Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Bezlepkové oříškové mouky: skvělý základ do raw dortíků a dezertů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Monika Ginterová

Dobrý den, děkuji za opodvě´d, nicméně, píšete, že již jsou ty mouky co potřebuji k v nabídce i na Slevomatu, ale kešu, pistáciová i mandlová 500g – tedy ty, o které jsem si psala – tak to ukazuje, že jsou stále vyprodané?! Tak teď nerozumím a prosím o radu, zda tedy něco vidím špatně, nebo se to zaktualizuje terpve? Děkuji. Monika G

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, Vámi požadované mouky jsou již k dispozici, přesvědčte se sama :) krásný den

petra Ilcakova

Dobrý den,
Zakoupila jsem u vás arašídovou mouku. Ráda bych z ní upekla korpus na dort …bez pouziti klasicke mouky. Je to vůbec možné? A nemáte náhodou recept? Nikde jsem nic nenašla.
Děkuji předem za odpověď.
Ilčáková

Oříškov.eu

Hezký den, na webu Slevomatu máme jeden výborný recept s přidáním špaldové mouky.
https://www.slevomat.cz/akce/1247856-bezlepkove-oriskove-mouky-na-peceni
Zdraví, Petra Oříškov

Monika Ginterova

Děkuji za odpověd. Ano, na dárek možná bude pozdě, ale co když si jí chci koupit pro sebe?! NO hned pod tou mou odpovědí je dotaze někoho jiného a tam jsem si všimla, že odpovídáte, že už připravujete akci… takže jsem čekala, že mi konkretizujete odpově´d na více než jen „že někdy je možné, že bude“. Prosím tedy opravdu o jasnou odpově´d, pokud bude naskladněná, tak kdy cca to mohu očekávat, a zda mohu očekávat tedy i tu akci a kdy. Případně, zda lze tuto mouku koupit i za normální cenu. Myslela jsem, že nemusím všechny otázky vypisovat, že je zodpovíte tak jako tak. Děkuji. M

Oříškov.eu

Hezký den,

mandlová mouka je v e-shopu standardně. Pokud chcete zboží se slevou je třeba vyčkat, kdy bude zařazena do akcí Slevomatu. Dobrou zprávou ale je, že již nyní ji v akci najdete. Mějte se krásně a děkujeme za dotaz. Zdraví Petra Oříškov

Monika Ginterova

Dobrý den, ráda bych si objednala pistáciovou, kešu a mandlovou mouku. Má to být dárek, za týden slavíme (příští pátek) … bude prosím do té doby k mání? A pak bych k tomu objednala i nějaké oříšky. Děkuji. Ginterová

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, doba doručení je 8 pracovních dní od dokončení objednávky. Tato doba se ale počítá až od doby, kdy platba přijde na účet partnera a to může trvat i několik dní,v závislosti na Vaší bance. Hezký den, Klára

Monika Ginterova

Dobrý den Kláro, děkuji sice ze odpověď, ale vlastně neodpověděla na to nejdůležitější, na co jsem se ptala:( – jen na půl otázky. BUDOU tedy prosím ještě všechny ty mouky, co jsem psala? Ukazují se teď jako vyprodané. A mně čas běží… už jsem jinak včera mohla objednat… Děkuji. Monika

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, v rámci této nabídky už jsou tyto druhy bohužel vyprodané. Je možné, že se v budoucnu objeví v jiné z nabídek partnera, nicméně rozumím, že pro Vás už to bude příliš pozdě. Doufám, že se Vám i tak podaří najít vhodný dárek a oříškovou moukou uděláte radost někdy příště ;) Hezký den, Klára

Lenka

Dobrý den, budete mít prosím ještě mandlovou mouku?

Oříškov.eu

Hezký den, ano už připravujeme akci :)

Ivana Borovickova

Dobry den,prosim Vas,ktera mouka se pouziva na peceni makronku? Dekuji

Oříškov.eu

Hezký den, mandlová a kokosová. Zdraví, Petra Oříškov

Pavla Chytilová

Dobrý den, zajímá mě, jestli jsou mouky odtučněné nebo ne. Děkuji

Oříškov.eu

Hezký den, odtučněná je pouze kokosová. Ostatní ne. Zdraví Petra Oříškov

Hanka Loskotová

Dobrý den,mandlovou v nabídce nemáte?

Oříškov.eu

Hezký den, v akci Slevomatu nemáme. Je možné ji objednat z našeho eshopu www.oriskov.eu. Zdraví, Petra Oříškov

Petra

Prosim,amarantovou mouku nemáte?
Dekuji za odpověď.PETRA

Slevomat.cz

Dobrý den, Péťo, bohužel momentálně jí v nabídce nemáme, ale děkujeme Vám za typ, můžeme se do budoucna zkusit i tento typ zařadit. Hezký den, David. :-)

Eva

Dobrý den, můžu se zeptat, zda je na moukách uvedena výživová hodnota? Jedná se mi hlavně o sacharidy, dcera je diabetička, takže je to pro nás nejdůležitější údaj.
Děkuji za odpověď

Oříškov.eu

Hezký den, ano všechny mouky obsahují energetické údaje. V případě, že byste chtěla zaslat údaje předem, neváhejte se obrátit na náš mail vranova@alika.cz. Zdraví Petra Oříškov

Tomáš Klega

Dobrý den , dá se prosím z Vaší mouky upéct i chléb v domácí pekárně?
Děkuji za odpověď
 Tomáš

Oříškov.eu

Hezký den, popravdě jsme ještě nezkoušeli, ale pokud to funguje třeba na bábovce, nevidíme důvod proč neobohatit i chleba. Každopádně pokud se nám pochlubíte výsledkem budeme moc rádi. Zdraví Petra Oříškov

Kamila Tomanová

Dobrý den, ráda bych si koupila lískooříškovou mouku z nabídky, ale k tomu bych si ráda u vás objednala i mandlovou mouku (není součástí nabídky Slevomatu). Je možné objednávku nějak spojit, aby byla za jedno poštovné?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamilo, zkusila bych kontaktovat přímo partnera na telefonu +420 582 373 6­67. Krásný den, Míša :-)

Terezia Hamplová

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda je ovoce doslazování jsem diabetik tak bychom nemohla ananas , meruňky, švestky, třešně brusinky . Děkuji za odpověď Hamplová

Oříškov.eu

Hezký den, doslazované nejsou meruňky a švestky. Oboje ovoce ale obsahuje vysoký podíl vlastních cukrů. O vhodnosti pro diabetiky je lepší konzultovat s lékařem. Zdraví Petra Oříškov

Magda

Dobrý den,můžu se zeptat, v čem spočívá sleva na slevomatu, když na vašich stránkách se dá veškeré nabízené zboží koupit levněji? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Magdo, před okamžikem jsem navštívila stránky prodejce a námi zprostředkovávané zboží je se značnou slevou. Nevím, kde jste k Vaší informaci přišla, je možné, že jste omylem koukala na jiné webovky nebo se jen přehlédla … :-) přeji hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru