Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Komentovaná prohlídka Terezína: pevnost, bývalé ghetto i výstava na půdě

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Jan Kotlej

Dobrý den, mám za to , že prohlídka Terezína by měla být zdarma, lidé by měli vědět jaká zvěrstva se páchala a vzít si z toho ponaučení, mnoho lidí by rádo toto viděla a vzalo si z toho to co je to nacismus (fašismus). Určitě nejsem sám kdo s tímto názorem bude souhlasit.
Jan Kotlej.

Terezínská půda

Dobrý den. Bohužel tyto instituce Ministerstvo kultury nepodporuje jako třeba Německu, kde je vstupné zcela zdarma a proto se v Čechách musí hradit vstupné. Já např. jsem dnes dělal přednášku na Židovské obci v Teplicích, kde jsem prezentoval nové objevy z Terezínské půdy, na čem stále pracuji a vše zcela zdarma. Vzal jsem si v práci volno a jel tam, protože to shledávám důležité..... je to spíš charita. Během mé celodenní prohlídky Terezína jsou vstupy do dalších muzeí, průvodci atd ..a není to jako prohlídka zámku na hodinku a další prosím…, kdybyste měl nějaké dorazy, klidně zapiště, zavolejte..není problém. A Váš názor chápu..

Lenka

Dobrý den, pokud by nás bylo celkem 6 z toho dvě děti 15 let jim je letos v únoru, a jeli by jsme v červnu / červenci budou už děti platit jako dospělý ? děkuji za odpověď

Terezínská půda

Dobrý den. Děti platit nemusi:)
Lukas

Tereza Korabova

Dobry den,
je toto mozne uplatnit i na prohlidky v anglictine ? Ci pouze v cestine.
 Dekuji

Terezínská půda

Dobrý den, dělám prohlídky i v němčině. V angličtině bych to taky nejak dal, ale nebylo by to ono. Mohl bych vzit kolegu na překlad. Muselo by to ale být mimo tyto datumy.Lukas

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru