Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zamilované hrnečky a plecháčky s vašimi jmény

4,9 / 5 AHOME 293 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Teri

Dobrý den, chystáte opět nabídku plecháčků? Děkuji

Ahome

Dobrý den,
v současné době bohužel ne, plecháčky najdete na našich stránkách.

Přeji Vám pěkný den

AHome.cz

Alena Vávrová

Dobrý den, budete zase, prosím, mít akci na White kolekci? Např. na hrnečky „Dobré ráno, dědečku?“. Děkuji za informaci. Alena

Ahome

Dobrý den,

děkujeme za zájem, akci na White kolekci bohužel v dohledné době neplánujeme.

Přejeme Vám pěkný den

Jitka Pazderová

Dobrý den, můžu dát na hrníček s vlastním textem dát i delší text, nebo jen dvě jména? Případně jak dlouhý ve znacích? Děkuji.

Ahome

Dobrý den,
nemusí být pouze jména, nicméně text by měl být opravdu kraťoučký, aby se vešel do obrázku, byl čitelný a vypadal pěkně.
Přejeme Vám pěkný den

Alan

Dobrý den, mohl bych se zeptat, jak si vyberu motiv plecháčku, po odklikání objednávky se rovnou dostanu k internetovému bankovnictví a tím pádem nemám možnost vybrat si motiv. Děkuji mockrát. Alan

Slevomat.cz

Dobrý den, Alane, výběr plecháčků provádíte až po zakoupení vchoucheru na stránkách partnera. Odkaz Vám vkládám níže. Celý postup je napsán zde:
JAK OBJEDNAT ZBOŽÍ:
Po zakoupení voucheru přejděte buď do kolekce hrnečků nebo plecháčků pro zamilované.
Přidejte si variantu do košíku* a v košíku zadejte do pole Slevový kupón** číslo voucheru. Formu platby nastavte na bankovní převod a zaplatíte pouze cenu za poštovné.
Dokončete objednávku.
Poštovné není zahrnuto v ceně a je potřeba jej zaplatit zvlášť.



Hezký den Jana


 http://www.ahome.cz/zamilovane

Petrovna

Dobrý dne,
vztahuje se tato nabídka a voucher také na plecháček s nápisem „Krásného Valentýna Lásko“ ?

Ahome

Dobrý den,

ano, na všechny plecháčky ze Zamilované kolekce.
Přejeme Vám pěkný den

AHome.cz

Michaela

Dobrý den,

mám zakoupeny dva vouchery. Chápu, že mám zadat kódy do poznámky, ale chci se zeptat jakou formu platby mám zvolit? Když se cena nevynuluje po zadání kódů do poznámky? Potřebuji zaplatit pouze poštovné, a ne znovu plecháčky.

Děkuji za odpověď

Ahome

Dobrý den,

prosím zvolte platbu převodem a zaplaťte pouze cenu za poštovné. Děkuji.

Přejeme Vám pěkný den

AHome.cz

Jolana Mosleh

Dobrý den, po zadání kódu z voucheru do pole Slevový kupon se mi cena za zboží neodečítá, pořád mi tam zůstává cena za hrnek + poštovné. Děkuji za odpověď

Ahome

Dobrý den,

prosím zkuste zkopírovat kód znovu. Pokud problém přetrvá, kontaktujte nás na mailu info@ahome.cz
Přejeme Vám pěkný den

AHome.cz

Dagmar

Dobry den,

je dana cena platna i pro vlastni text na pkechacku? Dekuji.

Ahome

Dobrý den,

ano, cena je stejná i pro plecháčky s vlastním jménem.
Přejeme Vám pěkný den

AHome.cz

Lucie

Dobrý den, mám stejný dotaz jako MaLka, mám stejný problém, nelze mi vložit dva kódy k uplatnění, aniž bych musela udělat dvě objednávky, Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, v případě objednávky více kusů vložte všechny kódy voucherů do poznámky při vytváření objednávky, ne do pole Slevový kupón (tam opravdu nejde zadat více kódů). Poté se vám již vše podaří objednat jak si představujete. Krásný den, Tibor

MaLka

Dobrý den,

koupila jsem dva plecháčky, a dle Vašeho návodu jsem postupovala a v košíku jsem chtěla uplatnit dva vouchery, abych obdržela oba plecháčky v jednom balíku. Nejde mi vůbec uplatnit dva vouchery, jen jeden a též se mi nechce platit zbytečně dvě zásilkovny. Tak jak mám tedy postupovat? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, MaLko, děkujeme za upozornění. V případě objednávky více kusů vložte všechny kódy voucherů do poznámky při vytváření objednávky, ne do pole Slevový kupón. Takto si to poté již obchodník zpracuje :) Krásný den, Tibor

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru