Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Mlsejte zdravě: prémiové směsi oříšků a ovoce od Living Spoon

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

klient

Dobry den, opravdu jsou v kazde smesi arašídy, zadna není čistá? Máme zkušenost napr. ze supermarketů, že se směsi míchají právě s arašídy, protože je to levné a arašídů tam můžete dát více, nikdo to nepozná? Přitom většina lidí je na arašídy alergická. Praktikujete tedy to samé, že do všechno přimícháváte arašídy?

Living Spoon

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ve směsích je vždy mix ořechů – vlašská jádra 100% půlky. Vlašský ořech loupaný a arašídy. Pokud nechcete arašídy doporučuji si koupit jednodruhové balení ořechů vlašský nebo lískový ořech + sušené ovoce které máte rád a doma si to v misce sesypat v poměru který vám vyhovuje. Bohužel všechny naše mixy obsahují arašídy. Přeji pěkný den. Váš Living spoon

Pája

Dobry den, dnes 6.2. jsem si chtěla objednat zboží a bylo uvedeno že zásilka dorazí až 19.2.chtěla jsem to k Valentýnu takže jsem objednávku zrušila, opravdu to posíláte tak pozdě a za dopravu 150 kč ?

Living Spoon

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Obvykle z 99 % posíláme ihned. To znamená od objednávky to máte do 2 dnu doma. Termín který máme uveden v akci je termín když nám nějaký výrobek dojde a my musíme navařit nové. Ale v tomto případě to nehrozí. Pokud objednáte ještě dnes tak zítra posíláme :-) Pěkný den. Váš Living spoon

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru