, termín 23.7.2018 je vyprodaný. K dispozici je následující termín – 30.7.2018. Hez­ký den

Lucie Sobotova

Dobrý den jak se plní datum 20.8. Odjezd z jihlavy Pavov??

Alena Takácsová

Dobry den. Chci se zeptat 23,7, odjezd Z jihlavy je od Billy? A autobus nas doveze az na misto nebo budeme přestupovat v Brne?My mame nastupovat v Jihlave,a počitame s tim,že od Billy, docetla jsem se, že Pavov, to ani nevime kde je.Do Jihlavy jedeme autobusem,tak at jeste nekde nezabloudime. Dekuji za odpoved

Alena Takácsová

U nastupnich mist je napsano Jihlava za Billou

Jarka

Dobrý den, máte volný termín 23.7. pro 2 osoby? A jaké je nástuní místo v Brně Děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, v tuto chvíli máme poslední volná místa na termín s odjezdem 23.07., Brno – Zvonařka, nástupiště G –31.

Helena

Dobrý den, prosím jsou ještě 2 volná místa v termínu od 16.7.?Děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, ano, místa ještě jsou k dispozici.

Kadlecova

Dobry den , zeptam se ještě na tento zajezd…Pokud odjedu autobusem vratim se tim stejnym co jsem prijela a cestujici co by se mnou jeli , jedou vsichni na jednodeni …Vite ptam se mam bohužel špatnou zkušenost ze zajezdem na jeden den u moře …dekuji Kadlecova

CK České kormidlo

Dobrý den, děláme svozy pouze po ČR, do cílové destinace jedete stejným autobusem, kterým se i vracíte zpět. Klienti v letovisku Baška vystoupí na jednom místě.

Veronika

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda je možné použít i eura na ostrově Krk děkuji Veronika. Email je mého muže, já svůj nemám.

CK České kormidlo

Dobrý den, na většině míst v Chorvatsku eura vůbec nechtějí přijímat. Proto je lepší mít jejich měnu.

Veronika Pelantová

Dobrý den, Vaše objednávka na internetu mi nejde vyplnit. ..poslala sem údaje mailem paní Tereze Žďárské. Máme termín 9–11.7.2018. ..dospělý a tříleté dítě. Platbu už jsem převedla. .25.6 bude na účtu ČSOB. Ale rezervace vyprší už dnes? Přeplatili jsme o 300,– za nástupní místo u dítěte, které hradí cenu voucheru. ..proto jsem požádala o přední sedadla za řidičem, děkuji za vyřízení.

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, podařilo se Vám objednávku dokončit? Pěkný den

Ljuba Mayor

Dobry den..mam problem. objednala jsem si zajed do Chorvatská ostov Krk–Baska… rezervovala jsem si termin na 25 po 27… bylo mi zdeleno pokud mi nejde zaplatit prez internetbanking co mi nešlo tak jedině pres Twisto…co jsem učinila… penize odešli..žádné další informace…muzete mi nejak poradit v tomto případě. ted dalsi.objednala jsem si dalsi termin na ten samy zajezd.. poslali mi cislo objednávky pak má přijít smlouva kterou mam podepsat ,odeslat ale přes tel to nejde… prosím poraďte …Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ljubo, některý z kolegů Vás bude kontaktovat pro vyřešení. Pěkný den

Jana

Děkuji za odpověď a z HK trvá cesta asi jak dlouho?Neupřesnila jsem svůj první dotaz.Moc děkuji. Jana

Jana

Dobrý den,chci se zeptat jak dlouho trvá cesta busem?Děkuji.Jana

CK České kormidlo

Dobrý den,
z Brna trvá cesta cca 8 a půl hodiny i s pauzami řidičů.

 Děkuji

Verča

Dobrý den,mohu se zeptat na odjez z Bašky? Cca v kolik hodin to bude,jestli opravdu večer a dřív ne.Předem děkuji za odpověd

CK České kormidlo

Dobrý den,

většinou se odjíždí kolem 20 až 22 hodiny, záleží na domluvě s řidiči.

 Děkuji

Erika

Dobrý den, mám takový specifický dotaz. Jelikož bych chtěla jet sama protože nemohu nikoho přesvědčit jak je v Bašce krásně a výmluvy typu že dotyční nevydrží cestu autobusem apod…/Já jsem ji vydržela, vše bylo v pohodě/, samozřejmě bych se ráda vykoupala ale mám problém kam uschovat cenné věci /klíče, pas apod/, jelikož mi je nikdo na dece nepohlídá. Řidiči v autobuse prý neručí za odložené věci. Nevím, jak toto vyřešit. Děkuji za odpověď. Přeji pěkný den. E.

CK České kormidlo

Dobrý den, tak s tím Vám asi úplně neporadím, řidiči za věci v autobuse sice neručí, ale autobus je uzamčen, pokud u něj řidiči nejsou.

Petra

Dobrý den, je možné v jednom termínu s vámi odjet a v dalším se s vámi vrátit? Chtěli bychom zůstat na místě déle, ubytování si zajistíme. Jde mi o to, zda je možná zpáteční rezervace po týdnu. Děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, v tomto případě poprosím kontaktovat naši dopravu: http://www.autokarem.cz/kontakty/

Petr

Dobrý den rád bych se zeptal jsou jeste volna mista termin 30.7.? A taky kdyby bylo nastupni misto Vyškov a jeli jsme 4 tak každý 300? Děkuji za odpověď

CK České kormidlo

Dobrý den,
ano na termín 30.07.2018 ještě stále máme volná místa. Kdybyste chtěli nastupovat ve Vyškově, tak příplatek je 300,– Kč/os., přesně jak píšete. Tento příplatek se platí v CK.

pat

Proč nejezdíte i o víkendu nebo ve svatky?Třeba 6 a 7 července

CK České kormidlo

Dobrý den, na víkendové termíny máme vytíženou dopravu klasickými příjezdy a odjezdy na týdenní zájezdy.

Beranová

Je možný nastup teplice v čechach

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Beranová, nástupní místa jsou uvedena v nabídce. Vámi zvolená lokalita bohužel není možná. Pěkný den

Alena Pilgerova

Dobry den, chci se zeptat, jestli je take moznost nastoupit v Praze? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, jak je v nabídce uvedeno, Praha je také nástupním místem za příplatek 300 Kč. Pěkný den

Hana Kohoutová

Zdravím.Uvažujete o výletu k moři a nechced se Vám samotné ? Onemocnněla mi dlouhodobě spolucestující a tak mám volný voucher na termín 2.července – 4.července , odjezd z Prahy.Kontakt : hkohoutova@volny.cz

Eliška

Dobrý den, chtěla bych se zeptat odkud a v kolik hodin se vyjíždí z Brna? Děkuji za odpověď.

CK České kormidlo

Dobrý den, cca ve 21 hod. z autobusového nádraží Zvonařka.

Michaela Kalábková

Dobrý den,
včera jsem zakoupila dva vouchery na termín 16.7–18.7.. Chtěla jsem udělat nezávaznou rezervaci přes vaše stránky, jak zde bylo psáno, ale vůbec mi přes ně nejde nic udělat. Jak mám tedy pokračovat dál? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, zkuste ještě jiný prohlížeč. Pokud to nepůjde ani takto tak nám zavolejte na 222 745 354 a podíváme se s Vámi na to :) Pěkný den

Katerina B.

Dobry den, chci se zeptat zda uz se obsazuje termin 6.8.-8.8. nebo kdy tak doporucujete se zeptat. Dekuji za odpoved :)

CK České kormidlo

Dobrý den, již nyní je tento termín velmi dobře obsazen. Přeji hezký den.

Jitka Stoklasová

Dobrý den, prosím, jaká je aktuální obsazenost termínu od 16/7? Jsme čtyři ze stejné kanceláře a musíme si včas nahlásit dovolenou, tak jaká je, podle Vás, pravděpodobnost, že se zájezd třeba ani neuskuteční? Děkuji za odpověď.

CK České kormidlo

Dobrý den, již nyní máme téměř dostatek klientů pro odjetí, když se přidáte Vy 4, tak určitě. :)

KAREL HRONEK

Nástupní místo v Pardubicích je kde?

CK České kormidlo

Dobrý den, nástupní místo Pardubice: odjezd 16:45 hod. před hlavním vlakovým nádražím, ul. Palackého – příplatek 300 Kč/os. se platí v CK

Lucie Sobotová

Dobrý den mam prvně obj.voucher a az poté zamluvit termin u CK?když tvořil.nezavaznou objednavku CK je j a cena nez na Slevomatu dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, jak je u nabídky uvedeno

  • před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře. Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a spočítat cenu, následně přidat do košíku. Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat. Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT. Odešlete nezávaznou objednávku. CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou). Pěkný den
Lucie Sobotova

Dobrý den kdyz vyplním nezavaznou objednavku počítají mi cenu 1090 a ne 990 jak nabizite kde je problem?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, v nezávazné objednávce jste uvedla slovo SLEVOMAT, jak je uvedeno v popisu nabídky Jak uplatnit? Pěkný den

Zaneta Hodanova

Dobrý den,potřebovala bych vědět,v kolik hodin se přibližně přijíždí do Brna při cestě zpět.Děkuji.

CK České kormidlo

Dobrý večer, může být cca kolem 7–8 hodiny ranní v závislosti na čase odjezdu z destinace. Přeji hezký večer.

Dasa Hajtmanova

Jednodenní koupání v moři na ostrově Krk v Chorvatsku, termíny červen–září ktera mista nastupu jsou bez priplatku 300kc?

Slevomat.cz

Dobrý den, nabídku si stačí rozkliknout a tam jsou všechny místa uvedeny, které jsou s příplatkem a které bez příplatku. V tomto případě se tedy jedná o Brno a Mikulov. Pěkný den

Lucie Sobotova

Dobrý den nástupní místo v jihlave je kde prosim? A lze vycestovat na krk pouze na OP??

CK České kormidlo

Dobrý den, je to Jihlava – Pávov, benzinová stanice. Lze vycestovat jen na OP. Přeji krásný den.

Helena Belatková

Dobrý den v Jihlavě je stále nástupní místo za Billou nebo se něco změnilo? A v kolik hodin? Děkuji a hezký den Hela,

CK České kormidlo

Dobrý den, odjez cca kolem 19 hodiny, buď parkoviště u Billy nebo benzinka Jihlava Pávov, dle počtu účastníků z Jihlavy. Přeji hezký den.

Zuzana

Chtěla jsem se zeptat chci nastoupit v Ostravě ale příplatek 300kc se platí kde nebo komu se to plati

CK České kormidlo

Dobrý den, doplatek za nástupní místo se doplácí přímo CK. Přeji krásný den.

Ivana

Dobry den kolik midt je jeste volných na datum 16.7. Dekuji za odpověď

CK České kormidlo

Dobrý den, míst je volných dostatek. Přeji krásný den.

Kovářová Věra

Dobry den, proč mate cenu zájezdu za 990kc a nám uctujete 1090kc?

Slevomat.cz

Dobrý den, Věro o co konkrétně se jedná? Zde uvedena cena platí pro zákazníky Slevomatu. Na svých stránkách může mít CK cenu jinou. Pěkný den

Zuzana Horáčková

Dobrý den,mám ještě dotaz..mohu na tento zájezd vycestovat pouze na občanský průkaz věk nad 18let.A u dítě 14 let postačí pouze rodný list?Děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, děkuji za dotaz. Vy můžete cestovat i na OP. I dítě musí mít svůj vlastní cestovní doklad, jinak jej nepustí přes hranice. Tedy pas či dětský OP. Děkuji za pochopení.

Sona

Dobry den,chtela bych se zeptat na celkovou cenu(ten jednodenni vylet)pro 4clenou rodinu.2 dospeli a dve deti ve veku 12 a 7let.dekuji

CK České kormidlo

Dobrý den, cena je u tohoto zájezdu pro všechny osoby stejná. Přeji krásný den.

Šárka Baszóvá

Dobrý den mám dotaz chtěli by jsme jet v červenci a moje otázka je dva dospělý a dítě (4 rok, ) tam platí cena úplně stejná ? Nepotřebuje nějaký doklad ? Třeba pás nebo tu dětskou obcanku ? Dá se tam nakupovat ? Dekuji

CK České kormidlo

Dobrý den, ano cena je stejná pro všechny osoby. Dítě potřebuje svůj vlastní doklad, ano. V letovisku je spousta možností k menším nákupům. Přeji krásný den.

Zuzka Chomátová

Dobrý den,měla bych dotaz.Co je vhodné si vzít sebou na cestu (pití,jídlo, přikrývku)a na pláž?Jedu poprvé a nemám zkušenosti s jednodenním zájezdem.Děkuji za odpověď Zuzka.Omlouvám se že to píši ještě jednou,ale měla jsem špatně uvedený e-mail.dekuji za pochopení.

CK České kormidlo

Dobrý den, ano určitě, to co píšete je vhodné si vzít. Polštářek také třeba do autobusu pro větší pohodlí. Přeji krásný den.

Zuzana Horáčková

Dobrý den,mela bych dotaz.Co je vhodné si vzít sebou na cestu (jídlo,pití, přikrývku) a na pláž?Jedu poprvé a nemám zkušenosti s jednodenním zájezdem.Dekuji

CK České kormidlo

Dobrý den, ano určitě, to co píšete je vhodné si vzít. Polštářek také třeba do autobusu, Přeji krásný den.

Sára Onderová

Dobrý den,
V případě, že mi nebylo 18 let a chci se zájezdu účastnit bez zákoneho zástupce, je možnost vyplnit a předat plnou moc? Nebo je jednoduše zájezd pouze pro osoby starší 18ti let?
Předem děkuji za odpověď

CK České kormidlo

Dobrý den, zájezdu se zúčastnit můžete i Vy, pouze objednávku a následnou smlouvu musí řešit a podepsat zletilá osoba. Přeji krásný den.

Veronika

Dobrý den ,předem děkuji za odpoved a mám ještě jeden dotaz.Mámezájem o termín 25.6. – 27.6. a co když se náhodou nepojede,vracíte peníze? Protože mi jiný termín v žádnym případě nemůžem :-( Předem děkuji za odpověd a přeji hezký den

CK České kormidlo

Dobrý den, ano pokud by nastala situace, že se daný termín nenaplní, vracíme peníze v plné výši. Zatím se však tento termín plní dobře. Přeji krásný den.

Elen

Dobrý den,mohu se zeptat pro jak staré děti je tento zájezd vhodný,mám 2 děti,u starší(10) není preoblém,ale obávám se zda by to zvládla i ta mladší(4) jsou přestávky na toaletu?
Další dotaz zda je na místě možno využít toalet ,popřípadě sprch či převlékárny,kde by se dalo převléci. Děkuji Elen

CK České kormidlo

Dobrý den, na zájezdy jezdí i menší děti, ale záleží spíše na Vás, zda dítě dobře nese delší cestu autobusem. Přestávky po cestě se samozřejmě dělají. Případně je možné využít i WC v autobuse. Na pláži jsou k dispozici jak převlékárny tak i sprchy. Přeji krásný den.

Veronika

Dobrý den,mohu se zeptat jakje to s obsazeností na termín 25.6. – 27.6. . A jak je to vhodné pro skoro tříleté dítě? Předem moc děkuji za odpověd a přeji hezký den

CK České kormidlo

Dobrý den, ano v tomto termínu jsou volná místa. Záleží na Vašem vlastním uvážení, avšak osobně si myslím, že je to celkem náročné, hodně času stráveného v autobuse na cestě, tedy záleží, jak Vaše dítě cestování snáší. Přeji krásný den.

Jana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat v kolik hodin se alespoň přibližně odjíždí z Bašky zpět do ČR. Je člověk v místě opravdu vždy cca 13h jak se uvádí? Děkuji J.

CK České kormidlo

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Z Bašky se bude odjíždět v pozdních večerních hodinách, přibližněji Vám nejsem schopna momentálně sdělit, čas strávený na místě je vždy odvislí především od povinné pauzy 9 hodin, kterou musí řidiči před cestou zpět absolvovat. Tedy čas strávený zde, bude minimálně tuto dobu, spíše právě více, například i těch 13 hodin. Přeji hezký den.

Michaela

Dobrý den, jak je to prosím s ubytováním, to je za příplatek, případne, kde se bydlí. Děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Jedná se o zájezd bez ubytování, kdy se přes noc jede do Chorvatska, celý den trávíte dle svého uvážení a na noc se jede zase zpět do ČR. Přeji hezký den.

Marcela

Dobrý den,autobus vyjíždí z Prahy přes Brno a pak z Brna přes Slovensko? Nebo jak to je? A je možno zakoupit jízdenku z Bratislavy?

CK České kormidlo

Dobrý den, je mi líto, ale přesnou trasu zájezdu Vám momentálně nejsem schopna sdělit, jelikož se bude tvořit až na základě počtu klientů z jednotlivých svozových míst. Obvykle to ale funguje tak, že se svezou klienti do Brna a odtud se poté jede již základní trasou. Jízdenku z Bratislavy přes nás bohužel zakoupit nelze. Děkuji za pochopení.

Lucie

Dobry den. Chci se zeptat jestli se da jet pouze na obcansky prukaz nebo je potreba pas. Dekuji za.odpoved

CK České kormidlo

Dobrý den, pro cestování do Chorvatska postačí pouze OP. Hezký den.

Roman Šťastný

Dobrý den, patřím mezi stálé klienty a překvapilo mne, že jednodenní výlety za koupáním letos pořádáte ve všední dny (po-st). Je nějaká pravděpodobnost, že se opět objeví tento atraktivní výlet opět přes víkend? Děkuji za odpověď, Roman

Slevomat.cz

Dobrý den, Romane, prozatím nemáme informace o dalších akcích. Určitě doporučujeme nastavit si odběr novinek tohoto obchodníka a tak Vám případná víkendová nabídka neunikne :) Pěkný den, Tibor

Lída

Dobrý den, je prosím možno zájezd pro 2 osoby zaplatit fakturou ze zaměstnaneckého fondu od zaměstnavatele? Lí­da

CK České kormidlo

Dobrý den, ano je to možné, žádný problém. Hezký den.

Tereza

Dobrý den, je tento zájezd tedy vhodný i pro děti? Účastní se ho? Děkuji za info.

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo, ano, zájezd je vhodný i pro děti, kterým nevadí delší cesta autobusem :) hezký den

Marta

Dobrý den prosim Vás,máte zastávku v Hodoníně?

Slevomat.cz

Dobrý den, MArto, nástupní místa na tento zájezd bohužel Hodonín nezahrnují, ale můžete i vybrat z několika nedaleko- např. Brno nebo Mikulov. Hezký den, Klára

Vlasta

Dobrý den,
je prosím možné jet pouze tam a zpět již nikoliv? Samozřejmě myslím za stejnou cenu… Děkuji předem za odpověď.

CK České kormidlo

Dobrý den, ano samozřejmě můžete, jen je potřeba tedy nahlásit to alespoň řidičům, aby na Vás nečekali. Děkuji za pochopení.

Milda

Dobrý den, prosím o info jak velké kapesné doporučujete si vzít sebou? Dekuji

CK České kormidlo

Dobrý den, u tohoto typu zájezdu je kapesné opravdu na uvážení každého klienta. Záleží na Vás, co si v místě budete chtít koupit. Děkuji za pochopení.

Miluše Niklová

Dobrý den zaplatila jsem tři poukazy na jednodenní koupání ale do poznámky jsem nenapsala Slevomat ale termín .Do dnes jsem nedostala žádné pokyny ani potvrzení.Prosím jak mám dál postupovat aby bylo vše uvedeno na pravou míru.Děkuji Niklová

CK České kormidlo

Dobrý den, na Vaše jméno nám do systému objednávka nedorazila, poprosím tedy o vytvoření objednávky znovu, kde již pošlete i kódy voucherů, případně nám je můžete zaslat na email brno@ceskekornidlo.cz a my objednávku vytvoříme a zašleme podklady. Děkuji moc.

gabina

Dobrý den, chtěly bysme jet 2 osoby s nástupem v Brně což je jedna z posledních zastávek. Je možné rezervovat si společná mista v autobuse.. Je to velice důležitě. Děkuji G-

CK České kormidlo

Dobrý den, nemusíte se obávat, klienty z jedné smlouvy usazujeme standardně pospolu. Pouze pokud byste navíc chtěli i konkrétní místa v autobuse, je možné zakoupení místenek za 150 Kč/os. na oba směry. Děkujeme.

Eva Dvořáková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to s cestováním dětí? Jsou sedadla v autobusech vybavena bezpečnostním pásem a popř. kolika bodovým? Lze v autobuse umístit autosedačku? Jednalo by se o přepravu 5 letého dítěte. Je možné autosedačku přes den (strávený u moře) nechat v autobuse? Předem děkuji za odpověď. Přeji krásný den.

CK České kormidlo

Dobrý den, ano všechny naše autobusy jsou vybaveny dvoubodovými bezpečnostními pásy. Do autobusu si tedy autosedačku vzít můžete, není již však kam uchytit. Při cestování autobusem není pro pětileté dítě sedačka povinná. Děkuji za pochopení.

Blanka Stejskalová

Dobrý den, chtěla jsem tedy vytvořit online rezervaci, ale když dám počet osob 5, odjezd Humpolec a datum 30.7. následně spočítat cenu, objeví se znovu zpět tabulka červeně svítící s počtem osob.
A před chvílí jste psali, že volná místa ještě jsou.
Děkuji za pomoc Blanka Stejskalová

CK České kormidlo

Dobrý den, právě jsem zkoušela vytvořit objednávku zájezdu pro 5 osob na Jednodenní koupání v Chorvatsku – ostrov Krk s odjezdem z Humpolce a nezaznamenala jsem žádný problém. Objednáváte zájezd z tohoto odkazu? http://nove.ceskekormidlo.cz/dovolena/leto/5543-chorvatsko-ostrov-krk-jednodenni-koupani-na-ostrove-krk-baska/?persons=&adults=&transport=autobusov%C3%A1&pick_up=&date_from=&nights=0&board=bez%20stravy&skipass=&id_Termin_Ubytovani=

Blanka Stejskalová

Dobrý den, chci se zeptat jestli by bylo volných 5 míst v termínu 30.7. – 1.8., nástupní místo Humpolec.
Děkuji za informaci.

CK České kormidlo

Dobrý den, ano, ve Vámi vybraném termínu jsou ještě volná místa. Můžete si vytvořit rezervaci zájezdu online dle pokynů a zakoupit vouchery. Děkujeme.

Olda

Dobrý den,mám zájem o červencový termín,ale měřím 195cm a v běžném autobuse
vydržím sedět jen na zadním sedadle s nohama do uličky.,je možné toto sedadlo pro mě a přítelkyni zajistit?

CK České kormidlo

Dobrý den, umožňujeme ke všem zájezdům zakoupení místenky do autobusu za 150 Kč/sedadlo. V ceně je doprava tam i zpět. Váš požadavek tedy je možné zajistit.

Veronika Vlasáková

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jsem z Ostravy a chtěla bych tuto nabídku využít pro rodiče jako dárek :-) Můžete mi prosím napsat jestli by byl možný odjezd z Ostravy za kolik kč a v jaké hodině – aspoň přibližně? A tato částka zahrnuje dovoz a odvoz na Krk nebo bude potřeba ještě další výdaje? Předem děkuji za informace Vlasáková

CK České kormidlo

Dobrý den, nástupní místo Ostrava je uvedené u každého termínu tohoto zájezdu. Příplatek je 300 Kč na osobu. Odjezdy bývají cca v 17 hodin. V ceně voucheru je doprava do Bašky a zpět.

Petra Šimková

Prosím kolik je přibližný návrat 3 den do čr? Tipuji dopoledne? Díky

CK České kormidlo

Dobrý den, ano, návrat třetí den je v ranních/dopo­ledních hodinách. Záleží na konkrétním nástupním místě.

Olga Helbichová

Dobrý den, možná to bude znít hloupě, ale je možnost si vzít malého psa s sebou za příplatek…?Děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, je mi líto, ale do autobusu nelze brát vůbec žádná zvířata. V přepravních podmínkách dopravce je uvedeno, že přeprava zvířat je zakázána a v případě, že cestující poruší tento zákaz, je dopravce oprávněn vyloučit jej z přepravy.

Alena

Dobrý den,na KRKU jsou prý krásné vodopády,bude možnost se na ně podívat?

CK České kormidlo

Dobrý den, na ostrově Krk žádné vodopády nejsou. Pravděpodobně myslíte národní park Krka a ten je od Bašky vzdálen cca 300 km.

Tutka Jiri

Dobrý den. Prosím v kolik je odjezd z Brna? Děkuji. T.

CK České kormidlo

Dobrý den, z Brna bude odjezd cca v 21 hodin.

Miloslava Dolíhalová

Kolik hodin trvá jedna cesta? (z Brna)
Děkuji za odpověď. M.D.

CK České kormidlo

Dobrý den, cesta z Brna trvá cca 10 hodin. Přesný čas závisí na aktuální dopravní situaci.

Věra

Dobrý den, jenom poprosím o přesnější popis – pokud bychom jeli 16. 6., v kolik a odkud je odjezd z Prahy? A pak návrat – v kolik z Bašky a v Praze jsme v kolik a kde? Děkuji V

CK České kormidlo

Dobrý den, orientační čas odjezdu z Prahy je v 18:00 hodin z Opatova – ostrůvek u výstupu z metra (směr do centra). Návrat do Prahy bude na stejné nástupní místo cca mezi 9. – 10. hodinou ranní. Čas příjezdu je pouze orientační kvůli dopravní situaci na silnicích a možném zdržení. Čas odjezdu z Bašky Vám na místě sdělí řidiči podle času ranního příjezdu. Musí totiž absolvovat povinnou přestávku.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru