Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Velký úklid: Čištění koberců a sedaček od špíny a roztočů

4,0 / 5 Hezky Uklizeno Praha - Nusle  (mapa) 10 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Eva

Dobrý večer, potřebijeme vyčistit jen cca 5m2 koberec, ale je asi víc než běžně znečištěný (dětský pokoj) a dva sedáky (jeden kus se zády) ikeáckého křesla poangu – jeden voucher je v pohodě, že? Děkuji

Hezky Uklizeno

Dobry den, ano , voucher na cisteni a doprava.

Zuzana Hrubcová

Dobrý den bydlím v ulici Farského, na Praze 7.
V této ulici je modrá zóna ale 100 odhad se dá parkovat za kostelem na Strossmayerovo náměstí (zelená a oranžová zóna) a nebo na hlavní ulici (Dukelských hrdinů – oranžová zóna) za poplatek.. Mohu v tomto případě využít vaše služby? Chtěla bych vyčistit jeden gauč.

Hezky Uklizeno

Dobry den.
Ano muzete.
Dekujeme.

Martina Malá

Dobrý večer,

mám 3místnou sedačku a 15m2 koberce. Stačí mi jeden voucher? Sedačka se nedá rozkládat.

Pokud nestačí, kolik je doplatek za koberec?

Martina

Hezky Uklizeno

Dobry den, voucher + doplatek 200,– a vycistime vše.

Elena

Děkuji za reakci. Ale ještě mám otázku. Když si tedy nechám vyčistit sedací soupravu složenou a boky a zadek sedací soupravy? Kolik je doplatek? Také jak za rozloženou sedací soupravu 300.-Kč nebo méně?

 Elena

Hezky Uklizeno

Maximalne 300,– za vse, záleží na stupni znečištění.
Je potřeba se na to podívat na miste.
Pokud to bude jen minimálně znečištěné, muze to byt i 150,–

Elena

Koukám na vaší nabídku. Voucher stojí 449.-Kč. Pokud budu chtít vyčistit i boky a zadek sedačky 5 míst, tak plus 300kc a doprava 100.-Kč. Chápu to tedy dobře, že celkem zaplatím částku 849.-Kč?

Dále voucher platí na složenou nebo rozloženou sedací soupravu? Pokud na složenou, tak kolik se doplácí za rozložení?

Hezký večer,

 Elena

Hezky Uklizeno

Voucher plati na složenou ale v případě doplatku 300,– na místě, Vam vycistime boky , zadek i rozloženou sedačku.

Martina

Zdravím,

mám podobný dotaz. Chtěla bych vyčistit i boky sedačky. Kolik je doplatek? A když se rozhodnu odstavit sedačku a vyčistit i zadek, kolik je doplatek za zadek?

Hezký den

Hezky Uklizeno

Dobry den, za oboje max 300,–

Radka Škodová

Dobrý den,

pokud mám sedací soupravu rozkládací, kolik se připlácí k voucheru? A pokud budu chtít vyčistit i boky sedací soupravy a zadek, kolik se také doplácí?

 Děkuji

Hezky Uklizeno

Dobry den, na miste max 300,–

Martina Malá

Díky za odpověď. No to si teda raději zakoupím voucher u vaší konkurence, která teď inzeruje na slevomatu a po položení dotazu mi to vyčistí v rámci jednoho voucheru.

Sice jste o 50.-Kč levnější na voucheru, ale pak ty doplatky (a né jen u mě, ale to co tady čtu)?? Tak to vyjde u vaší firmy dráž.

Martina

Hezky Uklizeno

V poradku, dekujeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru