Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pružné šaty s krátkým rukávem, nařaseným dekoltem a délkou po kolena

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ivana Erogami-sama

Dobrý den,
budete ještě doplňovat vyprodané velikosti? Když jsem si chtěla koupit červené šaty 2XL/3XL, tak mi to napsalo, že již nejsou k dispozici, i když minutu předtím byly.
 Děkuji

Moda62

Dobrý den, ano, budeme doplňovat. Některé barvy již nejsou a nebudou, ale konkrétně červené ano.

Veronika S.

Dobrý den, do včerejška jste měli v nabídce stejné šaty bez rukávů. Budete je opět zde nabízet? Bohužel jsme nabídku nestihli. Děkuji

Moda62

Dobrý den, ano, ale některé barvy již nebudou, přidáme zase jiné.

Jana Knotková

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, zdali budete mít ještě šaty bordó i ve velikosti 2XL/3XL?
Předem děkuji za odpověď.

Moda62

Dobrý den, ano, tyto šaty budou dostupné.

Eva

Také bych ráda věděla, zda je možné šaty vrátit v případě že po vyzkoušení nebudou sedět? Děkuji.

Moda62

Dobrý den, ano, šaty je možno do 14 dnů vrátit, popř.vyměnit za jinou velikost.

L. H.

Dobrý den, bylo by možné šaty zkrátit na míru? Mám 160cm :), děkuji za odpověď. Hanousková

Moda62

Dobrý den, ano, Po zakoupení voucheru napište na email požadovanou délku od ramene.

Lenka Vrbová

Kdyby šaty byli malé nebo velké dají se vyměnit dekuji

Moda62

Dobrý den, pokud by velikost neseděla, šaty se dají vyměnit. Doporučuji držet se rozměrů dle tabulky u akce.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru