Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Letecky na Korfu: 7 nocí v hotelu s bazénem a polopenzí, 100 m od pláže

4,0 / 5 CK Kovotour Plus Korfu - Řecko (mapa)

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Vlaďka

Dobry den, kolik by to stalo pro me a meho 13-leteho syna v cervenci?
 Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Vlaďko, ceny v červenci se liší podle toho, který termín si vyberete a jsou v rozmezí 14 390 až 15 490 korun. Třináctileté dítě platí stejně, jako dospělý. Přeji Vám krásný pobyt, Klára

Jana

Já mám jiný dotaz, související s tou peckou. Za co prosím platí infant 7 tisíc korun? Leteckou přepravu má zdarma, resp. za cca 300 Kč. V hotelu dle zahraničních serverů také nedoplácí. Předpokládám, že si účtujete zbytek za transfer, nebo? Děkuji.

CK Kovotour Plus

Dobrý den paní Jano,

děkuji za upozornění na překlep infant (neboli dítě do dvou let) platí 990 Kč

Přeji Vám hezký den Tomáš Roman

123 456

Tomu říkám „pecka sleva“, celých 500Kč sleva :-D

CK Kovotour Plus

Dobrý den, sleva 500 Kč na osobu v prvním termínu je pecka :-) v jiných termínech jsou slevy i vyšší např. 1146 Kč na osobu.
Přeji hezký den Tomáš Roman

Kapitán Morgan

Dobrý den, pokud poletíme 2 dospělí se 2 dětmi je cena za každé dítě do 12 let 9990,–?
 Děkuji

CK Kovotour Plus

Dobrý den, v tomto hotelu jsou k dispozici pouze pokoje s jednou přistýlkou, prosím kontaktujte naše callcentrum a připravíme Vám jinou nabídku přesně dle Vašich požadavků.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den Tomáš Roman

Daniela Češpivová

Dobrý den, jsem samoživitelka a chtěla bych poprosit o slevu na 13 leté dítě. Jely by jsme dvě. Děkuji moc. Mohla bych poprosit o informaci o pláži? Děkuji Češpivová Daniela

CK Kovotour Plus

Dobrý den paní Češpivová,
tato nabídka zde na Slevomatu je již zvýhodněná, ale velice rádi Vám připravíme jinou nabídku přesně dle Vašich požadavků, neváhejte nás kontaktovat na naše callcenturm.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den
Tomáš Roman

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru