Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Šaty s délkou ke kolenům: pružné, bez rukávů, s nařaseným dekoltem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hana

Dobrý den,když si objednám šaty zde a vyzvednu na prodejně,můžu je tam zaplatit hotově? Dají se tam i vyzkoušet a popřípadě vyměnit velikost?

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, toto bohužel není možné. Na prodejně není možné uhradit cenu za voucher. Na prodejně si můžete zboží zakoupit za plnou cenu. Pěkný den

gabina

Dobry den kdyby mi šaty byly male daji se vratit a peniye mi bubou vraceny.Děkuji Ga­bina

Moda62

Dobrý den, ano, šaty můžete do 14 dnů vrátit, popř. vyměnit za jinou velikost.

Dominik Hořín

Dobrý den, dá se tato cena hradit plně ze slevomatských kreditů? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Dominiku, některé vaše kredity mají omezenou platnost jen na některé kategorie (Masáže, Sauna a wellness, Péče o zuby, Zeštíhlující procedury, Péče o zdraví, …) – viz. přehled vašich kreditů. Tyto kredity také nelze použít na dopravu a balné. Hezký den

Jiřina Šimerdová

Šaty se mi líbí,ale nechápu tabulku velikostí,při největší vělikosti 2XL/3XL udáváte obvod přes prsa 92 cm,ale při jiných šatech např.Chameleon při vel. L/XL je obvod prsou 95–110 cm. Škoda,ale 92 cm na největší velikost je malá ..
Šimerdová Jiřina

Moda62

Dobrý den, šaty jsou z pružného materiálu a natáhnou se na obvodě až o 10 cm. Velikosti udáváme dle výrobce. Šaty chameleon šijeme v naší dílně, takže různé velikosti nejsou problém.

Monika Beierová

Dobry vecer, hodi se tyto saty na tehotnou ? Jsou natahovaci?

Moda62

Dobrý den, ano, šaty jsou vhodné i pro těhotné.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru