Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Výhodné balíčky chutného sušeného ovoce: meruňky, švestky, ananas a další

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Martina Srnova

Dobry den. Meruňky jdou vyprodane. Znamena to ze uz vůbec nebudou. Dekuji

Oříškov.eu

Hezký den, už na tom pracujeme během nejbližších dnů znovu naskladníme. Zdraví Petra Oříškov

Věra Mazurová

Dobrý den, je toto ovoce sířeno a nebo je to opravdu čistý produkt bez konzervantů.
Nevyhovuje mně dodání nejméně 10 kg, stačily by třeba 1en 3–5 kg. Dalo by se objednat menší množství? Děkuji. Věra

Oříškov.eu

Hezký den, o které ovoce máte zájem? Minimální množství je 1ks, maximální množstív je 10kg. Zdraví Petra Oříškov

Petr

Dobrý den, lze zboží objednané na Slevomatu vyzvednout na Vaší prodejně v Čelčicich

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, u této nabídky je možné zvolil tyto možnosti dopravy: Osobní odběr Zásilkovna, Česká pošta, PPL, DPD. Krásný den, Jana

Frantisek Sýkora

už jsem psal a nic se neděje nejde obědnat švestky a brusinky

Slevomat.cz

Dobrý den, Františku, dnes jsem zkoušela tyto produkty objednat a neměla jsem s tím žádný problém. V rolovací nabídce vyberete tyto produkty (po sobě) a vždy budete přesměrován na košík. Pak zvolíte dopravu a platbu a je to vše. Pokud byste měl s objednávku pořád problém, klidně nám zavolejte na podporu slevomatu a nějak to spolu vyřešíme. Krásný den, Jana

Frantisek Sýkora

chci objednat švestkz a brusinky a nejde to-není košík a já to slíbil sousedce-bude mela když to nebude-co s tím???

Oříškov.eu

Hezký den, u nás je švestek i brusinek dostatek :) takže směle objednávejte. Stačí zboží vložit od košíku a zaplatit. Zdraví Petra Oříškov

Leona Pencová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, odkud jsou ty sušené merunky a švestky. Děkuji L.Pencová

Slevomat.cz

Dobrý den, Leono, země původů švestek je Chile a země původů meruněk je Turecko. Hezký den Jana

Markéta Musilová

Dobrý den, je ovoce neslazené?

Oříškov.eu

Hezký den, složení jednotlivých druhů najdete vždy u varianty. Nepřislazované jsou meruňky a švestky. Zdraví Petra Oříškov

Marie Vopelková

-nedá se objednat na dobírku

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, zaslání na dobírku bohužel není možné, máte ale na výběr z mnoha dalších možností a jistě si některou vyberete. Hezký den, Klára

Jaromír Tytlbach

Chci koupit balení švestky, meruňky a brusinky. Mám 50kreditů- na dopravu. Jak mám objednat?

Slevomat.cz

Dobrý den, postupujte jako při běžném nákupu a až se dostanete ke kroku „Platba“ zatrhněte „Uplatnit (váš počet) kreditů“. Počet kreditů se Vám automaticky odečte z ceny, kterou máte zaplatit :) Hezký den, Klára

Alena

Mám stejný dotaz jak p. Šimůnková
Děkuji zaodpověď. Alena

Oříškov.eu

Hezký den, umýt ovoce vodou se doporučuje pouze u sířených produktů, v tomto případě meruněk. Přesné složení najdete vždy u varianty zboží. Zdraví Petra Oříškov

Radmila Kučerová

Jaká je prosím země původu brusinek? A skutečně neobsahuje ani SO2 ani sorbat draselný ani nic podobného?

Slevomat.cz

Dobrý den, Radmilo, země původu je z Asie přesněji z Thajska, veškeré složení je napsané u balíčku, který momentálně máte otevřený, u každého ovoce se liší, tím pádem bych Vám doporučil na to detailně kouknut, popřípadě mrknout na stránky http://www.oriskov.eu/ s kterými máme tuto nabídku. Hezký den, David. :-)

Oříškov.eu

Hezký den, země původu brusinek – klikve velkoplodé je Chile nebo USA. Záleží na šarži. Brusinky neobsahují SO2 ani jiný konzervant. Složení je: Brusinka (klikva velkoplodá), cukr, slunečnicový olej. Všechny informace uvádíme vždy u každé varianty. Zdraví Petra Oříškov

Jana Šimůnková

Je sušené ovoce chemicky ošetřené a musí se před konzumací spařit horkou vodu nebo se může jíst po otevření sáčku? Mám mlsné vnučky, a proto bych věděla, jak s ovocem zacházet. Děkuji a hezký den

Oříškov.eu

Hezký den, umýt ovoce vodou se doporučuje pouze u sířených produktů, v tomto případě meruněk. Přesné složení najdete vždy u varianty zboží. Zdraví Petra Oříškov

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru