Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Den pro princeznu: drinky, péče o pleť i nehty a hodinová masáž

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kateřina Jaklová

Dobrý den,
ráda bych se zeptala zda je možné procedury absolvovat ve třech.
Děkuji za odpověď.

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, ano neměl by být problém, jen se objednat dostatečně s předstihem. Krásný den a budeme se těšit.

Míša

Dobý den, je možné masáž absolvovat i na začátku těhotenství?

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, bohužel tento balíček není vhodné absolvovat na začátku těhotenství. Máme ale speciální těhotenské masáže, které jsou perfektní. Krásný den

SB

Dobrý den, chceme věnovat voucher pro kamarádku, která má gelové nehty. Může i s nimi využít manikúru? A co vše bude zahrnovat?

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, klasická manikúra a gelové nehty nejdou dohromady. Asi by tento balíček nevyužila plně. Krásný den.

Gio

Hello! I don't speak Czech, is it a problem for you? Thanks in advance!

Royal Jasmine Spa

Hi, it is no problem, do you have any question? Have a nice day

Markéta

Dobrý den, chtěla jsem požádat – balíček jsem dostala ke svým kulatinám, moc moc se těším.. :-)
Ráda bych udělala rezervaci, jen mám problém v tom, že balíček obsahuje pedikúru – lze požádat o jinou proceduru, místo pedikúry?? (případný rozdíl ceny doplatím)
Děkuji a těším se :-)

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, místo pedikúry si můžete dopřát manikúru nebo aroma lázeň. Krásný den

Lucie

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda je možné, abychom absolvovaly procedury, s kamarádkou, obě najednou.

Děkuji.

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, určitě. Budeme se na Vás těšit.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru