Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zdravé BIO potraviny plné vitamínů: polévky, vývary i pyré od Living Spoon

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petra Adamcová

Dobrý den, už několikrát jsem u vás nakupovala a vždy jsme byli moc spokojeni. Vždy jsem si vyzvedla zboží na provozovně – jsem z Trutnova. U polévky mi teď tato varianta nejde nastavit. Bylo by možné koupit 6× bio polévku krouhanku 560 ml a vyzvednout si ji přímo na pobočce? Předem děkuji. P. Adamcová

Living Spoon

Dobrý den paní Petro, děkujeme za Váš dotaz.
Nastavit by to mělo jít. Kontaktujte prosím podporu Slevomatu s dotazem a my uděláme totéž. Myslím, že se jedná o technickou chybu kterou odstraníme. Během dneška by to mělo být OK. Pokud by tak nebylo, napište nám prosím znova. Vaříme s láskou. Váš Living spoon

Adéla Tyšerová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je dlouhá expirace u prodávaných produktů. Předem děkuji za odpověď.
Adéla Tyšerová

Living Spoon

Dobrý den paní Adélo, děkujeme za Váš dotaz. informaci najdete u každého produktu konkrétně. Koukněte do specifikací produktu. Ale obecně se jedná o expiraci na podzim 2018. Vaříme s láskou. Váš Living spoon

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru