Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Start léta ve Francii: krásné St. Tropez i za parfémy do Grasse, cesta a nocleh v ceně

4,3 / 5 CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Azurové pobřeží - Francie 23 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Denisa

Dobrý den, mohu se zeptat na ceny památek, které jsou v plánu. Děkuji.

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den paní Deniso,

podrobné informace o cenách vstupů klientům zasíláme cca 10 dní před uskutečněním zájezdu. Orientačně počítejte 30 EUR/osoba.

Zdraví team CK WISNAR

Hanka Mrázková

Dobrý den, zajímá mě, kde přesně je nocleh. Děkuji. Hanka M.

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den paní Hanko,

ubytování je zajištěno v hotelu F1 v lokalite oblasti des Maures, které je umístěno strategicky tak, aby všechno co je v programu tohoto poznávacího zájezdu bylo v dosahu poznávání na všechny výjezdy rovným dílem.

Přejeme pěkný den, team CK WISNAR

Petra Dvořáková

Dobrý den, ubytování je pouze v dvouluzkovych pokojích? Casto vidim ve vasich nabidkach,ze se muze jednat i o 4 luzko,tak jen pro jistotu. Dekuji

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den paní Petro,

každý zájezd je jiný a vždy má uvedenou specifikaci ubytování. Jedná se však vždy o 2 lůžkové pokoje. Někde je možnost jako alternativa pokojů 3lůžkových nebo 4 lůžkových, které jsou vhodné pro rodinu.
U zájezdu do Provence je ubytování zajištěno ve 2 lůžkových pokojích, na výžádání je možnost zajistit také pokoj 2lůžkový s jednou přistýlkou.

Přejeme pěkný den, team CK WISNAR

Marie

hezký den mám zájem o tento zájezd, jsem ale sama , byla by možnost mě v pokoji spojit s další osobou, která také cestuje sama?děkuji

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den paní Marie ,

kontaktujte naši CK telefonicky –739 367 502, pokusíme se Vás dopnit do 2lůžkového pokoje s další ženou.

Zdraví team CK WISNAR

Hana Pecinová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli už máte stanoveny přibližné časy odjezdu a návratu. Nejlépe mi vyhovuje jako nástupní místo Praha.
Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
 Hana

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý večer paní Hano,

z Prahy jedeme vždy, obykle odjíždime cca ve 14.30h. Návrat do Prahy je pak předběžně před polednem cca kolem 10.30h.

Přejeme pěkný večer, team CK WISNAR

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru