Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2–3 noci v apartmánu včetně snídaní pro 2 dospělé a 1–2 děti do 11,99 let

4,8 / 5 Pension Fortuna Beskydy (mapa) 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Iveta Muchová

Dobrý den,
mate v nabídce i víkendy pro dva? A pak by mě zajímalo, zda máte volné
termíny 4. –6.5 , a 25.5–27.5. , nebo pak 15-.17.5. Moc děkuji za odpověď s pozdravem Iveta

Pension Fortuna

Dobrý den, Iveto, ano nabízíme pobyty na víkend pro dvě osoby. Víkendy + 1 dítě do 12 let 2 osoby, 3 dny (2 noci),
V termínu 4.-6.5. je volný poslední apartmán. 25.5.-27.5. jsou volné 2 apartmány a na 15.-17.5. jsou též volné 2 apartmány.

Prosím o zaplacení voucheru zašlete objednávku na info@pensionfortuna.cz s číslem voucheru a datumu, který jste si vybrali. Nebo nás kontaktujte na tel.: 739375263.
Děkujeme a těšíme se na návštěvu.

Eva Miturová

Dobrý den chtela jsem se zeptat jestli máte volný termín od 25.5 do 27.5 2018 pro dve osoby děkuji za odpověď

Pension Fortuna

Dobrý den paní Miturová. Na tento pobyt máme prozatím volno. Prosím po zakoupení voucheru nás kontaktujte na emailu info@pensionfortuna.cz případně na telefonu 739375263.
Děkuji a těšíme se na návštěvu Pension Fortuna,

Milan Bajgar

Dobrý den, máte ještě volný apartmán pro 2 dospělé a 2 děti, prosím? Jednalo by se o termín od 5. do 8. 5..
 Děkuji

Pension Fortuna

Dobrý den. Na toto datum volný apartmán ještě máme. Doporučuji zarezervovat co nejdříve. Je to žádané datum. Pro zakoupení voucheru nás kontaktujte prosím na info@pensionfortuna.cz těšíme se na návštěvu. Pension Fortuna

Aleš

Dobrý den, máte ještě volno od tohoto pátku 30.3. do neděle pro 2 dospělé a 2 děti? Jedno 6let a druhe 3měsíce. Dále za jakou cenu v apartmánu.

Pension Fortuna

Dobrý den Aleši, využijte voucher Víkendy + 1 dítě do 12 let 2 osoby, 3 dny (2 noci), máte pro 3 měsíční dítě svou vlastní postýlku? Pro lepší domluvu nás prosím kontaktujte na telefonu 739375263 nebo na email info@pensionfortuna.cz

volna veronika

dobry den chtěla jsem se zeptat na termin od 8.5–11.5 jen pro dva dospele?a jaka by byla cena??nejak jsem nenasla vase stranky na netu??nemate?dekuji za odpoved

Pension Fortuna

Dobrý den, na toto ubytování uplatníte zda nabízený voucher 2 osoby, 4 dny (3 noci) Všední dny. Po zakoupení, proveďte rezervaci telefonicky nebo přes email
Internetové stránky, najdete je i přímo tady když kliknete na více o podniku. Stránky www.pensionfortuna.cz
Děkujeme.

Jarka

Dobrý den, máte ještě volno o velikonocích? Děkuji.

Pension Fortuna

Dobrý den. Ano zatím máme. Doporučuji zakoupit a zarezervovat co nejdříve. Rychle se plní.

PETR MÍČEK

je volny termin na pristi vikend 16–18.3 děkuji za odpoved

Pension Fortuna

Ano příští týden ještě máme volno.

Markéta

Dobrý den, chci se zeptat jaká by byla cena na tři noci pro dva dospělé a dvě děti (12 a 15 let)-jaký zakoupit voucher. Jsou volné termíny od 28.4. do 1.5. nebo od 5.5. do 8.5.?
Děkuji
Markéta

Pension Fortuna

Dobrý den, termíny jsou zatím volné. Zakupte si voucher na víkend za 3449,– + doplatek za dítě 15 let bude 1000,–/3 noci. Včetně snídaně. Po domluvě jsou možné i večeře, ale nejsou v ceně voucheru.
Děkuji.

Pension Fortuna

Vzhledem k akci na Slevomatu a zakoupení voucher právě odsud, získáte na dítě 15 let, 50% slevu.

Erich Gibas

Dobrý den,
tato nabídka se mi zdá nějak divná. Že by se Beskydy přesunuly na Jižní Moravu?

Pension Fortuna

Dobrý den, opravdu máte pravdu. Chybička se vloudila. Děkujeme za upozornění, už pracujeme na nápravě.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru