Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Maca, guarana nebo čistý vitamin C a magnesium pro vaše zdraví

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Aneta N.

Děkuju za obšírnou a nicneříkající odpověď. Mně šlo ale o složení výrobku. U 100% vitaminu C je jasné, jaké je složení. U „hořčíku“ mi toto ale jasné není a nikde jsem složení nenašla.
Děkuju za upřesnění.

Darka Company s.r.o.

Jedná se o 100% Chlorid horečnatý hexahydrát.

Aneta N.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co je to vlastně ten „hořčík“? Měla jsem za to, že se jedná o stříbrolesklý kov. Také nějak nerozumím tomu, jak může čistý chemický prvek obsahovat mořské minerály.
Děkuju za vysvětlení.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aneto, hořčík patří k nejdůležitějším minerálním prvkům v našem těle, který hraje důležitou roli v řádově stovkách nejrůznějších reakcí v metabolismu lidského těla. Je součástí mnoha enzymů podílejících se na metabolismu energie, syntézy proteinů a DNA. Ale máte pravdu, že toto označení nese i chemický prvek, který je stříbřitě bílý, lesklý a poměrně měkký kov.

V této nabídce se mluví, ale o doplňku stravy, který napomáhá našemu organismu.
Jako zajímavost na závěr lze zmínit, že latinské jméno hořčíku, magnesium, je odvozeno od řecké oblasti Magnesia v Thesally, kde hořčík k léčbě využívali, již staří Řekové.
Hezký den Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru