Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tvrzené sklo a pouzdro pro telefony LG, Microsoft, Nokia, Samsung, Sony či Xiaomi

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka Zetková

Dobrý den, mám telefon Samsung Galaxy J5 2017 a chtěla bych se jen ujistit, že mi bude pasovat sklo, když vyberu na Samsung Galaxy J5 2017 J530.
Předem děkuji za odpověď,
 Lenka

AZ-Mobily

Dobrý den,

ano, bude pasovat.

J. Hájek
AZ-Mobily

Martin P.

Dobry den mam samsung j3 330fn jake sklo a pouzdro bude sedet na tento model?

AZ-Mobily

Dobrý den, jedná se o model Samsung J3 2017.

J. Hájek

Tomáš Kubík

Dobrý den, mám Xiaomi Redmi Note 5A prime, oproti klasické 5A které zde nabízíte má ale čtečku, nabízíte tedy i variantu pro 5A prime?

AZ-Mobily

Dobrý den,
připravujeme do nové akce.

J. Hájek

Květa Málková

Dobrý den,mam telefon samsung G531F jaké ochrané sklo s krytem si mohu zakoupit ? V nabídce máte jen G530. Děkuji.

AZ-Mobily

Dobrý den, G531f a G530 je stejný model, můžete tedy zvolit tuto variantu.

J. Hájek
AZ-Mobily

Dena

Dobrý deň, mám telefón Samsung Galaxy J3 (2016), číslo modelu SM-J320F. Presne tento model v ponuke nemáte, môžete mi prosím doporučiť, ktorý typ mi bude pasovať? Ďakujem

AZ-Mobily

Dobrý den,

v nabídce naleznete Kompletní ochrana pro Samsung Galaxy J3 J320.

Díky

J. Hájek

Jana

Dobrý den,mohla bych poprosit přesný rozměr skla na sony xperia XA1?
Moc děkuji

AZ-Mobily

Dobrý den,

rozměry jsou 139*59mm

J. Hájek
AZ-Mobily

Radomila Dosoudilová

Dobrý den, prosím o radu jaké sklo na Samsung GT-18200N. Děkuji Radka D.

AZ-Mobily

Dobrý den, můžete použít sadu pro Samsung i8190 (S3 mini)

J. Hájek

Petr

Dobry den,
chci si koupit sklo na mobil xiaomi mi A1 – je vyprodáno. Bude ještě v prodeji?Děkují s pozdravem Petr.

AZ-Mobily

Dobrý den,

ano, mělo by být ještě v průběhu dnešního dne opět k dispozici.

J. Hájek
EDIT: Nabídka je již dostupná.

Filip

Dobrý den, nevím jestli si ze mě neděláte srandu. Poudro velmi tenké se špatnými prolisi. Z číny za 30kč nesrovnatelná kvalita. Sklo? Tragedie. Jen tento rok jsem aplikoval 20 skel na různé telefony ale toto? Kolem dokola displeje je jedna velká bublina. takovéto skla byly tak dva roky zpět na trhu. Dnes když koupite sklo, odmastíte a vysušíte tak přiložíte a víc se nestaráte. Kvalita skla a pouzdra katastrofa. Doporučuji vyměnit dodavatele.

AZ-Mobily

Dobrý den,

tloušťka pouzdra je 0,3mm, jak je uvedeno v popisu akce. S kvalitou skel nemáme problém. Můžete nám prosím vyfotit problém skla a pouzdra a poslat spolu s číslem objednávky na náš mail, abychom mohli reklamaci dořešit?
Díky

J. Hájek
AZ-Mobily

Kateřina Kubánová

dobry den,mete nejakou ochranu pro tel prestigio grace r7?

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko, momentálně, zde na Slevomatu, nabídka pro tento typ telefonu není. Hezký den Jana

AZ-Mobily

Dobrý den,

bohužel pro tento model nemáme v nabídce.

J. Hájek
AZ-Mobily

Jitka

Dobrý den,
prosím o sdělení rozměru tvrzeného skla na telefon Samsung Galaxy A5 2016.
Děkuji za odpověď.

AZ-Mobily

Dobrý den,

65×138mm

Díky

J. Hájek
AZ-Mobily

Hana

Dobrý den, potřebovala bych sklo a obal na telefon Xiaomi Redmi Note 5A Prime. Která sada bude sedět? Máte na výběr 2, ale nevím, jaký je v nich rozdíl. Děkuji H.J.

AZ-Mobily

Dobrý den, na Váš telefon prozatím sklo a obal nemáme v nabídce. Pokusíme se zařadit do další akce.

Díky

J. Hájek
AZ-Mobily

JP

Vedení Slevomatu,

Zopakujte si chemii.

Pro ostatní – Důvod pro odstoupení od smlouvy nebo požadavek slevy a nahradí nákladů na reklamaci – PVC není silikon.

 JP

Slevomat.cz

Dobrý den,

děkujeme za upozornění. V textu jsme popis upravili podle instrukcí prodejce. Jako poděkování za Váš postřeh jsem Vám nyní připsala 50 kreditů. Jejich platnost je až do 30.3. 2018. Udělejte si za kredity radost :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Lucie Gaborcikova

Dobry den chci si prosím koupit sklo na mobil xiaomi mi A1 takovy mam mobil ale co to je to X za lomítkem co pišete,předem za odpove děkují s pozdravem Lucie

AZ-Mobily

Dobrý den,

sada Vám bude na Xiaomi Mi A1 pasovat.

J. Hájek
AZ-Mobily

Martina Broskevičová

Dobrý den mám telefon Samsung J5 2017.V nabídce je J52017 J530 bude to sedět na můj telefon. Děkuji za odpověď a přeji hezký den

AZ-Mobily

Dobrý den,

ano, bude pasovat.
J. Hájek

Jiří Fanta

Dobrý den, sklo je na redmi note 4 ve verzi Global? Je v nich rozdíl… Děkuji

AZ-Mobily

Dobrý den,

ano, je určen pro vezi Global s CZ LTE.

J. Hájek

Jana

Dobrý den,sklo na Samsung S7edge-je rovné nebi zahnuté? Děkuji za odpověď, Jana.

AZ-Mobily

Dobrý den,

v akci je rovné sklo, 3D sklo naleznete na našem webu zde:
http://www.az-mobily.cz/3D-tvrzene-sklo-Samsung-S7-Edge-transparentni-d284.htm

J. Hájek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru