Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

1600g lahodný medový dort pro sladší den celé rodiny

4,8 / 5 Maxi Chlebíčky Praha - Krč  (mapa) 178 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Michaela

Dobrý den,
na objednávce máte poslední datum vyzvednutí 23.2. Chtěla bych medovník vyzvednout tento pátek, 2.3.2018, mezi 15:00–15:30 hod. Je to prosím možné? Další dotaz je ohledně platby – lze zaplatit medovník na pobočně na Budějovické? Ideálně rovnou při převzetí, případně zítra ráno/dopoledne (1.3.). Pokud ano, mám objednat přes Slevotel a pak Vám zaplatím na pobočce hotově/kartou?
Předem děkuji za zprávu a přeji pěkný den.
Michaela

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, tento pátek je 23. 2. 2018 až ten příští je 2. 3. 2018. Nicméně tento medovník je potřeba vyzvednout opravdu 23. 2. 2018 a zaplatit se dá pouze přes nás (kartou online). Hezký den Jana, Slevomat.

Monika Fryjova

Dobrý den, nelze mi zaplatit platebním převodem, o medovnim mám zájem, co mohu pro to udělat? Ke možné mi zaslat ma email platební podminky, následně ihned zaplatil. Medovnik bych chtela vyzvednout 9.2. Předem děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, platba převodem není možná a to z důvodů čekání na platbu. Převod trvá 2 až 3 dny. Platit můžete online kartou, přes peněženku Masterpass nebo přes službu Twisto. Pokud byste zvolila platbu přes službu Twisto, voucher dostanete ihned a platbu provedete do (za) 14 dní převodem nebo kartou. Potřebné informace k platbě by Vám přišli na email. Nebo pokud jste z prahy se můžete stavit k nám na náš stánek v OC Nový Smíchov, kde můžete zaplatit kartou na místě. Hezký den Jana

Jsn Vopat

Proc nelze platit bankovnim prevodem?

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Vopate, bankovním převodem to nelze z toho důvodů, že se jedná o termínovanou variantu a penízky jsou tedy potřeba hned. Bankovním převodem to trvá 2–3 dny. Hezký den Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru