Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celodenní vstupenky pro děti i dospělé do zábavního centra Wikyland

4,5 / 5 WikyLand Modřice  (mapa) 990 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Petra Pospíšilová

Dobrý den, je možné vstupenku využít i v termínech 29.-30.3.2018 tedy na Zelený čtvrtek a Velký pátek? Děkuji

WikyLand

Dobrý den,
ano, je to možné.

Jana B.

Dobrý den,
jak je to s doplatkem za třetí dítě? Chci jít 1 dospělý + 3 děti. Lze doplatit 100,–Kč jako u rodinného vstupného?
 Děkuji

WikyLand

Dobrý den,
Slevomat nabízí určité kombibace. Pokud se do nich „vejdete“, pak je to výhoda pro Vás. pakliže nikoliv, je potřeba využít běžného vstupného. Doplatek 100 kč za dítě je jen k rodinnému vstupnému, abychom nehendikepovali velké rodiny.

Ales Mahovsky

Dobry den mel bych take dotaz zakoupil jsem poukaz 2 dospeli a 1 dite a kdyz by slo s nami jeste 1 dite nad 2 roky kolik bych doplacel o vikendu?
Dekuji AM

WikyLand

Dobrý den,
dítě o víkendu stojí 199 Kč na den.

Heňa Janová

Dobrý den, chci se zeptat, když mám dítě ZŤP, kolik budu platit za sebe jako doprovod a za dítě? Děkuji.

WikyLand

Dobrý den, držitel průkazu ZTP má vstupné za 70 Kč kdykoliv, tedy bez rozdílu zda se jedná o pracovní den či den pracovního klidu. Ostatní platí dle platného ceníku.

T. B.

Dobry den,

Akce wiky jsou vetsinou omezene na vsedni dny. Lze tedy tento voucher vyuzit i o vikendu?

Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, ano voucher lze využít i o víkendu v časech otevírací doby a ty jsou 9–19 (SO,NE). Hezký den, David. :-)

Petr

Dobrý den,

jak dlouho bude tato akce ještě na slevomatu?

WikyLand

Dooobrý den, na tuto otázku by měl reagovat Slevomat, který akci poskytuje. Obecně Vám mohu napsat, že akce se opakují a vždy je v nabídce určitý počet vstupenek, který je pro slevněný prodej uvolněn. Váš WIKYLAND

Lenka Ulmanová

Dobrý den, zaplatila jsem rodinné vstupné a žádný voucher mi na mail pořád nedošel. Jak můžu postupovat, popř jak dlouho od zaplacení online kartou mám čekat. Velmi Vám děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, vouchery jsem Vám poslala na e-mail znovu, tak snad se už nikam nezatoulaly. Kdyžtak ještě raději zkontrolujte Spam. Krásný den, Míša :-)

Richard

Dobry den
Je mozne listok zakupit aj zo Slovenska? Teda eurami?
Dakujem

Slevomat.cz

Dobrý den, Richarde, pokud budete platit online kartou, neviděla bych v tom problém. Banka si cenu převede. Hezký den Jana

Nikola

Dobrý den,
jaké koupit vouchery, pokud chceme jít s dětmi (2,5 roku a 9 měsíců)?
Jeden z rodičů by nešel na hrací plochu vůbec a druhý by pouze dohlížel na starší dítě.

WikyLand

Dobrý den, děkujeme za váš dotz. Dítě ve věku 9 měsíců má vstup zcela ZDARM, pro něj tedy vstupenka naní vůbec potřeba. Potřebujete tedy vstupenku pouze pro starší dítě a Vás rodiče, jednoho či dva, to už je na Vás. Pěkný den.

David Cupák

Dobry den,je mozne koupit rodinne vstupne 2+2 i kdyz budeme dva chlapi a dve deti,tzn.ze nejsme rodina?
Děkuji Cupák

WikyLand

Dobrý den,
teoreticky nikoliv, prakticky to však řešit nebudeme, tedy ano :-)

Pavlína Vojancová

Dobrý den, píšete, že dospělí, kteří nepožadují být na hrací ploše cenu neplatí, ale v nabídce taková to nabídka není. Chtěla bych jen vstupenky pro 2 děti, co mám vybrat? Děkuji Vojancová

WikyLand

Dobrý den, ano, je to tak, rodiče, kteří nechtějí pobývat s dětmi na hrací ploše v zábavním centru Wikyland platit nemusí. Tato skutečnost však nemusí korespondovat s nabídkou Slevomatu. Je poté otázkou Vašeho propočtu, co Vám vyjde finančně lépe. Tedy slevněné vstupy přes Slevomat nebo běžné vstupné pouze pro děti přímo ve Wikylandu.

Kateřina

Dobrý den, byli jsme v podobných parcích, ale u vás ještě ne, chtěla bych se zeptat, plánujeme návštěvu já a manžel se 2 dětmi, ale je jim už 7 a 10, tak nevyžadují náš stálý dohled – stačí koupit tedy vstup 1+2 děti s tím, že pokud by se stalo, že by třeba mladší dítě požadovalo náš vstup na hrací plochu z důvodu třeba dohledu, a manžel by zůstal v kavárně, není tedy nutné kupovat vstup 2+2? Děti mají volný pohyb, po celém areálu, tak budou-li něco potřebovat, můžou si k nám kdykoliv odběhnout a stačí, bude-li mít 1 rodič koupen vstup na plochu v případě potřeby? Děkuji.

WikyLand

Dobrý den, odpovíme býstižně :-) ANO
Je to přesně tak jak píšete. Děti pohyb všude v ceně, rodiče mají možnost dohledu z restaurace či kavárny, vstupenks 1+2 je pro Vás zcela dostačující:-) Váš WIKYLAND

Eva Beránková

Dobrý den, pokud je sourozenci 2 roky a 2 měsíce v době návštěvy, má vstup zdarma nebo musím zakoupit poukaz 2 děti + 1 dospělý? Nevím, zda je vstup zdarma do 2 let včetně nebo do 1,99. Děkuji.

WikyLand

Dobrý den, budu k Vám upřímný, protože si myslím, že se tu a tam řeší věci nesprávně. Do zábavního centra mají vstup ZDARMA děti do 2 let. Z toho plyne, že jakmile dítě 2 roky má, tak již vstup zdarma nemá. Na druhé straně, nikdo, tedy ani my nebudeme zkoumat, zda Vaše dítě již 2 roky mělo, či nemělo, resp. zda jsou mu 2 měsíce před druhými či 2 měsíce po druhých narozeninách. Věřím, že z mé odpovědi si již dovodíte odpověď.

Tomáš

Dobrý den, pokud využiji voucher přes týden, tak je cena voucheru stejná jako o víkendu? Protože původní ceny jsou kalkulovány z vyšších víkendových a sleva pak tak úplně neodpovídá v případě návštěvy PO – PÁ

WikyLand

Dobrý den, toto je otázka spíše na samotný Slevomat, který akci nabízí. Za WIKYLAND mohu napsat, že voucher je za danou cenu možno uplatnit kdykolv v době jeho platnosti bez ohledu na den. Váš WIKYLAND

Kristýna

Dobrý den, pokud by jsem koupila rodinné vstupné a požadovala bych vstup na zpoplatněnou hrací plochu, kolik bych doplácela za obě dospělé osoby? Děkuji za odpověď.

WikyLand

Dobrý den, pakliže si zakoupíte rodinné vstupné, tedy vstupné pro 2 dospělé osoby a 2 děti, pak máte volný vstup do všech částí zábavního centra. Naopak, pokud sama na hrací plochu nechcetem stačí si zakoupit vstupenk pro děti, protože u nás rodiče platit nemusí a mohou využít vrchní kavárnu a restauraci, odkud mohou své děti pohodlně sledovat. Váš WIKYLAND

Alena

Dobrý den. Když zakoupím poukaz 1 dítě + 1 dospělý, je možné ho v reálu uplatnit pro 2 děti?
Děkuji.

WikyLand

Dobrý den, taková možnost samozřejmě není. Vstupné za rodiče je jiné než je cena vstupného pro děti. je nám líto, ale taková možnost není přípustná. Váš WIKYLAND

Pavel Klang

Dobry den, pokud jsem se dobre dival, tak rodinne vstupne je 2 dospeli a 2 deti. Normalne lze k rodinnemu vstupnemu dokoupit dalsi dite za 100Kc. Je to prosim mozne i v pripade voucheru? Napriklad tak, ze na pokladne predlozim voucher a za 100Kc doplatim treti dite?
Diky PK

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, ano, přesně jak píšete. V případě větší rodiny je každé další dítě účtováno částkou 100 Kč. Děkujeme za dotaz, hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru