Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vytvořte si svou originální fotoknihu

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 850 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
I. Kozkovsky

Dobrý den, jak a kdy se přiobjednávají stránky navíc k poukazu na knihu H17, 52 stran. Při tvorbě knihy jich vytvořím více a vy mi je doúčtujete? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den. Prostě si uděláte knihu s počtem stránek které vám vyhovují. Cenu str. navíc znáte z nabídky. Rozdíl v ceně uhradíte při převzetí.

Petra Kešnerová

Dobrý den, ráda bych objednala 9 ks fotoknih. Jaké bude prosím poštovné? Budu ho platit pro každý voucher zvlášť? Děkuji, Kešnerová

Computer MCL Brno

Dobrý den. Nebojte doprava bude stát jen 149 Kč . Berousek

Martina Němcová

Dobrý den,
již od Vás mám vytvořenou fotoknihu a jsem moc spokojená.Líbí se mi i tato akce,jen bych uvítala možnost méně stránek fotonihy(24–30 stran).Chtěla jsem se zeptat,zda nemáte v plánu akci na fotoknihy s menším počtem stránek.Děkuji moc.
S pozdravem Martina Němcová

Computer MCL Brno

Dobrý den. Ano pracujeme na tom. :-)

Eliška Šrejmová

Dobrý den, není nějaký způsob, jak prodloužit dobu, do kdy mají být fotoknihy vytvořeny? Ráda bych zakoupila dvě, ale nestihnu je nejspíše vytvořit, mám tří týdenní miminko.
Děkuji!

Computer MCL Brno

Dobrý den. Pošlete nám čísla voucherů a my Vám je prodloužíme :-)

Jitka Ludvikova

Dobrý den, můžu stále použít váš starší program? Tomu novému jsem jaksi nepřišla na chuť …

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano můžete.

Veronika

Dobrý den, když se chci podívat na stránky Vašeho obchodu, ukazují se mi jako nedostupné. Je chyba na mé straně?
 Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den. Jde o chybu na naší straně. Snažíme se to vyřešit.
Omlouvám se. Berousek

Computer MCL Brno

Už je to v pořádku, Omlouváme se.

Monika

Hezky den,pokud zakoupim knihu s vyssim poctem stran,je nutne je vytvorit v ramci jednoho dne,nebo je mozne v horizontu vice dni..dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, svoji knihu můžete tvořit samozřejmě i několik dní :-)

Petra Englmaierova

Dobrý den,
do kdy bude tato akce na Slevomatu ? Potřebuji se dohodnout s dalším:-)
 Díky

Computer MCL Brno

Dobrý den

Trvání akce:
25. 1. 2018 — 26. 2. 2018
Platnost voucheru:
25. 1. 2018 — 31. 3. 2018

Jája

Dobrý den,

to znamená, že i fotky s červenými vykřičníky budou vytištěny, že?

Děkuji za informace a přeji hezký den

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano přesně tak. Tiskneme vše, co nám zašlete. Červené vykřičníky jsou jen pro Vaši orientaci.

Petr

Dobrý den, koupil jsem si voucher na fotoknihu form. A4 – H18, 120 stran. Chápu to správně, že když si objednám panoramatickou verzi formát na šířku 21,7 × 30,0 cm (H27) doplatím za 120 stran pouze 100 Kč?

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, chápete to dobře. Hezký den, Tereza.

Marta

Vyráběla jsem Vaši fotoknihu H17, 52 stran. S programem jsem byla velmi spokojená, pracovalo se s ním rychle a dobře, jen mi přišlo, že nabídka pro zpracování (pozadí,rámečky, atd.) byla velmi malá. Napadlo mne, jestli jsem při instalaci programu neudělala nějakou chybu a nenačetla se mi tak třeba nabídka celé verze. Mohlo se to stát? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Marto, nejsem sice odborník na tyto záležitosti, ale myslím, že kdyby se při instalaci programu stala chyba, tak ho vůbec nespustíte. Hezký den Jana

Lenka

Dobrý den, pokud se při načtení fotek objeví červený vykřičník, znamená to, že fotografie není kvalitní. Pokud bychom přesto rádi i takto nekvalitní fotografii v knize měli (protože lepší verzi k dispozici nemáme), vyrobíte knihu včetně těchto nekvalitních fotek nebo objednávku není možné s červenými vykřičníky vůbec zpracovat? Děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Nebojte se pokud myslíte že fotky nejsou špatné budou se vám líbit i ve fotoknize. Výstraha jen říká že tyto fotky nejsou vhodné pro opravdu špičkový tisk. Jednoduchý test je zmenšovat velikost obrázku v knize až výstraha zmizí. Pokud to opravdu nebude velmi zásadní zmenšení nemusíte se obávat.

Milena Rykrová

Dobrý den,
vždy volím platbu předem, jak mám přidat 100,– Kč pokud chci objednat knihu ,, na šířku,,.
Děkuji Milena

Slevomat.cz

Dobrý den, Mileno, příplatek zaplatíte při objednávce fotoknihy na stránkách partnera. Hezký den, Tereza.

Anna

Dobrý den,
máte v nabídce knihu H18,120 stran.Můžu tuto nabídku použít na knihu která má 104 stran? Nebo bude v tomto případě cena jiná?
 Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den, určitě můžete tuto nabídku použít na fotoknihu o 104 stranách.

Hana Holišová

Dobrý den, objednávám fotoknihy i kalendáře v programu Album-maker už několik let. Oproti minulému programu postrádám v novém programu kopírování masek z jedné fotografie na druhou a jednodušší vkládání fotografie jako pozadí podržením fotografie na příslušném místě na stránce, místo zdlouhavého ukládání mezi ostatní pozadí a následného vložení na stránku. Pracujete na tom? Hanka

Computer MCL Brno

Dobrý den, fotografii můžete vložit jako pozadí. Stačí vložit fotografii do fotoknihy a kliknout na ni pravým tlačítkem myší/přizpůso­bit/přizpůsobit stránce. Pokud budete mít konkrétní otázky na možnosti programu, kontaktujte nás na info@mcl.cz

Iva Teper

Dobrý den, fotoknihu budu tvořit i z fotek z mobilu. Upozorní mne program, že velikost fotky není dostatečná? Aby mi poté nepřišla kniha se zrnitými a rozmazanými fotkami? Moc děkuji za odpověď. Pěkný den

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano upozorní. Problém asi bude, že my máme nastaveno maximální kvalitu tisku. To je 300 Dpi. Ovšem i 200 Dpi je označováno jako dobré. Bojím se že na fotky z mobilu bude náš program neustále upozorňovat na nízkou tiskovou kvalitu.
Ale asi bych se toho upozorňování moc nebál, když víte, že je to z mobilu.
Možná si najděte na webu nějaké informace co je to Dpi :-)

Eva

Dobry den, kniha ma 52 stran chci se zeptat nakolik je knizka fotek dekuji

Computer MCL Brno

Dobrý den. To záleží na vás. Počet fotek není ničím omezen. Můžete mít jednu fotku přes dvě strany, nebo třeba 20 fotek na jednu stránku. (pokud se vám to bude tak líbit) :-)

Milada Papíková

Dobrý den, ráda bych si objednala dodání přes zásilkovnu s platbou předem ale zřejmě budu doplácet stránky. Lze to něbo musím s dobírkou? Ještě si nejsem jista,zda stránky budu přidávat či nikoliv
děkuji Milada

Computer MCL Brno

Dobrý den, můžete si určitě zvolit platbu převodním příkazem. Není to problém.

Erik

Dobry den, chcel by som si objednat fotoknihu Everflat panorama – H29 s 52 stranami. Je mozne na to pouzit voucher a ak ano, aky by bol doplatok? Dakujem za odpoved.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Ano můžete. Příplatek za strany navíc je 24 Kč za 2 stránky.

Renata Kvasničková

Dobrý den, měla bych ještě 1otázku. Dočetla jsem se, že za každe přidané 4 stránky navíc je příplatek 16 Kč. Ve Vaší aplikace se ale vždy dá přidat navíc rovnou dvojstránka. Počíta se tato dvojstrana tedy, jako 1 stránka nebo jako 2 a tedy za 16 Kč mohu přidat 2 dvojstránky? Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Ano za 16 Kč můžete přidat 4 stránky.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Ano za 16 Kč můžete přidat 4 stránky.

Lenka Boumová

Všimla jsem si ze jste dali prodlouženou platnost až do 30.3. Platí to i pro ty, co zakoupili voucher dříve a mají tam do 31.1.? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Boumová,

platnost voucherů do 30.3. 2018 platí pouze pro vouchery zakoupené po znovuspuštění akce. Platnost Vašeho voucheru je tedypouze do 31.1. 2018. Pokud byste do té doby voucher nestihla využít, není vše ztraceno a můžete využít možnosti refundace. Pokud byste měla o refundaci zájem, stačí se nám 7–30 dní po skončení platnosti voucheru ozvat na náš email: vip.podpora@slevomat.cz

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Věra

Dobrý den,
objednala jsem si přes Slevomat 2 ks fotoproduktů a obdržela jen jeden voucher s názvem 2×fotokniha, ale jen s jedním číslem. Jak to uplatnit v objednávce, když v návodu píšete: 1ks fotoproduktu = 1 kód voucheru, na 2ks fotoproduktů je třeba napsat 2 kódy atd.
Děkuji za informaci a přeji hezký den
 Věra

Computer MCL Brno

Dobrý den, pokud budete chtít dvě stejné fotoknihy uveďte prosím do objednávky dva kusy a číslo voucheru. V případě, že chcete dvě různé fotoknihy, odešlete je za sebou a do každé objednávky uveďte stejné číslo voucheru.

Renata Kvasničková

Dobrý den,

máme od Vás poukaz na knihu H17, 52 stran, na výšku. Je možné si s tímto poukazem vytvořit i knihu na šířku? Třeba za poplatek? Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Ano za příplatek 100 Kč.

Andrea Musilová

Dobrý den,
je možné objednat tuto fotoknihu H-18 a 2 fotoknihy s kroužkovou vazbou na jedno poštovné?

Computer MCL Brno

Dobrý den, pokud objednávky zašlete na stejné objednací údaje do 24 pracovních hodin, budou Vám objednávky automaticky sloučeny do jednoho balíčku.

Eva

Dobrý den, mám knihu vytvořenou ve vašem programu O-print. Mohu na ni také uplatnit voucher nebo ji musím udělat celou znovu? Děkuji Eva

Computer MCL Brno

Dobrý den,
určitě můžete využít voucher.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru