Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vyhlazení či úprava mimických vrásek v obličeji botoxem

4,7 / 5 Medicalcentrum Jamarti Praha Praha - Krč  (mapa) 100 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Ester

Dobrý den,dá se voucher doplatit na pobočce.Nevim kolik bude potřeba :-) Ráda bych se první domluvila :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Ester, pokud myslíte na pobočce Slevomatu v Karlíně tak ano, tady můžete voucher zaplatit. Na pobočce Medicalcentrum to nelze. Pro domluvení se můžete využít telefonní číslo centra 777 299 699. Pěkný den, Tibor

Marcela

Dobrý den,dostala jsem dárkovou kartu Slevomatu. Chtěla bych ji využít na odstranění vrásek. Jak postupovat při placení voucherů. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, pokud máte přednabitou dárkovou kartu v určité hodnotě, můžete si její hodnotu nabít na svůj účet zde: https://www.slevomat.cz/darkovy-poukaz/uplatnit. Poté při placení zakliknete využít kredity a od ceny voucheru se Vám odečte částka v kreditech. Krásný den, Tibor

Miloslava Baďurová

Dobrý den,
v případě zakoupení voucheru na odstranění vrásek kolem očí,mi stačí jeden voucher? děkuji M.J.

Slevomat.cz

Hezký den, paní Baďurová,

ano, v rámci voucheru máte aplikaci botulotoxinu na vrásky v okolí očí (zevní oční koutky).

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Markéta Křížová

Dobrý den, lze touto metodou řešit i kolmé vrásky nad horním rtem? Děkuji za reakci, Markéta

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobrý den Markéto,

bohužel tato oblast v rámci této akce v nabídce není. Zavolejte přímo panu doktorovi a domluvte se na případném individuálním přístupu – tel. 777 299 699.
Hezký zbytek neděle

Vaše Jamarti

Alena

dobry den asi hloupý dotaz ale chtěla jsem se zeptat:před týdnem jsem byla jinde na botoxu,chtěla jsem glabelu ale myslím si že pan doktor mi to dal jinam do čela protože glabelu mam pořad jak harmoniku…je možne to opakovat co nejdříve a nečekat tři měsíce

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobry den Alenko,

ano, je možné opakovat jiz nyní. Pro bližší informace volejte 777 299 699.

Hezky den

Jamarti

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobrý den, vydržte aspoň 2 týdnů po aplikaci . Pokud furt nebude fungovat lze to opakovat kdykoliv . Nemusíte čekat . Děkuji.Jamarti

zdenka williamson

Dobry den,
chtela bych se zeptat, jestli byste nemeli volno tento ctvrtek nebo patek. Neziji v CR a jsem tu jen na skok. Predem dekuji za odpoved.
 Zdenka

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobrý den. Prosím pro objednání nam zavolejte nebo přes mail . Děkuji
Jamarti

Hanka Bukovská

Je tento zákrok vhodný i pro člověka, který má autoimunitní onemocnění? děkuji

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobry den Hanko, tento zákrok pro takovou osobu bohužel vhodný není.

S přáním hezkého dne

Jamarti

Jana

Dobrý den, kolik jednotek je ve voucheru a jaký botox používáte?
děkuji hezký den.

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobrý den. Používáme dysport , 40 jednotek dyportu na každou oblast což je 120 jednotek toho normálního botoxu . Mějte se hezky . Jamarti

Daniella

dobry den , kolik jednotek je za danou cenu . ?
pokud bych odhadla mnozstvi spatne a maminka potrebovala vice je mozne na miste za tutez cenu dokoupit ?
chtela bych to jako darek , budete mit volno uz na toho 23.2 ? dekuji Daniella

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobrý den, na každou oblast . Glabela , čelo nebo kolem oči je třeba 1 voucher.pro termín nám zavolejte . Dekuji, jamarti

Dara .

kdo prosím provádí zákrok? Mohu poprosit jméno lékaře?

Medicalcentrum Jamarti Praha

MUDr. Abed Jamal. Dekuji

Zuzana

dobrý den,
na čelo a glabelu potřebuji 2× vouchery? Je možnost parkování ? nejsem s Prahy

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobrý den, ano je třeba 2 vouchry, parkovat lze před polikliniku bez problému . Mejte se hezky

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru