Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Sbohem, kazety: Přepis 120minutového videa z VHS na DVD

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Martina Szabová

Dobrý den,

Mám 9 kazet z videokamery (myslím VHS-C). Ale bohužel nemám ponětí kolik hodin na nich může být. Bohužel už je ani nijak nepřehraji, dalo by se to nějak vyřešit? Děkuji

Videotech.cz

Dobrý den,
určitě můžeme kazety přehrát na DVD a uvidíme podle času, kolik voucherů bude třeba.

Zuzana Wetterová

Dobrý den,VHS už jsem u vás s úspěchem měla,ale chci se zeptat,jestli by bylo možné přepsat na DVD také kazety z videokamery Hi8?Mám jich asi 20 po 90min.Jaké bych případně měla zakoupit vouchery?Děkuji za odpověď,Wetterová

Videotech.cz

Dobrý den,
ano tyto kazety Vám také převedeme. Vouchery kupte podle podle celkového času kazet.
Děkujeme.

Helena

Dobrý den. Převádíte jen na DVD? Raději bych na Flash disk nebo HDD.
Děkuji. S pozdravem H.Š.

Videotech.cz

Dobrý den,
vždy nejprve převádíme na DVD. Potom je samozřejmě možné DVD zkopírovat na HDD.

Lucie L.

Dobrý den,
když se videa z vícero VHS vejdou do 120 min. stačí mi voucher za 149 Kč? Děkuji. S pozdravem

Videotech.cz

Dobrý den,
ano stačí.

Kateřina Novotná

Dobrý den, kazet s domácím videem mám 22. Ráda bych je nechala převést na DVD nebo USB. Nejsem z Prahy, tak bych poslala poštou. Vztahovala by se na toto množství sleva? Prosím o odpověď, jak mám postupovat.
Děkuji KN

Videotech.cz

Dobrý den,
můžete si zakoupit vouchery po 5 DVD, které jsou levnější nežli voucher na 1 DVD. Kazety k nám poté můžete samozřejmě zaslat poštou na naši adresu.
Děkujeme.

Katka

Dobrý den,
je možné přetočit jen určité pasáže kazet? Např. 3× 20 minut z každé jiné VHS?
Moc děkuji,
 K.

Videotech.cz

Dobrý den,
pokud budete vědět, kde pasáže najdeme, tak ano.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru